Fiat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Fiat Stilo ) Stilo 1.6 bez klimy na wyposażeniu



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Stilo ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
prohax0r

Czytelnik



Dołączył: 21 Kwi 2012
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Rzeszów
Posiadane auto: Stilo 1.6 Coupe
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 21 Kwi 2012, 20:57
Temat postu:

Stilo 1.6 bez klimy na wyposażeniu


Witam,

Kilka dni temu kupiłem stilo w wersji 3-drzwiowej 1.6 16v 2002r. na rocznej sekwencji, auto 2 lata temu zostało sprowadzone z niemiec i wtedy przestało być serwisowane, przebieg auta to 155 tys, jest bardzo zadbane. Auto kupiłem na bardzo ładnych alufelgach z oponami letnimi oraz stalowych felgach z zimówkami. Za auto zaplaciłem 9800zł + opłaty. Niestety auto na wyposażeniu nie posiada klimatyzacji i przez to trochę żałuje niby nie jezdze w trasy, dziennie robie jakies 30km i niestety obawiam sie, że jeśli przyjdzie lato zacznę żałować jeszcze bardziej. I tutaj pytanie, czy stilo bez klimy dużo traci na wartości w porównaniu do wersji z klimą? Czy cena za którą kupiłem auto jest dobra? I czy nie lepiej było by po prostu sprzedać aktualne stilo i kupić z normalnym wyposażeniem jak na takie auto przystało? Boję się, że za kilka lat będę miał problemy ze sprzedażą tego auta bez klimy a jeśli sprzedam to za śmieszne pieniądze.

Z góry dzięki.
Powrót do góry
marjano82

Dyskutant



Dołączył: 07 Mar 2010
Posty: 84
Skąd jesteś (miejscowość / region): Myślibórz
Posiadane auto: Ford Focus mk2
Piwa: 1/2
Wysłany: Pon 23 Kwi 2012, 22:02
Temat postu:

Re: ( Fiat Stilo ) Stilo 1.6 bez klimy na wyposażeniu


Jakoś słabo mi się chce wierzyć, by Stilo z najbogatszego okresu pod względem wyposażenia i zakupione w Niemczech nie miało klimatyzacji, która wtedy była standardem. Możliwym jest iż to jakaś wersja firmowa/wypożyczalnia etc. albo Niemcy to ono widziało jedynie jadąc na lawecie z innego, pięknego kraju Smile Ale może jestem dyletantem i się mylę, albo praca w Wydziale Komunikacji i obcowanie z wszelkiej maści handlarzami spaczyło moje postrzeganie samochodów i ich sprzedawców. Cena według mnie raczej OK, jeśli auto zadbane na serio a nie tylko "podszykowane" to jeszcze pośmigasz. Sam mam ten sam silnik, tylko auto z 2001 roku. Poza [cenzura]łami nie narzekam. Jeździłem prawie 2 lata z niesprawną klimą (zawsze był inny domowy wydatek) i powiem tyle - NIGDY WIĘCEJ!!!!!!
Granatowe nadwozie w lipcowym słońcu tworzyło z auta saunę i nawet otwieranie okien czy nadmuch na max nic nie dawało.
Stilo jak każdy Fiat w polskich oczach to nie VW i cholernie na wartości traci, przeciętny zjadacz chleba od maleńkości uczony jest pogardy do wszystkiego co na F czyli Fiatów, Fordów i Francuzów a wpajana mu jest miłość i uwielbienie do wszystkiego co niemieckie, solidne i trwałe. Nie licz więc na przyszłe kokosy z jego sprzedaży, chyba że znajdziesz kupca, który właśnie Stilo chce i nie boi się zakupu Fiata, wtedy sprzedasz uczciwie.
_________________
Wszelkie opinie zawarte w tym poście są prywatnymi opiniami autora, powstałymi nieraz nie do końca świadomie.
Moderatorzy forum nie ponoszą więc odpowiedzialności za treści w nich zawarte.
Powrót do góry
pochodzezmiasta

Czytelnik



Dołączył: 16 Maj 2012
Posty: 5
Skąd jesteś (miejscowość / region): Zdolny ślązok
Posiadane auto: Stilo
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 09 Cze 2012, 20:58
Temat postu:

Re: ( Fiat Stilo ) Stilo 1.6 bez klimy na wyposażeniu


Cóż ... cena trochę jednak duża ?

Ja swoje krajowe stilo z roku 2003 i w dodatku długo serwisowane w ASO i z udokumentowanymi wszelkimi [cenzura]łami nawet takimi jak żarówki itp chciałem sprzedac rok temu za 11500 zł i telefony były owszem, ale jak się okazało że nie ma klimy to już były grymasy ...

Tak więc ja nigdy nie kupię auta bez klimy mimo, że sam używałem jej we wcześniejszych autach do odparowywania szyb podczas deszczu a nie do chłodzenia bo wole otwarte okno Razz,
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Stilo ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Fiat Stilo »

Opinie o samochodach Fiat Stilo - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Fiat Stilo ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników

10) Stilo »

FiatPunto Evo

15 900

2011r.

208 000 km

wielkopolskie

FiatTipo

32 900

2017r.

142 000 km

kujawsko-pomorskie

FiatSedici

23 900

2010r.

137 000 km

małopolskie

FiatPunto Evo

19 999

2010r.

194 000 km

warmińsko-mazurskie

FiatPanda

19 990

2006r.

237 561 km

pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Mały Fan Klub    Seicento Fanklub    Barchetta Club Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System