Fiat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Fiat ) Jakie opinie o sklepie bilex.pl - Łódź



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat ) Polecane warsztaty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jacek.d

Auto Maniak



Dołączył: 09 Cze 2009
Posty: 527
Skąd jesteś (miejscowość / region): W-wa
Posiadane auto: Ducato 244 2.3JTD, 2003
Piwa: 24/3
Wysłany: Pią 03 Lip 2009, 17:05
Temat postu:

Jakie opinie o sklepie bilex.pl - Łódź


Zamierzam zamówić u nich kilka części, miedzy innymi poduszkę skrzyni http://www.sklep.bilex.pl/produkty_szczegoly.php?idm=1&idp=4699 cena 131 (carserwis 210), odpisali że oryginalna. Ktoś kupował ?, można im zaufać ?
Powrót do góry
majas.wa

Auto Maniak



Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 631
Skąd jesteś (miejscowość / region): warszawa
Posiadane auto: fiat
Piwa: 36/9
Wysłany: Pon 16 Lis 2009, 19:55
Temat postu:

bilex


To autoryzowany dealer Fiata więc pewnie części oryginalne. Carserwis zdziera narzucając sporą marżę, natomiast bilex sprzedaje chyba "po kosztach". To moje zdanie. Nic nie kupowałem (jeszcze) ale sądząc z obejrzenia strony pozycje warte uwagi.
Ja jak potrzebuję coś konkretnego to zamawiam części u Fiata na http://www.fiat-lancia-alfa.pl/. Bardzo fachowa pomoc i jak czegoś nie ma to sprowadzą szybko.
Ostatnio szukałem górnej pokrywy obudowy filtra powietrza do Sieny- w carserwisie owszem, ale kompletna za kilkaset zet i informacja że nigdzie nie dostanę elementów tylko komplet. A Oni wyszukali numer tej pokrywy (ta spisana z natury już nieaktywna), sprowadzili nowy oryginał za niewielkie pieniądze w kilka dni Smile
Tak powinien wyglądać prawdziwy sklep Fiata.
Próbowałeś u nich?
Powrót do góry
bartek.fij

Debiutant



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 41
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łódź
Posiadane auto: Fiat Stilo 1,2 2002r.
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 14 Sty 2010, 10:04
Temat postu:

bilex jest dla mnie marny


serwisowałem stilo w bilexie przez 3 lata, w tym naprawa po kolizji (facet wjechał mi w bagażnik)
generalnie mają drogo, zamienniki wciskająpo cenach oryginałów z innych sklepów z częściami, przez telefon zawsze mówią inną cenę niżjest faktycznie

co do napraw to są mało profesjonalni - z poduszką pow. będę jechał teraz 4 raz, bo nie potrafią porządnie pinu wymienić i co 2-3 mce wyskakują błędy,

przy naprawie pokolizyjnej nie chciało om sięnawet lampy wympontować, chociaż twierdzili że wymontowywali (przy wymianie żarówki 2 tyg po odbiorze auta znalazłem tam liście i kilo piachu, poza tym pod lampą jest mocowanie zderzaka, które było skrzywione przy kolizji i tak jużzostało)

dodatkowo nie dostałem samochodu zastępczego, bo podobno nie było, a gdy wychodziłem gość po mnie dostał (jako przedsiębiorcy podobno jest mu bardziej potrzebny, poza tym on serwisuje flote -3 auta a ja tylko jedno)

przy naprawie elektroniki naciągnęli mnie na nowy zestaw wskaźników 1700 zł, a przypadkowo wyszło że uszkodzona była wiązka kabli za 40 zł

podsumowując moje doświadczenia z bilexem są negatywne i to bardzo, dlatego nie polecam.
Powrót do góry
MeineLiebeBerta

Czytelnik



Dołączył: 16 Lut 2011
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łódź
Posiadane auto: FIAT STILO
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 16 Lut 2011, 16:25
Temat postu:

Re: bilex jest dla mnie marny


Od grudnia 2010 do lutego br. już 3 wizyty w Bilexie po uprzednim odholowaniu tam samochodu. Za każdym razem ten sam problem (świeci się pomarańczowa kontrolka i napis "engine fault"), a co innego naprawiają. Nie muszę dodawać, że "przy okazji " odnajdują jakieś inne niecierpiące zwłoki usterki, jak np. zużyte opony (nomen omen kupione nówki Michelin w styczniu 2010 r.).
Powrót do góry
Sportlake

Debiutant



Dołączył: 18 Mar 2011
Posty: 15
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łódź
Posiadane auto: Fiat Doblo 1,9 JTD 2004
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 19 Mar 2011, 00:08
Temat postu:

Re: ( Fiat ) Jakie opinie o sklepie bilex.pl - Łódź


Jeśli o sklep z częsciami do Fiata chodzi.... to polecam Euro Fiat,Przędzalnia 13, mają też swoja strone wpiszcie w google euro-fiat, mają praktycznie wszystko, i częsci i wiedze i atrakcyjne ceny.. na tyle zakupów co u nich robiłem,raz tylko sie pomylili..i chyba tylko dlatego,ze obsługiwał mnie chłopak, ktory miał krotki staż w pracy..

Co Do Bilexu. Tez moge polecić.... raz coś kupiłem, o dziwo oryginał i było tanio. Ale..
Bilex kojarzy mi się niestety z mało rzetelna i fachową obsługa...Nietety Miene.. i Bartek mają racje....
Doblo po przegladzie i wymianie szczęk hamulcowych auto po 3 tygdoniach wróciło na lawecie bo w Zime!! po przejechanu 2 km beben z tyłu parzył :/
nie dostrzegli ze przetarł sie pancerz linki... brud ,korozja.. linka sie blokowała...
raczej nie polecam...
Bartek pisał,ze maja drogo.... można to przeżyć....ale oczekiwałbym,ze spotkam sie z bilexem po przejechaniu 20 tyś..nie po kilku tysiącach i 3 tygdonia!!!

Auto było Też w Alanie (ojca Stilo) po naprawie zawieszenia z przodu.... strasznie, ale to barzo strasznie Siagało w prawo!!! Więc opinia raczej... no,słaba 3.. Sam robiłem u nich rozrząd.. fakt zrobili ok,tylko ze ruszyli jakąs wiazke przewodów, ktora gdzieś zwierałą (tak tłumaczyli) i wsykawiła bład czujnika połozenia wału (albo Wałka- nie pamiętam dokładnie) wobec czego, kupili czujnik. bład nie zniknąl a za czunik wiadomo kto zapłacił...

Więc jeżeli znacie, kogoś kto NAPRAWDE umie zadbac o Fiata, dajcie namiary.... Nie muśi być Tani, Musi Być dobry i szybki.. Auto potrzebuje do pracy,wiec do mechanika powinienem z nim wpadać na przegląd.nie na naprawy.
pozdrawiam:)
_________________
FIAT - Fabbrica Italiana di Automobili Torino
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Sob 19 Mar 2011, 00:08
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat ) Polecane warsztaty Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Fiat ) Polecane warsztaty


FiatPunto

7 900

2005r.

190 172 km

łódzkie

FiatTipo

41 900

2018r.

56 000 km

mazowieckie

FiatBravo

19 900

2011r.

185 000 km

kujawsko-pomorskie

FiatSeicento

7 000

2000r.

70 000 km

śląskie

FiatTipo

48 900

2021r.

66 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Mały Fan Klub    Seicento Fanklub    Barchetta Club Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System