Fiat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Fiat Stilo ) Prędkość Maksymalna



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Stilo ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MaciuKing

Debiutant



Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 19
Skąd jesteś (miejscowość / region): Toruń
Posiadane auto: Fiat Stilo Dynamic 1.6 2004
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 15 Wrz 2010, 11:15
Temat postu:

Prędkość Maksymalna


Witam,

Ja mam stilo 1.6 16V 103KM 2004 3d Dynamic z gazem, jechałem na razie najszybciej 185 km/h trasa szybkiego ruchu Radom - Grójec, ale czułem że jeszcze mogłoby być więcej... Ciekawi mnie jak szybko można pojechać! A wy drodzy forumowicze ile jechaliście swoim stilonem??? Twisted Evil
Powrót do góry
Wojtek O.

Stały Bywalec



Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 241
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kossowa Małopolskie
Posiadane auto: Fiat Stilo 1,9 Multijet 140KM 2004
Piwa: 3/1
Wysłany: Sro 15 Wrz 2010, 22:15
Temat postu:

Re: ( Fiat Stilo ) Prędkość Maksymalna


1,9 MultiJet 140KM 5 osób + bagaż pod Wrockiem licznikowe 240 i dalej powoli przyśpieszał. Ale już nie ryzykowaliśmy dalej. GPS zawiesił sie przy 208km/h (na liczniku było lekko ponad 220 wtedy). Zadziwiło mnie iż auto bardzo stabilnie sie zachowywało i że spokojnie można nim podróżować z przelotową w granicach 200km/h. Co do 1,5 to widziałem filmik na YouTube jak przebili 200 takim. Ale są i z JTD jak wychodzą ponad 250. Bardzo dużo zależy od pochyłości drogi, a nawet wiatru. Nie polecam próbowania max prędkości na naszych drogach, szczególnie ze względu na złośliwość większości kierowców, nie mówiąc już o głupocie wielu.
_________________
261 600 km i ktoś dalej pojechal w świat nawijać asfalt na koła.
Stilo jest jak kobieta, dbać, pieścić, a da się pokochać. Może czasem kapryśna Wink

Chyba jednak kombi też na F
Powrót do góry
gadu-gadu
burnout87

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 02 Lis 2008
Posty: 384
Skąd jesteś (miejscowość / region): Śląsk
Posiadane auto: Stilo 3D 1.9 JTD ~150KM '02, UNO 1.4ies '97, Movano 2.5 DTI '04
Piwa: 11/4
Wysłany: Czw 16 Wrz 2010, 00:38
Temat postu:

Re: ( Fiat Stilo ) Prędkość Maksymalna


teraz sami mistrzowie prostej będą się wypowiadali Very Happy
szczerze to nie wiem co ma obrazować ten temat....głupotę ludzką?
_________________
Powrót do góry
gadu-gadu
AndRzeJ_

Debiutant



Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 47
Skąd jesteś (miejscowość / region): Katowice
Posiadane auto: Fiat Stilo 1.4 16V 2004r.
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 16 Wrz 2010, 11:03
Temat postu:

Re: ( Fiat Stilo ) Prędkość Maksymalna


Wojtek O. napisał:
[..] Nie polecam próbowania max prędkości na naszych drogach, szczególnie ze względu na złośliwość większości kierowców, nie mówiąc już o głupocie wielu.

A czy tego typu próby to nie głupota sama w sobie...? Bez względu na brak dróg czy złośliwość innych,a potem mamy news dnia spowodowany idiootyzmem niektórych... Evil or Very Mad
_________________
Pozdrawiam, Andrzej
Powrót do góry
gadu-gadu
SYLWESTERS7

Stały Bywalec



Dołączył: 29 Cze 2006
Posty: 146
Skąd jesteś (miejscowość / region): Tarnogród
Posiadane auto: Fiat Stilo Abarth
Piwa: 1/1
Wysłany: Czw 16 Wrz 2010, 19:59
Temat postu:

Re: ( Fiat Stilo ) Prędkość Maksymalna


zapraszam na tor, i możemy tam się popróbować!!
_________________
SPRZEDAM SWOJE STILO
Powrót do góry
gadu-gadu
Reklama








Wysłany: Czw 16 Wrz 2010, 19:59
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
AndRzeJ_

Debiutant



Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 47
Skąd jesteś (miejscowość / region): Katowice
Posiadane auto: Fiat Stilo 1.4 16V 2004r.
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 16 Wrz 2010, 20:13
Temat postu:

Re: ( Fiat Stilo ) Prędkość Maksymalna


Ooo, to już dużo rozsądniejsze podejście do sprawy Smile
_________________
Pozdrawiam, Andrzej
Powrót do góry
gadu-gadu
MaciuKing

Debiutant



Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 19
Skąd jesteś (miejscowość / region): Toruń
Posiadane auto: Fiat Stilo Dynamic 1.6 2004
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 29 Wrz 2010, 14:36
Temat postu:

Re: ( Fiat Stilo ) Prędkość Maksymalna


A czy tego typu próby to nie głupota sama w sobie...? Bez względu na brak dróg czy złośliwość innych,a potem mamy news dnia spowodowany idiootyzmem niektórych... Evil or Very Mad[/quote]

Cóż w takim razie wszyscy co tak twierdzicie powinniście przesiąść się na rowery, na pewno nikomu krzywdy nie zrobicie. Założę się, że każdy z was jeździ przepisowo, 50 w mieście, 90 poza i 130 na autostradzie... Jak to jest, że jeżdżę już tyle lat, natrzepałem już tyle kilometrów i jedyne przepisy jakie łamię to prędkość i w życiu nigdy nie miałem sytuacji zagrożenia na drodze ani nawet zadraśnięcia lakieru na zderzakach... Może dlatego, że przekraczanie prędkości dozwolonej ma się nijak do pojęcia brawury i drogowego piractwa. Są gorsze rzeczy jakie popełnia wiele kierowców, wyprzedzanie na trzeciego, na podwójnej ciągłej, pod górę na zakręcie, jazda na czerwonym, wymuszanie pierwszeństwa, nie respektowanie znaku stop, jazda zderzak w zderzak. Nie znacie takich gości... policja rzadko kiedy ich dorwie, ale za prędkość to przecież banalnie proste...
Powrót do góry
Ralphi

Stały Bywalec



Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 196
Skąd jesteś (miejscowość / region): Podkarpacie/Łódź
Posiadane auto: Stilo 1,9 JTD 2003r Moderator
Piwa: 21/1
Wysłany: Sro 29 Wrz 2010, 15:15
Temat postu:

Re: ( Fiat Stilo ) Prędkość Maksymalna


hehe dobre... jak inni wyprzedzają na trzeciego to ja moge sobie jechać 190km/h - przeciez robią gorsze rzeczy...
proponuję zaglądnąć do słownika i zgłębić znaczenie słowa "brawura" jeśli chcesz go juz koniecznie używać.
_________________
>>>----Niebieska strzała południa---->
Powrót do góry
gadu-gadu
zamerro

Czytelnik



Dołączył: 06 Sty 2012
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): nowy tomyśl
Posiadane auto: fiat stilo 1.9jtd
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 06 Sty 2012, 21:33
Temat postu:

ogromne spalanie nie działa klima nie wskakuje temp silnika


Witam mam sprawe!!! zakupiłem auto stilo 1.9jtd 115Km przy obledzinach było wszystko ok wszystko działało jak malina klima dobre, spalanie pokazało na komputerze około 7L . w trasie jak jechałem do domu okazało sie ,ze nie wskakuje temp. i wynosiła ona ciagle 50 stopni i ani grama wiecej potem chcialem wlaczyc klime tez nie chciała sie załaczyc a co na koniec zobaczyłęm spalanie Sad wyskoczyło mi 9,2L przy jezdzie 100/110km a jak przyjechałem do miasta to wyskoczyło mi 11Litów i prawie dostałem zawału pomuszcie czy wie ktoś o co chodzi bo to moje 1wsze auto za 1wsze uzbierane pieniędze i jestem załamany
Powrót do góry
jareq08

Auto Maniak



Dołączył: 08 Lut 2010
Posty: 1526
Skąd jesteś (miejscowość / region): swiętokrzyskie
Posiadane auto: panda, stilo, bravo, 500X-same diesle
Piwa: 97/3
Wysłany: Sob 07 Sty 2012, 21:56
Temat postu:

Re: ( Fiat Stilo ) Prędkość Maksymalna


Zajmij sie lekturą forum o fiacie stilo w dieslu, a wnet załapiesz o co biega. Nie załamuj sie na poczatku. Moze jest ktos z forum z twoich okolic to moze Ci pomóc. Prawdopodobnie masz uszkodzony przeplywomierz stad duze spalanie , nieszczelnosc w dolocie, zapieczoną geometrie turbiny , niedziałajacy zawór overboost, czujnik cisnienia doladowania, brudny filtr powietrza. To sa takie typowe [cenzura]łki co bolą fiata stilo jtd. Poczytasz forum dowiesz sie co i jak . Jak kumiesz cos z mechaniki -wiekszosc rzeczy zrobisz sam, generalnie wszystko jest proste. na poczatku zobacz czy masz podpiety przeplywomierz. W kwestii temperatury to masz termostat do wymiany, ktory tez mozesz sam wymienić w warunkach domowych. Powodzenia. Laughing
_________________
Nie ma jak fiat, ciagle jest ...robota!
Powrót do góry
zamerro

Czytelnik



Dołączył: 06 Sty 2012
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): nowy tomyśl
Posiadane auto: fiat stilo 1.9jtd
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 07 Sty 2012, 22:51
Temat postu:

Re: ( Fiat Stilo ) Prędkość Maksymalna


w poniedziałek bede działał Smile dzieki za info odezwie sie co i jak wyszłoSmile
Powrót do góry
Wojtek O.

Stały Bywalec



Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 241
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kossowa Małopolskie
Posiadane auto: Fiat Stilo 1,9 Multijet 140KM 2004
Piwa: 3/1
Wysłany: Sro 14 Mar 2012, 14:54
Temat postu:

Re: ( Fiat Stilo ) Prędkość Maksymalna


Odgrzeje temat, bo wychodzi że większego debila(pirata drogowego) nie ma na forum niż ja. Jako że jeźdzę bardzo dużo zauważyłem że to jednak nie prędkość jest główną przyczyną wypadków tylko jednak kompletny brak uwagi na to co sie na drodze dzieje. Jak jest pełno aut to też sie ciągnę z innymi. Ale na pustej autostradzie sie nie ograniczam, a przynajmniej ciągnę 140(chyba że warunki nie pozwalają to już jechałem i o 100 mniej). Tak samo nikt mi nie wytłumaczy że środek lasu czy 8 km odcinek łąk(pozdrawiam panów Policjantów z pomorza) to teren zabudowany(chyba że kretowinami). Szerokiej drogi i samych uważnych kierowców.
_________________
261 600 km i ktoś dalej pojechal w świat nawijać asfalt na koła.
Stilo jest jak kobieta, dbać, pieścić, a da się pokochać. Może czasem kapryśna Wink

Chyba jednak kombi też na F
Powrót do góry
gadu-gadu
jareq08

Auto Maniak



Dołączył: 08 Lut 2010
Posty: 1526
Skąd jesteś (miejscowość / region): swiętokrzyskie
Posiadane auto: panda, stilo, bravo, 500X-same diesle
Piwa: 97/3
Wysłany: Sro 14 Mar 2012, 22:37
Temat postu:

Re: ( Fiat Stilo ) Prędkość Maksymalna


Ja tam nie "szaleje" az tak bo powyżej 140, stara mnie leje parasolką po łbie, no chyba ,ze sam i jescze jakiś "golfiarz" mnie pod....i(w zgodzie z kodeksem).To że kolega szybko jezdzi ,a robi to czysto i w miarę "przejrzyscie" to jescze bajka. Widzę jak niektórzy się "podniecają" tą szybką jazdą, a robią to tak beznadziejnie, że płakać się chce. Np. 500 metrów przed rondem, a goscie biorą sie za wyprzedzanie, a pózniej lecą przez radią K, CH, H, SK, D, itd.Najbardziej mnie przerażają niektórzy kierowcy cięzarówek , patelarze, cysterny. Nie mają chłopaki wyobrazni za grosz! Ma taki 20 lat , zrobi prawko C+E i Ja wam pokaże! Pozdrawiam. Wink
_________________
Nie ma jak fiat, ciagle jest ...robota!
Powrót do góry
Wojtek O.

Stały Bywalec



Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 241
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kossowa Małopolskie
Posiadane auto: Fiat Stilo 1,9 Multijet 140KM 2004
Piwa: 3/1
Wysłany: Sro 23 Maj 2012, 23:34
Temat postu:

Re: ( Fiat Stilo ) Prędkość Maksymalna


Ci z osobówek nie lepsi. Uwielbiam takich co wyprzedzą po to by skręcić za 50m Ci przed nosem. Raz miałem takiego co odrazu wyprzedzając zajechał mi drogę, a że był to teren nie zabudowany i prędkość koło 80 to zrobiło sie ciepło. A tak po prawdzie każdy czasem walnie coś głupiego na drodze:/ Byle wtedy inni mieli na tyle rozumu, refleksu, i szczęścia. Nie żebym na to liczył. A my potrafili sie przyznać do popełnionego błędu i choć otwarcie przeprosić szczególnie jak mamy CB
_________________
261 600 km i ktoś dalej pojechal w świat nawijać asfalt na koła.
Stilo jest jak kobieta, dbać, pieścić, a da się pokochać. Może czasem kapryśna Wink

Chyba jednak kombi też na F
Powrót do góry
gadu-gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Stilo ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Fiat Stilo »

Opinie o samochodach Fiat Stilo - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Fiat Stilo ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników

10) Stilo »

FiatTipo

48 900

2021r.

67 000 km

mazowieckie

FiatPanda

44 900

2021r.

24 000 km

wielkopolskie

FiatDoblo

21 900

2010r.

290 000 km

mazowieckie

Fiat500

31 900

2014r.

142 990 km

śląskie

FiatPunto Evo

14 990

2010r.

141 000 km

wielkopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Mały Fan Klub    Seicento Fanklub    Barchetta Club Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System