Fiat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Fiat Cinquecento ) Nie działają: awaryjne,klakson,radio i lampka nad lusterkiem



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Cinquecento ) Elektronika/elektryka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jula3003

Czytelnik



Dołączył: 31 Sty 2013
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łódź
Posiadane auto: Cinquecento
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 01 Lut 2013, 00:16
Temat postu:

Nie działają: awaryjne,klakson,radio i lampka nad lusterkiem


Cześć, mam cinquecento 900 na gaźniku, nie działają awaryjne klakson radio i lampka nad lusterkiem. Sprawdziłam bezpiecznik od awaryjnych był spalony włożyłam nowy, który również od razu się spalił. Czytając podobne tematy były naruszane kwestie fioletowego kabelka za radiem ;D radio nie było wyjmowane bardzo bardzo długo... To wszytko nagle się stało i nie działa. Gdzie szukać problemu?
Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
arkko

Auto Maniak



Dołączył: 22 Paź 2008
Posty: 1158
Skąd jesteś (miejscowość / region): Szczecin
Posiadane auto: Fiat Panda 1.1 2008
Piwa: 49/14
Wysłany: Sob 02 Lut 2013, 13:20
Temat postu:

Re: ( Fiat Cinquecento ) Nie działają: awaryjne,klakson,radio i lampka nad lusterkiem


No ta masz gdzieś spięcie na tym bezpieczniku,jeżeli wkładasz nowy i go pali,Ten bezpiecznik jest właśnie odpowiedzialny za światła awaryjne,radio,gniazdo zapalniczki w niektórych modelach,klakson,i oświetlenie wnętrza,i chyba oświetlenie deski rozdzielczej,miałem 899 na wtrysku. Jeżeli przy radiu nic nie grzebałaś,bo częstą usterką jest właśnie podłączanie radia w nie fachowy sposób,to pozostaje sprawdzenie świateł awaryjnych-żarówek może któraś ma zwarcie,radio odłącz może też się zepsuło,lampka oświetlenia wewnątrz-żarówka może mieć zwarcie,nawet klakson może robić zwarcie,te wszystkie rzeczy trzeba sprawdzić,jak nie dasz rady sama z miernikiem ,to tylko elektryk.
Powrót do góry
jula3003

Czytelnik



Dołączył: 31 Sty 2013
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łódź
Posiadane auto: Cinquecento
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 03 Lut 2013, 23:54
Temat postu:

Re: ( Fiat Cinquecento ) Nie działają: awaryjne,klakson,radio i lampka nad lusterkiem


Dzięki już działa Very Happy zdjełam deskę poruszałam kablami od radia i awaryjnego włożyłam nowy bezpiecznik i działa Wink
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Cinquecento ) Elektronika/elektryka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Fiat Cinquecento »

Opinie o samochodach Fiat Cinquecento - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Fiat Cinquecento ) Elektronika/elektryka


FiatBravo

13 900

2009r.

230 000 km

śląskie

FiatPanda

34 800

2016r.

65 000 km

śląskie

Fiat500x

79 800

2021r.

29 000 km

wielkopolskie

FiatPunto Evo

19 999

2010r.

194 000 km

warmińsko-mazurskie

FiatBravo

19 900

2011r.

185 000 km

kujawsko-pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Mały Fan Klub    Seicento Fanklub    Barchetta Club Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System