Fiat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Fiat Seicento ) Seicento- kolejny maluch



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Seicento ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fiatsiena

Debiutant



Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 23
Skąd jesteś (miejscowość / region): Katowice
Posiadane auto: Fiat Siena 1.6HL(1997), BMW 320D E-46 (2004)
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 02 Maj 2008, 19:51
Temat postu:

Seicento- kolejny maluch


Seicento na zewnątrz jest ładnym samochodem. Ładnie dobrane lampy i znacznie poprawiony wygląd względem poprzednika Cinquecento.. jest bardzie okrąglejszy. W środku zaś totalna masakra- mało miejsca i z przodu i z tyłu- z tyłu to chyba mała półka na drobiazg, a bagażnik to totalna klapa. Auto doskonałe dla małej i średniego wzrostu kobiety do miasta. Spala nie dużo, ma dobre zawieszenie i w końcu najważniejsze dla pań: ,, ładnie wygląda, jest zgrabny ". Very Happy
_________________
Fiat Siena 1,6 16v HL i jesteś szpanerem:P Bmw sqad..
Powrót do góry
gadu-gadu
maja666

Debiutant



Dołączył: 27 Cze 2007
Posty: 31
Skąd jesteś (miejscowość / region): Ostróda
Posiadane auto: Ducato 14 '97 2,5D
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 15 Cze 2008, 18:25
Temat postu:

Re: ( Fiat Seicento ) Seicento- kolejny maluch


Miałem kiedyś okazję jechać 900 nad morze (130km w jedną stronę). W środku faktycznie było ciasno,bo jechały 4 dorosłe osoby.Zdziwiony jednak byłem,bo podczas ostrej jazdy w tłumie spalił ok 4,5L/100.
Powrót do góry
pawelw

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 17 Lut 2008
Posty: 388

Posiadane auto: Brava Steel 1,6 2001, gaz Tartarini Sekwencja
Piwa: 10/1
Wysłany: Nie 15 Cze 2008, 18:47
Temat postu:

Re: ( Fiat Seicento ) Seicento- kolejny maluch


wiesz ludzie do seicento wsadzają gaz podobnie do cieniaków. w kosztach robi się wtedy tak jak jazda motorem lub motorynką.
Powrót do góry
sejoo

Stały Bywalec



Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 123
Skąd jesteś (miejscowość / region): poznań-WLKP
Posiadane auto: Seicento 1.1 03r,93tys.
Piwa: 0/1
Wysłany: Sro 18 Lut 2009, 15:57
Temat postu:

Seicento- kolejny maluch


Posiadałam kiedys malca i to naprawde nie był samochod nawet do miasta Very Happy Obecnie mam 5 l seicento i jestem zadwolona czesci sa tanie jak w kaszelku a komfort leprzy przy nie wiekszym zuzyciu benzynki Wink no i ma bagaznik mozna przewiesc co nie co to mi sie podoba.
Pozdrawiam
Powrót do góry
19prz3mo89

Czytelnik



Dołączył: 11 Cze 2009
Posty: 1


Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 11 Cze 2009, 20:59
Temat postu:

Re: Seicento- kolejny maluch


[quote="fiatsiena"] Auto doskonałe dla małej i średniego wzrostu kobiety do miasta.



Witam jestem szczesliwym posiadaczem tego auta i nie zgodze sie z wypowiedzia po wyzej poniewaz jest dosc masywnie zbudowany facetem i mam 189 cm wzrostu a czuje sie komfortowo w tym samochodzie . To sie lubi co sie ma . Mam przyjaciela ktory nie nawidzil tego auta a dalem mu sie przejechac i odrazu zmienil o nim swoja opinie . Pojezdzil nim 2 dni a potem ruszal na swiatlach to mykal audi i bmw . Jak dla mnie to auto nie jest docenione przez niektorych .
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Czw 11 Cze 2009, 20:59
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Noranda

Czytelnik



Dołączył: 18 Gru 2009
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kraków
Posiadane auto: Seicento 1,1
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 19 Gru 2009, 13:50
Temat postu:

Re: ( Fiat Seicento ) Seicento- kolejny maluch


maja666 napisał:
Miałem kiedyś okazję jechać 900 nad morze (130km w jedną stronę). W środku faktycznie było ciasno,bo jechały 4 dorosłe osoby.Zdziwiony jednak byłem,bo podczas ostrej jazdy w tłumie spalił ok 4,5L/100.

Ocena bardzo indywidualna. Ja na Sejku 1,1 od 2000 r kilka razy objechałem z żoną Chorwację ze spaniem pod namiotem, z 2 łóżkami składanymi i własnym prowiantem. Wyjmowałem tylne siedziska, kładłem oparcia i miałem przedział bagażowy na wszystko co cięższe. Do łódki na dachu wkładałem tylko śpiwory, jaśki i trochę szmatek żeby nie kiwało na zakrętach.Płetwy maski i fajki mieściły się w nadwoziu. Na słowackiej i po chorwackiej autostradzie leciał stale 120-130 i nic mu się nie działo. Może nasz pradziadek był ze Sparty, ale ja to już nie, bo ważę ok 110... i 180 cm wzrostu. Żona - prawda- "nie za duża", ale nie musiała dosuwać siedziska do przodu. Dzisiaj ma 100.000km na liczniku i w zasadzie dopiero pierwszy raz poważniej szwankuje/ ładowanie akumulatora/. Oczywiście wymieniałem już amortyzatory tylne, okładki przód/tył i bębny hamulcowe z tyłu, ale to chyba normalka eksploatacyjna jak płyn do spryskiwacza. W sumie- nie narzekam. Służy nam nadal jako drugie autko na transport materiałów i torfu do ogrodu i na krótkie, miejskie dojazdy. Mamy sentyment do tego autka choć Żonka przesiadła się na Citroena C-2. Ja tam jestem wierny naszemu staremu...
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Seicento ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Fiat Seicento ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników


FiatPunto

4 200

2005r.

223 000 km

mazowieckie

FiatTipo

48 900

2021r.

67 000 km

mazowieckie

FiatPunto Evo

16 700

2013r.

141 000 km

wielkopolskie

FiatCroma

11 900

2007r.

255 000 km

łódzkie

FiatPunto 2012

9 800

2012r.

218 000 km

pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Mały Fan Klub    Seicento Fanklub    Barchetta Club Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System