Fiat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Fiat Cinquecento ) sportowy tłumik w CC700



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Cinquecento ) Silnik iskrowy-układ zapłonowy-układ zasilania-układ napędowy i wydechowy.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lukaszKnw20

Debiutant



Dołączył: 20 Kwi 2007
Posty: 23
Skąd jesteś (miejscowość / region): knurów

Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 22 Lip 2007, 16:02
Temat postu:

sportowy tłumik w CC700


witam panów(i ewentualne panie cantomaniaczki Very Happy Wink )
mam pytanko:
mianowicie chce sobie zamontowac sportowy tlumik(dedykowany do cc) Twisted Evil nie wiem tylko czy sie oplaca,bo nie wiem czy dzwiek bedzie choc troszke basowy(a chcialbym gleboki,ale nie glosny basik...takie basowe mruczenie)to jest silnik 704cm3 wiec nie wiem czy jest sens montowac do niego sportowy,basowy tlumik... Confused
Druga sprawa to nie jestem pewien czy taki tlumik doda mi w jakimkolwiek stopniu mocy i momentu... Question
Kolejny problem jest taki ze chce zamontowac strumiennice zamiast katalizatora,ale katalizator mam wkomponowany w kolektorze i jest zabudowany.... nie wiem czy da sie go wyp______dolic,albo chociaz czy mozna go zostawic i dodatkowo wstawic gdzies strumiennice Question Question
W sumie i tak mam juz ten katalizator rozpieprzony,nawet slychac ta ceramike pokruszona,kiedy potrzasne wydechem... Sad
Nie chce go wymieniac bo mnie na to nie stac...wiec albo go zostawie w takim stanie albo go wypieprze i wstawie strumiennice
Z tego co wiem to taki rozsypany katalizator moze mi cos narobic....prawda to Question
ja na szczescie nie mam zadnych problemow jak narazie...Smile Razz Razz

pozdrawiam i z gory dzieki za porady:)
_________________
cinquecento fun:)Smile
Powrót do góry
Qkiz007

Stały Bywalec



Dołączył: 10 Kwi 2007
Posty: 169
Skąd jesteś (miejscowość / region): Częstochowa / UK
Posiadane auto: Renault Laguna 1.8 16V 2002r
Piwa: 1/1
Wysłany: Wto 31 Lip 2007, 23:52
Temat postu:

Sportowy wydech


Jeżeli chciał byś uzyskać konkretny wynik to i wydatki bedą większe. Musiał byś zmienić cały układ wydechowy na układ o większej przepustowości. Ja mam tylko końcowy tłumik ULTER i fajnie mruczy ale w 900. Życze powodzenia
Powrót do góry
gadu-gadu
archive_1

Stały Bywalec



Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 103


Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 01 Sie 2007, 11:00
Temat postu:

Re: ( Fiat Cinquecento ) sportowy tłumik w CC700


Szczerze jak myslisz np o czyms takim

http://moto.allegro.pl/item220266402_tlumik_sportowy_cinquecento.html

to nie polecam chyba ze jak kolega napisał wyzej w 900cm tam juz inna specyfika pracy silnika jest
W 700 bedzie cos na zasadzie "pyrkania" niż ładnego dźwieku basowego.

Wybór nalezy do Ciebie ale osobiscie mnie by szkoda kasy bylo na takie cos..
Co do mocy może cos doda wiecej bo to juz zupełnie inne warunki do wydalania spalin ale tak jak mowie to jest dobre na silniki od 900 w zwyż
bo na dwóch cylindrach:/:/ nie polecam nie bedziesz zadowolony

Ale przemysl popytaj
Pozdrawiam:)
Powrót do góry
milarkadiusz

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 18 Mar 2007
Posty: 313


Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 01 Sie 2007, 12:13
Temat postu:

Re: ( Fiat Cinquecento ) sportowy tłumik w CC700


kupowac cos do 700 sie nie opalca
silnik kreci zbyt niskie obroty i nie ma zamierzonego efektu jak w 900
ale jak chcesz tanim kosztem zrobic cos fajnego to polecam tlumik z poloneza (koncowy) otworzyc wyjac bebechy z niego i przespawac mu uchwyty i rura i wypuscic go srodkiem
na koniec jakas ladna koncoweczka i tanim kosztem (wydech koncowy do poldka cos kolo 40zl) i troche pracy i masz cos naprawde fajnego i sprawdza sie tez w 700 tylko trzeba miec troche sprzetu i checi sie w to bawic
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Cinquecento ) Silnik iskrowy-układ zapłonowy-układ zasilania-układ napędowy i wydechowy. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Fiat Cinquecento »

Opinie o samochodach Fiat Cinquecento - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Fiat Cinquecento ) Silnik iskrowy-układ zapłonowy-układ zasilania-układ napędowy i wydechowy.

10) audio. »

FiatTipo

37 900

2016r.

190 000 km

śląskie

Fiat500

29 777

2013r.

86 000 km

pomorskie

FiatGrande Punto

19 900

2012r.

147 134 km

łódzkie

FiatPanda

44 900

2021r.

24 000 km

wielkopolskie

FiatTipo

66 300

2021r.

36 781 km

podkarpackie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Mały Fan Klub    Seicento Fanklub    Barchetta Club Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System