Fiat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Fiat Palio & Fiat Siena ) (Palio Weekend) Pierwsze wrażenia


Idź do strony 1, 2  Następny
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Palio & Fiat Siena ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marmik

Debiutant



Dołączył: 26 Sty 2008
Posty: 39
Skąd jesteś (miejscowość / region): Pomorskie
Posiadane auto: Fiat Palio Weekend 75 HL; Fiat Marea Weekend 155 HLX
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 14 Lut 2008, 12:54
Temat postu:

(Palio Weekend) Pierwsze wrażenia


To już niemal miesiąc odkąd jeżdżę Paliaczkiem, więc chetnie podzielę się wrażeniami.

To moje drugie auto, więc skalę porównawczą mam może słabą, ale spróbuję.

Silnik 1,2 8V jak na moje potrzeby jest wystarczająco mocny (nie mam cegłówki pod podeszwą, a wcześniej jeździłem dieslem), a kultura pracy nie pozostawia wiele do życzenia. Trochę problemów było, ale jestem dobrej myśli. Spalanie na chwilę obecną wyliczyłem na 8 l (cykl mieszany z przewagą krótkich tras) czyli nie jest źle.

Nadwozie bardzo pojemne jak na autko niewiele dłuższe niż 4 m. Bagażnik jak marzenie, a krawędź załadunku niziutka. Po złożeniu tylnych siedzeń nie ma uskoku, co dla mnie było ważne. Siedzenia wygodne, ale wsiadanie do auta jest nieco skomplikowane dla osób powyżej 175 cm wzrostu (małe drzwi - zwłaszcza przednie). Może to wina tego, że przesiadłem się z trzydrzwiówki.
Kolejną istotną sprawą jest niewielka szerokość auta, co przy mojej bramie garażowej też miało znaczenie.
Dość wysoko umieszczony środek ciężkości oraz duża powierzchnia boczna powodują, że jest podatny na działanie wiatru, a na zakrętach lubi się nieźle przechylać.
Przedni zderzak niziutki. Absolutnie nieprzystosowany do polskich wulgarnych, wysokich krawężników na parkingach. Efekt? Już zdążyłem go złamać. Niestety problem ten dotyczy wielu aut, więc winę ponosi debilizm twórców parkingów (może mają jakieś umowy z zakładami spawającymi plastiki?), a nie auto.

Wyposażenie. Mi trafiła się "wypasiona" HL-ka, więc nie narzekam. Póki co wszystko hula. ABS skuteczny, klimy jeszcze nie miałem okazji przetestować w warunkach upałów, ale nawet jeżeli jej wydajność nie poraża to i tak lepsze to niż np. szyberdach lub otwieranie okna.
Elektryczne podnośniki szyb pracują z różną prędkością. czy to normalne, czy też oznacza, że któryś był wymieniany?

W cenie do 10 tys PLN (ja dałem 7,2) i wieku do 10 lat (mój ma 9) nie znalazłem ciekawszego kombi.


Ostatnio zmieniony przez Marmik dnia Czw 16 Kwi 2009, 21:42, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Marmik

Debiutant



Dołączył: 26 Sty 2008
Posty: 39
Skąd jesteś (miejscowość / region): Pomorskie
Posiadane auto: Fiat Palio Weekend 75 HL; Fiat Marea Weekend 155 HLX
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 12 Mar 2008, 21:48
Temat postu:

Re: ( Fiat Palio & Fiat Siena ) (Palio Weekend) Pierwsze wrażenia


Kilka kolejnych uwag.

Kupując auto oglądałem je na kanale. Przyjechało z Reichu. Ognisk rdzy praktycznie nie było. Wystarczyły 2 miesiące po polskich drogach gdzie sypnięto solą i pojawiały się pierwsze ogniska korozji. Na razie to pikuś, a latem porządnie zakonserwuję sobie auto, ale chyba o czymś to świadczy.
Kolejna sprawa to korektor siły hamowania. Oczywiście przyrdzewiały i zapieczony (szczególnie z lewej strony nad wydechem). W sumie normalka. Trochę WD-40 i dał się rozruszać.
Następna uwaga to trwałość ekranów ochronnych wokół wydechu. Za Chiny nie mogłem dojść co mi stuka z tyłu, a to naderwana blaszka pomiędzy tłumikiem końcowym, a kołem zapasowym. Rozwiąznie - robótki "szewskie" drutem i jakoś całkiem nieźle trzyma.
Powrót do góry
czosnek

Debiutant



Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 16

Posiadane auto: Alfa Romeo 147 2.0 selespeed r.2002
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 21 Mar 2008, 15:00
Temat postu:

Re: ( Fiat Palio & Fiat Siena ) (Palio Weekend) Pierwsze wrażenia


Ja z tymi blachami też miałem przejscia ale wkoncu dokreciłem je tak jak mają byc i mam cisze Smile Ogólnie autko jest dobre dla osób które potrzebują auta do "jazdy" a nie rajdów. do 100km/h cicho w srodku wygodne wysokie fotele. Silnik o mocy 73KM nawet dość sobie radzi z ponad 1000Kg. Mój rekord predkości w 3 osoby to 182km/h mierzone nawigacją bo licznik pokazał 190 na autostradzie a4 wiec nie mało :)Wiecej go nie powtórzyłem bo mi szkoda uszczelki pod głowicą. Dodam ze mieszkam w górach i tu podjazdy wyjazdy pod góre są na każdym kroku. Pomimo kilku usterek jestem przekonany ze auto jest tanie w exploatacji w miare nie drogie czesci.
Powrót do góry
Marmik

Debiutant



Dołączył: 26 Sty 2008
Posty: 39
Skąd jesteś (miejscowość / region): Pomorskie
Posiadane auto: Fiat Palio Weekend 75 HL; Fiat Marea Weekend 155 HLX
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 23 Kwi 2008, 23:16
Temat postu:

Re: ( Fiat Palio & Fiat Siena ) (Palio Weekend) Pierwsze wrażenia


Kolejny miesiąc użytkowania. W sumie dodatkowych uwag nie odnotowałem. Wkurza mnie nieco ograniczenie widoczności przez przednie słupki, co czasem uprzykrza zmianę pasa ruchu, wyprzedzanie i omijanie pojazdów w intensywnym ruchu miejskim.

Teraz też dopiero zrozumiałem jak bardzo brakuje mi podgrzewanych luterek Sad .

Spalanie 6,9 l/100km cykl mieszany, przewaga krótkich tras i lekka noga. No nie zawsze, bo w końcu zrobiłem jej teścik. 150 na zegarze (czyli pewnie ze 140 w realu) na prostym odcinku drogi ekspresowej i puściłem pedał gazu z dwóch względów: nie czułem się komfortowo, a hałas wewnątrz sprawiał, że przyjemność z jazdy spadła do zera. Ogólnie auto nie jest stworzone do przekraczania 4000 obr/min i najprzyjemniej jedzie się w przedziale 80-110 km/h.

Nie chciałbym chwalić dnia przed zachodem Słońca, ale wszelkie znaki na niebie wskazują, że zostanę właścicielem tego pojazdu jeszcze przez kilka ładnych lat.
Powrót do góry
brydzio1

Czytelnik



Dołączył: 26 Kwi 2008
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wrocław
Posiadane auto: Fiat Palio 1.4 + GAZ
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 26 Kwi 2008, 12:32
Temat postu:

Re: ( Fiat Palio & Fiat Siena ) (Palio Weekend) Pierwsze wrażenia


Witam. Ja też jestem posiadaczem Fiata Palio.. Silnik1.4 + gaz ...
Z auta jestem bardzo zadowolony bardzo duża ładowność wygodny..
spalanie przy szybkiej jeździe 10l a jak oszczędnie to można spokojnie zejść z 10l gazu.. Smile
Również miałem problem z tym stukaniem ( ale tą osłonkę jakoś dokręciłem...) Trudne dojście ale dałem rade..
Rok auto to 1998 Nie ma zbytnio rdzy...
Rozbujałem go do 160 - 170 na gazie.. ( nie na autostradzie )
Wymieniałem w nim tłumik.. i większych wymian sobie nie przypominam
Na liczniku przejechane już prawie 140 tyś ( mam już je prawie 4 lata )
Auto zakupiłem, kiedy miałem 90 tyś więc juz 50tyś km nim zrobiłem...
A właśnie zepsuła mi sie tylna wycieraczka ... Niby chodzi ale strasznie wolno i skrzeczy będę musiał rozebrać i nasmarować lub coś pomyśleć Wink
Powrót do góry
gadu-gadu
Reklama








Wysłany: Sob 26 Kwi 2008, 12:32
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
mateuszt

Dyskutant



Dołączył: 05 Sty 2008
Posty: 92
Skąd jesteś (miejscowość / region): Jaworzno
Posiadane auto: Fiat Palio HL 1,2 2000 r.
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 22 Maj 2008, 20:54
Temat postu:

Re: ( Fiat Palio & Fiat Siena ) (Palio Weekend) Pierwsze wrażenia


Witam

Palio 1.2, 2000 r, gaz, 133 tys. Spalanie 8-9 l gazu przy jeździe codziennie 40 km po A4. Często podchodzi pod 150-160 km/h więc spalanie nieźle wychodzi Smile. Mam go już 6 lat, auto ma 8 i oprócz standardowych robót - oleje, filtry to nic poważnego się nie działo. Ostatnio tylko wymieniłem uszczelkę pod głowicą, ale po tylu latach można to wybaczyć Smile. Bagażnik jest wystarczający jak na auto z segmentu, uwaga, "małe" Smile, mógłby być troszkę szerszy w środku ale ogólnie jest ok, wspomaganie nawet czasem za dobre, wszystko chodzi lekko, nic nie trzeszczy (debilny stereotyp o Fiatach, mam drugiego i też nic nie trzeszczało, zgrzypiało). Typowe auto do jazdy po mieście, przy niskich obrotach w ogóle nie słychać silnika, dopiero tak jak było wspomniane powyżej 3,5-4 tys. Jego wadą jest to wspomniane też bujanie i przechyły. Zwłaszcza gdy się jedzie szybciej lub wyprzedza ciężarówki. Niestety doświadczam tego codziennie i parę razy już mi się zrobiło ciepło z tego powodu...

Ogólnie polecam auto niezdecydowanym i chcącym kupić spore kombi za mniej niż 10 tys.
Powrót do góry
gadu-gadu
Marmik

Debiutant



Dołączył: 26 Sty 2008
Posty: 39
Skąd jesteś (miejscowość / region): Pomorskie
Posiadane auto: Fiat Palio Weekend 75 HL; Fiat Marea Weekend 155 HLX
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 26 Maj 2008, 08:32
Temat postu:

Re: ( Fiat Palio & Fiat Siena ) (Palio Weekend) Pierwsze wrażenia


mateuszt napisał:
...nic nie trzeszczy (debilny stereotyp o Fiatach, mam drugiego i też nic nie trzeszczało, zgrzypiało).

Gdy kupiłem auto też byłem w szoku, że wewnątrz jest tak cichutko . Niestety 3 miesiące jazdy po polskich drogach (a niestety nie jeżdźę po A4 tylko zwykłych powiatówkach i po płytach jumbo Wink ) i pojawiły się pierwsze nieprzyjemne trzeszczenia w drzwiach kierowcy. Same drzwi luzu nie mają, ale w drżenie wpada szyba. Przyznam się, że jest to nieco irytujące, choć jak wsiadam do Fiesty teścia to tam wszystko drży i trzeszczy Twisted Evil .
Powrót do góry
mateuszt

Dyskutant



Dołączył: 05 Sty 2008
Posty: 92
Skąd jesteś (miejscowość / region): Jaworzno
Posiadane auto: Fiat Palio HL 1,2 2000 r.
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 27 Maj 2008, 17:39
Temat postu:

Re: ( Fiat Palio & Fiat Siena ) (Palio Weekend) Pierwsze wrażenia


No drzwi we Fiatach to faktycznie jest temat-rzeka ( w sensie trzaskające się ograniczniki ) Smile. Ile razy nie wymienisz - tyle razy będą się trzaskać, prędzej czy później. Ale wole to niż np. gnijąca blacha w Oplach (każdy model Smile )
Powrót do góry
gadu-gadu
Marmik

Debiutant



Dołączył: 26 Sty 2008
Posty: 39
Skąd jesteś (miejscowość / region): Pomorskie
Posiadane auto: Fiat Palio Weekend 75 HL; Fiat Marea Weekend 155 HLX
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 31 Lip 2008, 21:35
Temat postu:

Re: ( Fiat Palio & Fiat Siena ) (Palio Weekend) Pierwsze wrażenia


Pół roku w Palio za mną. co się zmieniło? Niewiele. Spalanie wzrosło o 8-8,5 l/10 km - takie uroki jak chce się mieć chłodno w kokpicie Cool .
Niestety nie działa mi elektromagnes (? chyba) od cyrkulacji powietrza, co jeszcze bardziej męczy klimę.
Silniczek chodzi, że aż miło. Słupki przednie dalej wkurzają Sad, a bagażnik cieszy (zwłaszcza żonę Wink ). Ogólnie mówiąc - świetne i tanie autko dla małej rodziny.

Przyznam szczerze, że przed zakupem Palio rozważałem też Astrę kombi, Cordobę Vario i Peugeota 306 (też kombi). Palio o głowę pobił je ceną i wyposażeniem. Chodziła mi po głowie też Marea, ale za 7200 PLN musiałby wziąć 12-latka ze skromniejszym wyposażeniem.
Powrót do góry
Marmik

Debiutant



Dołączył: 26 Sty 2008
Posty: 39
Skąd jesteś (miejscowość / region): Pomorskie
Posiadane auto: Fiat Palio Weekend 75 HL; Fiat Marea Weekend 155 HLX
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 20 Paź 2008, 20:13
Temat postu:

Re: ( Fiat Palio & Fiat Siena ) (Palio Weekend) Pierwsze wrażenia


9 miesięcy i 7 tys. km już za mną i pojawiają się kolejne usterki.

Wariujący immobliser lub problemy ze stacyjką i kapryśny panel sterujący światłami (ten pod radiem).

Z elementów zmęczonych eksploatacyjnie mam uszczelki lewych drzwi przednich i tylnych. Do tego do wymiany kwalifikują się mocowania amortyzatorów zawieszenia przedniego (coś koło 50-60 PLN za sztukę) i posypała się plecionka tłumika pomiędzy sondą lambda a katalizatorem (kolejne 50 PLN). Roboty nie liczę, bo 2-3 dni "sposobem gospodarczym" powinny wystarczyć.

Ogólnie to auto trapi wiele malutkich (acz w końcu zaczynających mnie denerowawać) usterek. W sumie jednak nie jest to jakieś znaczne odstawanie od normy tylko zwykłe bolączki 9 letniego auta. Najgorzej z tym cholernym CODE1.

Spalanie trzyma się równo pomiędzy 7,5 a 8 litrów na 100km.
Powrót do góry
JacekDobrzy

Debiutant



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 14

Posiadane auto: Fiat Palio Weekend 1,2
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 29 Mar 2009, 21:34
Temat postu:

10 lat użytkowania Palio Weekend 1,2 benzyna


Aż się nie chce wierzyć ale jeżdżę Palio już 10 lat (model jak w temacie bez klimy i ABS), przejachane 300 000 km, garażowane pod "chmurką".

Zalety:
- tanie autko w tym segmencie,
- super bagażnik (pojemność, płaska podłoga),
- spalanie, średnio 6,5 litra (na trasie poniżej 6 l),
- dość cicho w kabinie do 100 km/godz.,
- częste przygody zimą w zaspach śniegu auto bez problemu pokonywało te przeszkody (zdarzało się ze wyciagałem za śniegu większe samochody)!,
- przy dobrych oponach zimowych bardzo dobrze prowadzi się auto po śniegu (pomimo małej szerokości auta),
- wygodne siedzienia kierowcy i pasażera (z tyłu gorzej, ale ja tam nie siadam),
- dość tanie części zamienne (dostępne także na Allegro).

Wady:
- "bujanie" na zakrętach i przy podmuchach wiatru,
- auto trochę za wąskie,
- słaby silnik przy koplecie paseżerów i załądowanym bagażniku,
- dość częste naprawy wydechu (część za katalizatorem),
- po 8 latach pojawiła się rdza na błotnikach przednich,
- zbyt szerokie słupki trochę ograniczają widoczność (kwestia przyzwyczajenia),
- trochę słabe zawieszenie na polskie drogi.

Mały silnik ale za to oszczędny, jeżdżąc na wysokich obrotach (zmiana biegu przy 3 tys. obr/min), nie ma problemu na trasie. Zalecam wymiane oleju co 10 tys., (nie tak jak producent co 15 tys.), przez 10 lat 1 raz wymieniałem uszczelkę pod głowicą i silnik wentylatora, poza tym silnik bezawaryjny. Okresowo, przez polskie drogi, wymieniałem elementy zawieszenia (drążki, stabilizatory). O dziwo bezawaryjna skrzynia biegów, nawet przez te 300 000 km nie wymieniałem docisku i tarczy sprzęgła. Ogólnie autko oceniam bardzo pozytywnie Cool
_________________
użytkownik
Powrót do góry
MaciekK84

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 254
Skąd jesteś (miejscowość / region): Bydgoszcz (EPBY / CB)
Posiadane auto: Daewoo Lanos
Piwa: 1/1
Wysłany: Pon 13 Kwi 2009, 21:19
Temat postu:

Re: ( Fiat Palio & Fiat Siena ) (Palio Weekend) Pierwsze wrażenia


Ciekawa opinia, widać nie taki Fiat zły jak głoszą obiegowe opinie (sam mam CC i nie narzekam Wink). Będę miał ten dział na oku, bo choć na razie jeżdzę tym co w opisie, to już myślę, co kupić za rok czy nieco dłużej, a Palio Weekend mi się spodobał. Bo mi będzie trzeba prostego auta do jeżdzenia, użytecznego, taniego, pakownego itd. Co możecie jeszcze powiedzieć nt. niezawodności i ekonomii? Jak wygląda w praktyce spalanie dla poszczególnych silników, szczególnie przy lpg? I jak one się ogólnie sprawują? Bo mi by się widział chyba najbardziej 1,2-mocy starczy, a niższe opłaty i spalanie. Co one mają z wyposażenia? Bo mi po prawdzie na żadnej elektryce nie zależy, dobrze jakby miał tylko airbag. Wspomaganie chyba miały w opcji? W praktyce potrzebne? Dzięki za jakieś informacje z góry Smile
_________________
Pozdrawiam!

(był Fiat CC '93, 0,7+LPG, obecnie Daewoo Lanos 1,5 8V+LPG)
Powrót do góry
JacekDobrzy

Debiutant



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 14

Posiadane auto: Fiat Palio Weekend 1,2
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 13 Kwi 2009, 22:50
Temat postu:

Re: ( Fiat Palio & Fiat Siena ) (Palio Weekend) Pierwsze wrażenia


Silnik 1,2 do jazdy całkowicie wystarcza, ma znaczne mniejsze spalania w porównaniu do 1,4. Silnik 1,2 to nowsza konstrukcja i naprawdę niezawodna. Na pewno silnik 1,2 nie wystarczy tym którzy chcą poszaleć. Nie mam doświadczenia z lpg, zrezygnowałem bo szkoda mi było bagażnika, a przy spalaniu benzyny w granicach 6,5 l - lpg mnie nie interesowało. Wersja którą mam ma Air BAG kierowcy, wspomaganie kierownicy, regulację kierownicy w pionie, elektryczne szyby przód, halogeny, centralny zamek, regulację jasnosci świecenia zegarów i kontrolek, blokadę drzwi tylnych - zabezpieczenie otwarcia przez dzieci w czasie jazdy, regulację położenia reflektorów przednich, nie ma: ABS, klimy (i to jedyna rzecz której mi brakuje latem) lub szyber dachu. Ale i tak jest dobrze Cool
_________________
użytkownik
Powrót do góry
Marmik

Debiutant



Dołączył: 26 Sty 2008
Posty: 39
Skąd jesteś (miejscowość / region): Pomorskie
Posiadane auto: Fiat Palio Weekend 75 HL; Fiat Marea Weekend 155 HLX
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 15 Kwi 2009, 13:32
Temat postu:

Re: ( Fiat Palio & Fiat Siena ) (Palio Weekend) Pierwsze wrażenia


MaciekK84 napisał:
Co one mają z wyposażenia? Bo mi po prawdzie na żadnej elektryce nie zależy, dobrze jakby miał tylko airbag. Wspomaganie chyba miały w opcji? W praktyce potrzebne?

Kupując samochód w dzisiejszych czasach nie należyoceniać "czy czegoś będę potrzebował", lecz "co jest mi całkowicie zbędne". Jeżeli coś nie jest całkowicie zbędne to bierz.
Ja mam Palio z kompletnym wyposażeniem w postaci klimy, ABS, dwóch poduszek, wspomagania, centralnego zamka, elektryki (przód, bo tyłu chyba nie oferowano) i innych detali takich jak halogeny czy regulacja lędźwiowa fotela kierowcy.
Brakuje mi tylko jednej opcji wyposażeniowej tj. elektrycznie sterowanych i podgrzewanych lusterek i... do diaska, gdy jest plucha to tego podgrzeania brakuje mi jak cholera!!!.

Dziś, kupowanie Palio bez takich elementarnych dodatków jak WK czy ABS to nieporozumienie, bo ich brak utrudnia codzienną eksploatację pojazdu. Elektryka i klima to już wygoda, a ja lubię mieć choćby minimum, które to właśnie zapewnia mi mój Fiacik. Kwestie bezpieczeństwa biernego (poduszki) zostawiam pod rozwagę każdemu indywidualnie. Ja mam dwie, ale, choć niedługo kończy się "ważność" ładunków to ich nie wymienię z uwagi na rachunek koszt/potencjalny zysk, czyli liczę na dwa farty:
1. nie zajdzie zdarzenie w którym poduchy będą musiały wystrzelić;
2. jeżeli zajdzie to, pomimo upływu "ważności" ładunków, wystrzelą. Każdy sprzęt musi mieć pewien margines i myślę, że rok w te czy we wte nie zrobi różnicy. Poduszki to nie masło czy szynka, by starzeć się z wyliczeniem co do dnia Wink .
Powrót do góry
MaciekK84

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 254
Skąd jesteś (miejscowość / region): Bydgoszcz (EPBY / CB)
Posiadane auto: Daewoo Lanos
Piwa: 1/1
Wysłany: Sob 18 Kwi 2009, 23:40
Temat postu:

Re: ( Fiat Palio & Fiat Siena ) (Palio Weekend) Pierwsze wrażenia


Ile ważności mają poduszki tak w ogóle właśnie?
Co do wyposażenia, poduszka jak najbardziej-jeżdżę ostrożnie, ale inni nie zawsze, więc jakby coś (oby nigdy) to może mi skórę uratować. W tej wielkości wozie wspomaganie kierownicy też już może się przydać, a i halogenów mi czasem w CC brak więc bym nie pogardził.
Co do innego wyposażenia, przywykłem do skromnego CC, więc niewiele mi do szczęścia potrzeba. Naprawdę wygodniej mi się otwiera szybę korbką, niż mam szukać guziczków. Do tego elektryczne szyby, podobnie jak centralny zamek czy klima, w niezbyt młodym aucie (a mnie za trochę będzie pewnie stać na Palio które może mieć z 10 lat około) bywają zawodne, a ich naprawa jest dość kosztowna-ojciec ma Nubirę i wiem jak to tam wygląda.
_________________
Pozdrawiam!

(był Fiat CC '93, 0,7+LPG, obecnie Daewoo Lanos 1,5 8V+LPG)
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Palio & Fiat Siena ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Fiat Palio & Fiat Siena ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników


FiatDoblo

41 900

2015r.

85 000 km

mazowieckie

FiatTipo

37 900

2016r.

190 000 km

śląskie

FiatGrande Punto

15 900

2009r.

147 000 km

śląskie

FiatBravo

13 900

2009r.

230 000 km

śląskie

FiatPanda

7 777

2004r.

164 800 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Mały Fan Klub    Seicento Fanklub    Barchetta Club Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System