Fiat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Fiat Panda ) Amortyzatory



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Panda ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy wy użytkownicy takiego samochodu macie podobny problem
Tak
0%
 0%  [ 0 ]
Nie
100%
 100%  [ 2 ]
Wszystkich Głosów : 2

Autor Wiadomość
tomibar2

Czytelnik



Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Jastrzębie Zdrój
Posiadane auto: Fiat Panda 4x4 Climing
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 02 Lip 2011, 21:36
Temat postu:

Amortyzatory


Fiat Panda 4x4 Climing 2004r. ... 2 lata temu wymiana amortyzatorów przednich .Na dzień dzisiejszy kolejna wymiana amortyzatorów przednich .Koszt 1 Amortyzatora jest o wiele droższy niż do np. Hammer H3 czy innych terenowych samochodów . Chociaż nie są ze złota to kosztują bardzo drogo a na rynku brak jakiegokolwiek zamiennika mimo iż figuruje w katalogu

Drogi Fiacie pomyśl o użytkownikach swoich samochodów czy mają zacząć kupować inne marki Question
Powrót do góry
Pandzia

Dyskutant



Dołączył: 27 Gru 2009
Posty: 75
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kociewie
Posiadane auto: Fiat PandFiat Panda 4x4 Cross 1.3Mjet, 2006,Citroen C5 X7 2.0HDI Tourer 2008
Piwa: 0/9
Wysłany: Sro 23 Lis 2011, 18:30
Temat postu:

Re: ( Fiat Panda ) Amortyzatory


Ja co prawda w benzynowej zwykłej wymieniałam amorki po 8 latach, wyjątkowo zużyte, puste i sprężyna pękła.
Do zwykłych też drogo. Amorki KYB koło 150zł, spręzyny 45zł, ale osłony i odboje złapać się za głowę trzeba, nie dość, że nigdzie nie było w hurtowniach, to 1 sztuka kosztuje 110zł wg. cennika fiata, wkurzyłem się i kupiłem parę za 40zł do Punto i jakoś daje radę.
Poduszki do amortyzatora jeszcze "lepiej" 1szt. 275 zł.
Na allegro znalazłem tańsze.
Fiat to tak na prawdę samochód dla bogatych ludzi, choć dopiero się przekonałem po 8 latach, kiedy zaczęło sie co raz więcej częsci do wymiany.
Powrót do góry
wojtek_panda

Dyskutant



Dołączył: 22 Cze 2011
Posty: 88
Skąd jesteś (miejscowość / region): Jaworzno
Posiadane auto: Fiat Panda 1.1 2003
Piwa: 1/0
Wysłany: Czw 24 Lis 2011, 09:18
Temat postu:

Re: ( Fiat Panda ) Amortyzatory


Pandzia napisał:
Fiat to tak na prawdę samochód dla bogatych ludzi, choć dopiero się przekonałem po 8 latach, kiedy zaczęło sie co raz więcej częsci do wymiany.

Ja mam tak samo. Po 8 latach co raz więcej części prosi się o wymianę... ale auto było tanie, więc wykonanie również musiało być gorsze.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Panda ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Fiat Panda »

Opinie o samochodach Fiat Panda - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Fiat Panda ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników


FiatTipo

36 000

2016r.

190 000 km

śląskie

Fiat500x

64 900

2019r.

55 000 km

mazowieckie

FiatTipo

66 300

2021r.

36 781 km

podkarpackie

FiatTipo

48 900

2021r.

66 000 km

mazowieckie

Fiat500x

86 900

2020r.

41 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Mały Fan Klub    Seicento Fanklub    Barchetta Club Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System