Fiat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Fiat Bravo ) geometria kół bravo .



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Bravo ) Zawieszenie-uklad hamulcowy-układ kierowniczy-układ jezdny.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
grzegi87

Stały Bywalec



Dołączył: 25 Maj 2007
Posty: 203
Skąd jesteś (miejscowość / region): dolnośląskie
Posiadane auto: bravo= 1.9jtd 105 00/ 1.6 16v 96
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 16 Kwi 2008, 11:19
Temat postu:

geometria kół bravo .


dziś byłem na geometrii kół, oczywiście przyczyna taka że było wymieniane całe zawieszenie. autko w miarę prosto jechało, wyjechałem po geometrii kół no i zaczeło mnie dopiero znosić. pojechałem odrazu na reklamacje. czekam teraz na wizyte, jeszcze dzis. stwierdzil ze byc moze koła cza przełożyć z tyłu na przód i w tedy jeszcze raz zobaczyć oczywiście to tam na miejscu u niego się dowiem co i jak dalej.


Powiedzcie mi zna się ktoś na druczkach z geometrii kół, jeżeli tak to prosiłbym o to jak go się interpretuje??

Jedno mnie zaniepokoiło bo on stwierdził że nie ma w przodzie regulacji do kątów kół i że to można tylko ustawić przy montażu zawieszenia czy coś takiego.
Powrót do góry
gadu-gadu
grzegi87

Stały Bywalec



Dołączył: 25 Maj 2007
Posty: 203
Skąd jesteś (miejscowość / region): dolnośląskie
Posiadane auto: bravo= 1.9jtd 105 00/ 1.6 16v 96
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 16 Kwi 2008, 12:32
Temat postu:

Re: ( Fiat Bravo ) geometria kół bravo .


przełożył mi koła z tyłu na przód a z przodu na tył, też mnie ściąga ale w drugą stronę, czyli wina jest po stronie opon , lub może felg, te na przodzie co były to były trochę zużyte . Myślałem o kupnie opon i teraz wiem że dość są zużyte to i na nich mnie ściąga, zobaczę jak będzie na nowych.
Powrót do góry
gadu-gadu
shakalos

Auto Maniak



Dołączył: 26 Lis 2007
Posty: 841
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań
Posiadane auto: Seat Leon 1.6 TD CR
Piwa: 2/0
Wysłany: Czw 17 Kwi 2008, 09:34
Temat postu:

Re: ( Fiat Bravo ) geometria kół bravo .


hmmm a jak byles na zbieznosci kolek to ile ci wyszlo
bo zakres jest +-1 (najlepiej 0) a bravo ma na przodzie regulacje kata kół regulawalem chyba 2 raz w ciagu miesiaca Razz bo wymienialo sie to i owo Smile wiec hehhe moze czas na zmiane mechanika Very Happy
Powrót do góry
gadu-gadu
grzegi87

Stały Bywalec



Dołączył: 25 Maj 2007
Posty: 203
Skąd jesteś (miejscowość / region): dolnośląskie
Posiadane auto: bravo= 1.9jtd 105 00/ 1.6 16v 96
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 18 Kwi 2008, 11:53
Temat postu:

Re: ( Fiat Bravo ) geometria kół bravo .


chyba mowisz o regulacji na drążku zaczym idzie znoszenie na jakąś strone, to mi wyregulował, ja bym to nazwał regulacja pozioma a mi chodzi dokładnie o regulacje taką żęby można było zmienić kąt kół co do płaszczyzny podłaża tą tak jakby pionową-i tej stwierdził że nie ma. każdy model rocznikowo ma inny zakres. Później pokaże na forum mój odcinek ale to w weekend. jak już to mi wykazywało coś po przecinku a ty mówisz o całościach to to już krytycznie.
on powiedział że za stare auta to są żeby było w normie przy tak dokładnym sprzęcie, może miał racji trochę, nie mogl powiedziec ze ma rozwalone zawieszenie bo jest całe wymienione, sam nawet stwierdził bo kazałem mu zobaczyć i wywnioskować czy nowe jest.
Powrót do góry
gadu-gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Bravo ) Zawieszenie-uklad hamulcowy-układ kierowniczy-układ jezdny. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Fiat Bravo »

Opinie o samochodach Fiat Bravo - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Fiat Bravo ) Zawieszenie-uklad hamulcowy-układ kierowniczy-układ jezdny.


FiatPanda

9 999

2005r.

242 000 km

warmińsko-mazurskie

FiatPunto

5 900

2005r.

156 000 km

mazowieckie

Fiat500

29 777

2013r.

86 000 km

pomorskie

FiatGrande Punto

15 900

2009r.

147 000 km

śląskie

FiatCroma

23 700

2009r.

160 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Mały Fan Klub    Seicento Fanklub    Barchetta Club Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System