Fiat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Fiat Bravo ) nie odpala, nie gaśnie "marchewka"


Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Bravo ) Elektryka/Elektronika/Komunikaty.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
arturo7711

Debiutant



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 14

Posiadane auto: fiat bravo 1,6 1998r
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 20 Mar 2009, 22:23
Temat postu:

Re: ( Fiat Bravo ) nie odpala, nie gaśnie "marchewka"


nie rozwalił się immo tylko wewnątrz są 2 przekaźniki,są one wlutowane w płytkę i te luty z czasem się obrywają.wystarczy zalutowac.i szczerze to jedyny powód że ci auto zdechło i nie chciało odpalic.pisałem o tym na innym forum dokładnie na forum www.bbtp.pl. I gośc trochę cie skasował.bo immo nie można zaprogramowac ponownie i samo się nie rozkodowuje.
pozdrawiam
Powrót do góry
bubi5891

Dyskutant



Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 83
Skąd jesteś (miejscowość / region): CSW
Posiadane auto: fiat bravo SX,1.4 12V,96r
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 20 Mar 2009, 23:19
Temat postu:

Re: ( Fiat Bravo ) nie odpala, nie gaśnie "marchewka"


no widzisz ale skąd taki człowiek jak ja który ma auto tylko po to żeby dojechać z punktu a do punktu b ma takie rzeczy wiedzieć??nie każdy jest elektykiem samochodowym. poza tym stary unimor mojego dziadka lepiej działa po tylu latach niż elektryka we fiacie. a ten koleś skasował nie za to że umie lutować tylko za to że wie co trzeba lutować i ja dobrze o tym wiem.
Powrót do góry
arturo7711

Debiutant



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 14

Posiadane auto: fiat bravo 1,6 1998r
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 21 Mar 2009, 00:13
Temat postu:

Re: ( Fiat Bravo ) nie odpala, nie gaśnie "marchewka"


masz rację.ale swoją drogą etyka elektryka,trochę przesadził z tymi 250 zł..w sumie ja pare miesięcy jeździłem z tym immo i tak mi gasł aż zgasł na amen.doszedłem sam do tego i szczerze [cenzura]ła ten przekaźnik,a odcina pompe paliwa i auta się za nic nie odpali.Prawda jest że za wiedze się płaci
Powrót do góry
piotras83

Czytelnik



Dołączył: 22 Mar 2009
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Fiat Bravo SX 1,6 16V
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 22 Mar 2009, 15:06
Temat postu:

Problemy z uruchomieniem...


Witam mam problem z uruchomieniem samochodu mianowicie, Jade do sklepu i silnik nie zdąży się zagrzać parkuje przed sklepem i wyłączam auto. Wracam przekręcam kluczyk i nic, samochód nie chce zapalić, po dłuższym ciśnięciu silnik się uruchamia ale sprawnie chodzi tylko przez kilka sekund. Następnie przeskakuje mi na wysokie obroty ( nawet jak jest na luzie ). Jazda też nie jest możliwa gdyż strasznie rzuca ( tak jakbym dawał gaz a zaraz ostro hamulec ). Prosze o jakąś rade co to może być.
Powrót do góry
gadu-gadu
przemek23

Czytelnik



Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 4

Posiadane auto: fiat bravo 1.4 12v 1996 rok
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 11 Maj 2009, 19:15
Temat postu:

nie zawsze gasnie kontrolka wtrysku fiat bravo 1.4


Witam! mam problem kontrolka wtrysku w moim bravo 1.4, nie zawsze gasnie jak przekrece kluczyk w stacyjce i mam przez to problem z odpaleniem auta, spada z obrotow i silnik gasnie i musze dodawac gazu zeby nie zgasl natomiast przejade okolo 100metrow i jest wszystko ok auto nie gasnie podczas jazdy,bylem z tym problemem na komputerze(wyszlo jakies zwarcie zestykow) i mi powiedzieli ze jest to prawdopodobnie czujnik polozenia walu lub silniczek krokowy,obie rzeczy wymienilem i bez rezultatu,sprawdzilem tez bezpieczniki immobilizera i sa ok,co to moze byc?czy ktos moze wie o co chodzi?
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Pon 11 Maj 2009, 19:15
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Drakkar

Czytelnik



Dołączył: 12 Kwi 2018
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): DE
Posiadane auto: W140
Piwa: 1/0
Wysłany: Wto 30 Paź 2018, 16:21
Temat postu:

Re: ( Fiat Bravo ) nie odpala, nie gaśnie "marchewka"


kiedyś w moim bravo 1.4 jak nie gasła żółta kontrolka CODE to trzymał immobilizer - ja usuwałem wysyłkowo 100zł ---> (787-531-864)
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Bravo ) Elektryka/Elektronika/Komunikaty. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Ogłoszenia sprzedaży - Fiat Bravo »

Opinie o samochodach Fiat Bravo - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Fiat Bravo ) Elektryka/Elektronika/Komunikaty.


FiatSeicento

7 000

2000r.

70 000 km

śląskie

Fiat500

28 900

2015r.

157 250 km

lubelskie

FiatTipo

41 900

2018r.

56 000 km

mazowieckie

Fiat500L

36 000

2013r.

68 385 km

pomorskie

FiatPunto Evo

15 900

2011r.

208 000 km

wielkopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Mały Fan Klub    Seicento Fanklub    Barchetta Club Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System