Fiat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Fiat Bravo ) Kupno samochodu, proszę o pomoc! Fiat Bravo



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Bravo ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mariano_

Czytelnik



Dołączył: 18 Paź 2011
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Tychy/Śląskie
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 18 Paź 2011, 13:36
Temat postu:

Kupno samochodu, proszę o pomoc! Fiat Bravo


Witam!

Panowie co możecie powiedzieć o tym aucie?

http://otomoto.pl/fiat-bravo-1-6-gt-lpg-C20619519.html

cena do zbicia myślę, zadzwonię i coś się dogada ale powiedzcie mi, opłaca się?

o co mam gościa konkretnie zapytac, na co zwrócić uwage?


ew. jeszcze te http://otomoto.pl/fiat-bravo-1-6-16v-lpg-sekwencja-C20879942.html

przy tym myślę, że cenę można zbijać zważywszy na poprawki na tylnym zderzaku, jakie mogą byc koszty lakierowania ?


jeszcze mam opcje kupienia od znajomego, prosto z włoch, po przeglądzie u jego mechaników. Bravo, 2001r, 1.2 benzyna, klima itp jest, srodek elegancki, z zewnatrz otarcia na zderzakach ( jak to wlosi:P) cena 6500PLN.

Co o tym sądzicie? w sumie tu mam teoretycznie pewne auto ale 'gołe' (bez zimowek, alusów i przede wszystkim LPG) natomiast w tym pierwszym jest wszystko, plus udokumentowane naprawy i to co zostało wymienione. Możecie napisać mi jak najwiecej rzeczy o silniku 1.2 i 1.6? za i przeciw? ktory lepszy 1.2 czy 1.6? spalanie etc. Naprawdę będę wdzięczny za odp bo zależy mi na czasie.. jestem laikiem, a auto są w dość sporej odległości odemnie i zalezy mi na konkretach, czy polecacie ogolnie to autko dla studenta itp.


pozdrawiam! i dzięki z góry za odp! [/url]
Powrót do góry
Darkman

Stały Bywalec



Dołączył: 24 Sty 2011
Posty: 204
Skąd jesteś (miejscowość / region): Bielsko-Biała
Posiadane auto: Fiat Brava 1.2 16V x 2 , Carrera 4, SC 899, vectra 1.8 16V, seicento Team Soleil
Piwa: 26/2
Wysłany: Wto 18 Paź 2011, 14:41
Temat postu:

Re: ( Fiat Bravo ) Kupno samochodu, proszę o pomoc! Fiat Bravo


Ostatnio kupiłem Bravo (miesiac temu i bravę 3 tyg temu) ogladałem ich 8 bravek i 4 Bravo. To co pisali a to co widziałem to nieporozumienie!!!!!!!!

To pierwsze nie od handlarza- a to dziś rzadkość ..... opis rzetelny, ale ....dodaj sobie do tego kilka zapewne nie opisanych usterek bądź mankamentów. Fakt że ma to wszystko udokumentowane i rozmawiasz z włascicielem a nie handlarzem który nic ci nic nie powie.

Ten drugi z Wrocka - to pies go wszamał i wypluł ????? dla mnie to w 80 % robiony każdy element, uderzony, malowany lub w szpachli która zaczyna wychodzić (bez obrazy dla właściciela)

Pierwszego bym osobiście pojechał oglądać z lekką dawką dystansu. Pisać swoje i mieć ks. serwisowa , rachunki itp załatwić nie problem..... drugi odpuścił bym od razu. tego z Włoch nie widzim Wink ;d to nie wiem - 50% na 50% że będzie ok, jak kazde tutaj.
Cytat:
Możecie napisać mi jak najwięcej rzeczy o silniku 1.2 i 1.6


nie lubia gazu !!! jak każde 16V - choć jeżdżą na nim jak każde 16V....... to jest tylko MOJA prywatna opinia na ten temat....

Poproś o ewe zdjęcia na maila, możliwośc spr miernikiem lakieru? Gościu pisze że sprawdzał sam i tylko drzwi były robione - to jest sygnał ze połowa ludzi po takim czymś nie bedzie chciała spr bo uwierzy !!!!! a może sie okazać że nie tylko drzwi były robione..... z drugiej strony trafić bezkolizyjne autko dziś to sukces !!!!! bezwypadkowe to one są, bo nikt w nich nie zginął, a bezkolizyjne już nie.
Generalnie jak autk było bite to nalezy sie dowiedzieć w miarę mozliwości gdzie i jak było, jak jest zrobione po ....

Podjedź nim na stacje diagnostyczna ź i nie tam gdzie gość ci powie tylko sam wybierz wcześniej tam jakoś z opini netu nie wiem ..... Jak masz możliwość to podepnij go pod kompa - FiatEcuScan bestia 2000 rok to siadzie ECU.....
Pamiętaj kupujesz 11 letniego fiata..... szału nie ma, ale może nie być źle.
jedynie co goscia zdenerwowało to oferty ,,BEZ WKŁADU FINANSOWEGO'' od uczciwych handlarzy itp - zgadzam sie z nim w 100%, tyle szrotów co było na śląsku to szok...... Ja kupiłem najmniejsze zło dla teścia - 6.5 tys zł a i tak 1800 na dzien dobry poszło i teraz to jest bez wkładu autko Shocked

Ty z śląska, a autko daleko - 1000 pytań do ???? zadaj zanim pojedziesz.
A jak co to napisz na PW może bym ci mógł pomoc konkretniej.

Powodzenia
_________________
Pkt.22


Ostatnio zmieniony przez Darkman dnia Nie 23 Paź 2011, 09:18, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Pasoń Edward

Auto Maniak



Dołączył: 25 Wrz 2007
Posty: 605
Skąd jesteś (miejscowość / region): Siemianowice
Posiadane auto: Audi A4 b5 1.6 /Gaz//DUCATO Camper 2.5D
Piwa: 40/1
Wysłany: Wto 18 Paź 2011, 18:28
Temat postu:

Re: ( Fiat Bravo ) Kupno samochodu, proszę o pomoc! Fiat Bravo


Samochód ma 11 lat więc ma wady mniejsze lub większe.Miałem nawet punto orginalne z Włoch,1 roczne i zgniło jeszcze szybciej niż krajowe.Każdy samochód jest inaczej traktowany przez różnych kierowców ogólnie ten motor spisuje mi się rewelacyjnie,tylko jest jeden mankament o ile karoseria jest ocynkowana o tyle podłoga nie-i to jest koszmar fiatów strasznie gniją wzdłuż progów,na łaczeniu foteli podłóżnice przód i tył. O ile sam samochód naprawisz o tyle zgnite nadaje się na szrot i na to cię bardzo uczulam kanał i dobrze oglądać dół.Siedzę w Fiatach wiem co mówię.[/b]
Powrót do góry
archive_26
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 28 Lis 2008
Posty: 3200

Posiadane auto: CC 700 1997r (od nowości) oraz Opel Corsa 1,2 lpg, 2005r.
Piwa: 224/104
Wysłany: Wto 18 Paź 2011, 21:29
Temat postu:

Re: ( Fiat Bravo ) Kupno samochodu, proszę o pomoc! Fiat Bravo


A ja dodam - nie bierz Brawa z silnikie 1.2. Słaby i ciągle zacieraja sie krzywki i wałek rozrzadu. Wiem to nie z opowiadań, ale z praktyki.
Powrót do góry
mariano_

Czytelnik



Dołączył: 18 Paź 2011
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Tychy/Śląskie
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 19 Paź 2011, 17:45
Temat postu:

Re: ( Fiat Bravo ) Kupno samochodu, proszę o pomoc! Fiat Bravo


a co powiecie o silniku jtd?
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Sro 19 Paź 2011, 17:45
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
spedenergy

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 259
Skąd jesteś (miejscowość / region): Leszno WLKP
Posiadane auto: Renault Scenic 2000 1.6 16V
Piwa: 10/14
Wysłany: Pią 21 Paź 2011, 17:24
Temat postu:

Re: ( Fiat Bravo ) Kupno samochodu, proszę o pomoc! Fiat Bravo


silnik JTD ? mocny i wytrzymały jeśli się prawidłowo użytkuje:)właściciele chwalą:)ale czy będziesz jezdził na tyle dużo by kupywać JTD ?
Powrót do góry
Aqniecha

Czytelnik



Dołączył: 06 Lut 2012
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Katowice
Posiadane auto: Fiat Bravo 1,6 16V r.97
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 06 Lut 2012, 11:13
Temat postu:

Mam 1,6 16V - polecam


Dopiszę swoje co nieco - kupiłam jakiś czas temu 1,6 16V Bravo I (sprowadzony) i spisuje się rewelacyjnie:) nawet mrozy mu nie straszne Smile Zbiera się super, poza tym wygodny, panel praktyczny, wnętrze przestronne, prowadzi się bardzo fajnie.
Jednym słowem - nie narzekam i polecam:)
Powrót do góry
Koper1105

Czytelnik



Dołączył: 11 Lis 2011
Posty: 6
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wiązownica
Posiadane auto: Fiat, Bravo, 1.4, 1996
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 06 Lut 2012, 14:45
Temat postu:

Re: ( Fiat Bravo ) Kupno samochodu, proszę o pomoc! Fiat Bravo


Gratuluje odkopania tematu z 21 Paź 2011, 16:24 Wink
Powrót do góry
Aqniecha

Czytelnik



Dołączył: 06 Lut 2012
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Katowice
Posiadane auto: Fiat Bravo 1,6 16V r.97
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 06 Lut 2012, 15:54
Temat postu:

Re: ( Fiat Bravo ) Kupno samochodu, proszę o pomoc! Fiat Bravo


Hah, to tylko 4 m-ce wstecz, może komuś innemu pomoże w podjęciu decyzji. sama w ten sposób nie raz korzystałam ze starych postów tym bardziej z ich odświeżenia. po co zakładać nowe wątki?
Pozdrawiam i nie ciągnę tematu dalej. Wink
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Bravo ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Fiat Bravo »

Opinie o samochodach Fiat Bravo - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Fiat Bravo ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników


Fiat500

51 900

2019r.

32 000 km

kujawsko-pomorskie

FiatSedici

23 900

2010r.

137 000 km

małopolskie

FiatTipo

32 900

2017r.

142 000 km

kujawsko-pomorskie

FiatTipo

39 850

2016r.

92 700 km

wielkopolskie

Fiat500

49 900

2017r.

81 830 km

kujawsko-pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Mały Fan Klub    Seicento Fanklub    Barchetta Club Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System