Fiat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Fiat Stilo ) Czy jest sens kupić abartha? Ciąg dalszy



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Stilo ) Decyzje zakupowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bispol

Czytelnik



Dołączył: 10 Lut 2015
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): salzgitter
Posiadane auto: alfa 166
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 10 Lut 2015, 11:26
Temat postu:

Czy jest sens kupić abartha? Ciąg dalszy


Witam. Po moich przygodach z alfa 166 mam już dość wkładania 3-4 tys co 20 tys km także idzie ona na części przy okazji zbliżającej się wymianie koła dwumasowego. Mam okazje kupić abartha od spór osoby z Niemczech. 140 tys przebiegu potwierdzone książka serwisowa i paragonami za naprawy z zew i wsrodku bez picowania wyglądał jak nowy. Wyczytałem ze dużo problemów jest ze skrzynia . Czy jest tak w każdym przypadku i czy są te czesztsze usterki niż wymiana sprzęgła i innych elementów eksploatacyjnych. Bardzo na plus dźwięk i spalanie w trasie przy mniejszych prędkościach ol 7,5 przy 140 około 9 litrów. O auto sobie dbam wiem o spalaniu oleju przez ten silnik nie piłuje samochodu do odcięcia także nie boje się panewek. Jest ktoś na Śląsku ktoś jest w stanie robić przegląd, programować selespeed ? Auto zrobi kilka tras 1500 w jedna i druga ale potem głownie krótkie odcinki. Nie straszne mi zawieszenie bo jest w nim gwint który ma 7 tys faktura 1400 euro ogólnie zadbany i doinwestowany. Czy warto poprosi kupić te auto chodzi mi o to czy jeśli będę dbał to będę musiał wkładać polowe wartości samochodu co roku.
Powrót do góry
jareq08

Auto Maniak



Dołączył: 08 Lut 2010
Posty: 1526
Skąd jesteś (miejscowość / region): swiętokrzyskie
Posiadane auto: panda, stilo, bravo, 500X-same diesle
Piwa: 97/3
Wysłany: Sro 11 Lut 2015, 20:40
Temat postu:

Re: ( Fiat Stilo ) Czy jest sens kupić abartha? Ciąg dalszy


Zaoszczędż sobie nerwów i pieniędzy, kup sobie auto z salonu na raty, przykładowo. Zakończ przygodę z autami włoskimi, kup jakiś niemiecko języczny, będziesz miał spokój. Jak "zarżniesz" skrzynię w abarthcie, to pójdziesz z torbami. Posłuchaj rad starego fiatowca... Laughing Very Happy
_________________
Nie ma jak fiat, ciagle jest ...robota!
Powrót do góry
zeflik

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 331
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Bravo 1,6 MJTD 2012
Piwa: 11/2
Wysłany: Sro 18 Lut 2015, 20:26
Temat postu:

Re: ( Fiat Stilo ) Czy jest sens kupić abartha? Ciąg dalszy


Możesz też kupić coś znacznie młodszego i droższego. Ja zamiast starszych stilonów kupiłem w sumie mniejsze ale droższe i nowsze Bravo II. Eksploatacyjnie nic nie dokładam, nic.
Też wkładałem kupę kasy w 2 stare stilony ale nie warto, wiek ma znaczenie Smile Jak nie sprężyny, to tarcze, przepływomierz itp.

Nie zgodziłbym się że włoskie fury to skarbonki Smile Po prostu z zachodu przyjeżdżają zwykle albo stare albo znacznie przechodzone Smile, I tyle.
_________________
Marcin
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Stilo ) Decyzje zakupowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Fiat Stilo »

Opinie o samochodach Fiat Stilo - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Fiat Stilo ) Decyzje zakupowe


FiatIdea

7 500

2004r.

188 000 km

mazowieckie

FiatSedici

23 900

2010r.

137 000 km

małopolskie

Fiat500x

59 900

2016r.

100 670 km

warmińsko-mazurskie

Fiat500

52 900

2019r.

32 000 km

kujawsko-pomorskie

FiatTipo

41 900

2018r.

56 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Mały Fan Klub    Seicento Fanklub    Barchetta Club Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System