Fiat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Fiat Doblo ) Fiat Doblo 1,9 jtd



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Doblo ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tadko

Czytelnik



Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 6

Posiadane auto: Fiat Doblo 1,9jtd elx
Piwa: 0/1
Wysłany: Sob 25 Gru 2010, 18:49
Temat postu:

Fiat Doblo 1,9 jtd


Podzielę się uwagami na temat Fiacika. Jeżdżę nim od 2003 roku. Zakupiłem jako roczne auto na gwarancji z przebiegiem niecałych 20000km. Przeglad w ASO potwierdził doskonały stan techniczny.
Obecnie mam przejechane 157tys km. Jestem zadowolony z użytkowania. Z nieeksploatacyjnych rzeczy musiałem wymienic przepływomierz powietrza, akumulator (dwa). Dwa razy czysciłem EGR. Stuka mi tylne zawieszenie. Gumy na drążku padły i to sprawia, że docierają nieprzyjemne dżwięki. NIestety kupic gumek nie można, a tylko cały drążek (drogi) wie na razie nie ruszam. Generalnie serwisuję autko sam lejac wszystko wg instrukcji. Zdarza się, że za kierownicą spędzam 12 godz, i muszę stwierdzic, że w tym samochodzie nie jest to sport extremalny. Oszczędny, szybki, wygodny, pakowny. Pięć osób i 200 kg bagażu w niemczech przy autostradowej 140km/h i około 7,8l/100. Polecam wszystkim, którzy nie są przesadnymi estetami.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Doblo ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Fiat Doblo »

Opinie o samochodach Fiat Doblo - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Fiat Doblo ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników


FiatTipo

48 900

2021r.

67 000 km

mazowieckie

FiatCroma

23 700

2009r.

160 000 km

śląskie

Fiat500L

36 000

2013r.

68 385 km

pomorskie

FiatPanda

22 900

2008r.

169 000 km

wielkopolskie

Fiat500x

59 900

2016r.

100 670 km

warmińsko-mazurskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Mały Fan Klub    Seicento Fanklub    Barchetta Club Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System