Fiat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Fiat Panda ) Elekrtyczne wspomaganie kierownicy AWARIA



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Panda ) Zawieszenie-uklad hamulcowy-układ kierowniczy-układ jezdny.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jarkom73

Czytelnik



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 5


Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 31 Gru 2007, 10:22
Temat postu:

Elekrtyczne wspomaganie kierownicy AWARIA


Mam problem moja Panda jest z roku 2005 pazdziernik 1,3 JTD wiec jak widac tyle co skonczyla sie gwarncja w ASO po podpieciu do EXAMINER pokazlo taka usterke C1002 Czujnik pozycji momentu obrotowego walu silnika elektrycznego wspomagania kierownicy czy mial ktos moze podobny problem panowie w ASO powiedzieli ze sama ta czesc a mianowicie "zestaw naprawczy wspomagania kierownicy" kosztuje 1214 zloty wiec jestem troszke zszokowany ta cena dlatego ze tyle co skonczyla sie gwarncja co z tym zrobic moze ktos wie gdzie mozna kupic to taniej dodam ze na allegro takiej czesci nieznalazlem bede wdzieczny za wszelkie sugestie i porady
POZDRAWIAM i zycze wszystkim szczesliwego nowego roku 2008 i bezawaryjnej jazdy PANDA Very Happy
Powrót do góry
gadu-gadu
amaba

Czytelnik



Dołączył: 15 Mar 2008
Posty: 1

Posiadane auto: Fiat Panda 1.1 ACTIVE , 2005
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 15 Mar 2008, 19:16
Temat postu:

Re: ( Fiat Panda ) Elekrtyczne wspomaganie kierownicy AWARIA


Witaj . Mam pandę z tego samego roku , ale z silnikiem 1.1 wersję ACTIVE i ten sam problem co TY. A mianowicie : już dłuższy czas pali się kontrolka od wspomagania , mimo , że wspomaganie działa nadal . Dzisiaj byłem w serwisie FIATA w Płocku i powiedzieli mi ,że uszkodzony jest czujnik w silniczku elektrycznym od wspomagania . Kasowanie błędu nic nie dało ( kontrolka nadal się zapala ) Twierdzą , że aby zlikwidować usterkę trzeba wymienić silnik wspomagania , w którym znajduje się ten czujnik ,a to koszt 2100 PLN . Ciekaw jestem czy można zrobić to taniej i jak Ty poradziłeś sobie z tym problemem ? Pozdrawiam .
_________________
amaba
Powrót do góry
vito79

Stały Bywalec



Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 223
Skąd jesteś (miejscowość / region): Siemianowice Śląskie
Posiadane auto: Panda
Piwa: 2/0
Wysłany: Nie 16 Mar 2008, 08:59
Temat postu:

Re: ( Fiat Panda ) Elekrtyczne wspomaganie kierownicy AWARIA


Pewnie ze sie da wystarczy poszukac na allegro całego silnika od wspomagania. Chodza po jakieś 500zł
Powrót do góry
gadu-gadu
endi_1980

Dyskutant



Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 70
Skąd jesteś (miejscowość / region): Katowice
Posiadane auto: Fiat Panda 1.2 rok 2005
Piwa: 1/0
Wysłany: Nie 16 Mar 2008, 11:36
Temat postu:

ja znam inny sposob


skoro wspomaganie dziala dobrze, odpiąc kabel od kontrolki i na pewno sie juz nie zaswieci Smile
Powrót do góry
jarkom73

Czytelnik



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 5


Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 16 Mar 2008, 20:43
Temat postu:

Re: ( Fiat Panda ) Elekrtyczne wspomaganie kierownicy AWARIA


Niestety to jest takie uszkodzenie ze sie z tym nieda jezdzic kierownica lata jak chce poprostu tak jak bys wlaczyl city a to niema tak dzialac ja sobie jeszcze z tym problemem nieporadzilem czekam na odpowiedz Fiata. W styczniu wymienili mi na nowa czesc ale okazala sie uszkodzona zobacz to jest ta czesc tylko przegladaj w IE http://www.spangerum.com:7080/navi?CPDPRTCOD=71736288&DRW_NUM=3&BRANDS=F&COUNTRY=023&GRP_COD=412&CAT_COD=2Q&PART_COD=51746818&SBMK=F&PART=1&CLICHE=1&PART_SEQ=A&DRIVE=S&SGRP_COD=1&MAKE=F&SGS_COD=0&COMM_MODEL=GIN&CPDNUM=1&ALL_FIG=0&LANGUAGE=6&NEW_HTTP=FALSE&PREVIOUS_KEY=SRCRESCOD&ALL_LIST_PART=1&SB_CODE=-1&KEY=COMPLEXPARTDRAWDATA&SEARCH_TYPE=codpart&PRINT_MODE=0&IS_RELOAD=1&EPER_CAT=SP&WINDOW_ID=1&GUI_LANG=6
najlepiej skopiuj i wklej do przegladarki
numer katalogowy tej czesci zobacz czy u ciebie jest takie samo 71736288 jak cos sie ruszy w mojej sprawie to odpisze co zrobili POZDRAWIAM
Powrót do góry
gadu-gadu
Reklama








Wysłany: Nie 16 Mar 2008, 20:43
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
KiMCIO
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 23 Lis 2007
Posty: 753
Skąd jesteś (miejscowość / region): Myślibórz
Posiadane auto: Renault Megane Grandtour 1,5 DCi
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 17 Mar 2008, 08:45
Temat postu:

Re: ( Fiat Panda ) Elekrtyczne wspomaganie kierownicy AWARIA


A niby dlaczego miałbym otwierać linka w IE?? pracujesz w microsyfie czy jak?? Ja otwierałem w Mozilli i to kliknięciem a nie kopiowaniem linku...
_________________
Powrót do góry
gadu-gadu
vito79

Stały Bywalec



Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 223
Skąd jesteś (miejscowość / region): Siemianowice Śląskie
Posiadane auto: Panda
Piwa: 2/0
Wysłany: Pon 17 Mar 2008, 21:43
Temat postu:

Re: ( Fiat Panda ) Elekrtyczne wspomaganie kierownicy AWARIA


KiMCIO napisał:
A niby dlaczego miałbym otwierać linka w IE?? pracujesz w microsyfie czy jak?? Ja otwierałem w Mozilli i to kliknięciem a nie kopiowaniem linku...



bo Eper chodzi na EI a nie na FF i lepiej go otwierac w EI. Zdarza sie ze FF nie chce otwierac.
Powrót do góry
gadu-gadu
cezzar

Stały Bywalec



Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 178
Skąd jesteś (miejscowość / region): Pomorze Gdańskie
Posiadane auto: Renault Laguna 2.0T 2008
Piwa: 1/0
Wysłany: Pią 30 Mar 2012, 14:34
Temat postu:

Re: ( Fiat Panda ) Elekrtyczne wspomaganie kierownicy AWARIA


Witam
Odświeżę trochę wątek. Mam problem ze wspomaganiem w pandzie 1,1 2003 rok przebieg ok 50000. Otóż generalnie wspomaganie działa, kontrolki żadne się nie świecą ale podczas skrętu kierownicą słychać jakieś trzaski, zgrzyty, co jest niepokojące, w końcu to układ kierowniczy. Mechanik, który to oglądał, był nawet u elektryka ale nic nie poradzili. Zasugerowała by z tym dalej jeździć (choć nie wiem czy to bezpieczne, w końcu to układ kierowniczy). Co tam mogło paść, gdzie jest możliwa ewentualna naprawa?
Pozdrawiam
_________________
cezzar
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Panda ) Zawieszenie-uklad hamulcowy-układ kierowniczy-układ jezdny. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Fiat Panda »

Opinie o samochodach Fiat Panda - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Fiat Panda ) Zawieszenie-uklad hamulcowy-układ kierowniczy-układ jezdny.


Fiat500x

79 800

2021r.

29 000 km

wielkopolskie

FiatCroma

8 990

2007r.

199 430 km

pomorskie

FiatBravo

19 900

2011r.

185 000 km

kujawsko-pomorskie

Fiat500x

59 900

2016r.

100 670 km

warmińsko-mazurskie

FiatDoblo

21 900

2010r.

290 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Mały Fan Klub    Seicento Fanklub    Barchetta Club Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System