Fiat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Fiat ) Gdzie Serwisować Fiata w Łodzi Alan, Bilex, Maredi...



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat ) Polecane warsztaty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sportlake

Debiutant



Dołączył: 18 Mar 2011
Posty: 15
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łódź
Posiadane auto: Fiat Doblo 1,9 JTD 2004
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 19 Mar 2011, 00:14
Temat postu:

Gdzie Serwisować Fiata w Łodzi Alan, Bilex, Maredi...


Witam miłosników Fiata i mieszkńców dziurawej Łodzi Smile)

Podzielcie się opiniami, gdzie i jak naprawiją Fiaty. zróbmy Taki Łódzki Ranking Mechaników warszatów.. może inne (gdy odejda od nich klienci) podniosa jakoś obsługi Aut.

Raczej odradzam Bilex i Alan,pokładowa 7/9 Choiaż Alan wypada lepie,bo jest tańszy. Jak wyglada jakość w Maredi> A może do serwisu na strykowskiej?? a Może gdzieś indziej..?? POmożmy Sobie nawazjem:))

P.S. Piszcie czy robią wszytko....Jeśli tlyko np silniki to to zaznaczcie.. Bo po co tam np jechać z elektronikąSmile
_________________
FIAT - Fabbrica Italiana di Automobili Torino
Powrót do góry
mleox

Czytelnik



Dołączył: 12 Cze 2012
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łódź
Posiadane auto: Fiat, Stilo, 1,9 Multijet, 2007
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 13 Cze 2012, 13:35
Temat postu:

Warsztat Łódź - wymiana rozrządu


Witam

Podepnę się do tematu a dokładniej chodzi mi o wymianę rozrządu w Stilo 1,9 120KM. Możecie pomóc i polecić solidny warsztat w Łodzi ?

Pozdrawiam
Powrót do góry
Sportlake

Debiutant



Dołączył: 18 Mar 2011
Posty: 15
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łódź
Posiadane auto: Fiat Doblo 1,9 JTD 2004
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 13 Cze 2012, 21:21
Temat postu:

Re: ( Fiat ) Gdzie Serwisować Fiata w Łodzi Alan, Bilex, Maredi...


Rozrząd robili mi w Bilexie i Alanie..w Alanie to ze dwa razy rozbierali,bo coś tam szwankowała z czujnikie położenia chyba wałka.. mniejsza z tym, rozrząd ok....
_________________
FIAT - Fabbrica Italiana di Automobili Torino
Powrót do góry
lugo6

Stały Bywalec



Dołączył: 02 Cze 2009
Posty: 219
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łódź
Posiadane auto: Fiat Bravo 1,6 16V 97r.
Piwa: 3/5
Wysłany: Czw 14 Cze 2012, 10:16
Temat postu:

Re: ( Fiat ) Gdzie Serwisować Fiata w Łodzi Alan, Bilex, Maredi...


Witam znam kilka mechaników w Łodzi!!!
- na Włókniarzy na przeciwko stadionu orła jest warsztat fiata robia nawet niezle ale nie wiem jak z cenami (robia chyba wszystko nawet kontrole instalacji gazowej)
- Na Senatorskiej nie wiem jak to wytłumaczyć jest to na poczatku tej ulicu od strony Piotrkowskiej nie od strony Przedzalnianej ( robia w miare dobrze ale czasami biora za duzo pieniedzy i robia wszystko)
- Torfowa 24 jest to w okolicach rudy bylem raz sie tylko cos zapytac wszytsko mi wytlumaczyli i nawet odradzili mi drozsza opcje ale slyszalem od kolegow ze robia nawet dobrze
- Rycerska, jest tam kilka mechanikow (polecam tez od Peugota), ale jest tez od Fiatow, jak sie wjedzie w ta ulice od strony Tuszyńskiej to bedzie po prawej stronie gdzies tak z 200-300m Byłem tam 2 razy i sie nie zawiodlem, wymienili mi sprzeglo i polosie za 800zl nie wiem czy drogo czy tanio ale bylo wszytsko ok, przy okazji zrobili mi ogledziny calego samochodu i powiedzieli co jest na rzeczy!!! Z tego co wiem to robia wszystko, maja nawet komputer do podlaczenia,
- MOJ FAWORYT mechanik na ulicy Błońskiej przy Wróblewskiego, mozna powiedziec, ze na przeciwko Castoramy. Tylko jest tam kilku mechanikow, ten moj jest pierwszy z prawej strony (niebieska przesuwana brama!!!
Opowiem cos o nim!!!
Ja robie samochody u niego juz od 7 lat i nigdy sie nie zawiodlem, tata robi u niego juz 15 lat i podobne wrazenia!!!!
Jest to mechanik starej daty, pod zadnym pozorem nie zrazajcie sie jego zachowaniem i ogolnym wizerunkiem warsztatu!!! Nie jest to nowoczesny serwis, nie ma podnosnikow najnowszej generacji itp Gosciu kladzie tekture podnosi samochod na lewarku i jedzie z robota!!! Jedziesz do niego mowisz ze to i to puka a to chcesz wymienic i na drugi dzien masz samochod do odbioru!!!! Przyklad: w piatek tydzien temu wymienialem u niego linke hamulca recznego z 2 stron, cylinderek z 1 strony, jakis rozwieracz w hamulcach z 1 strony i uszczelnial mi skrzynie bo troche z niej kapalo!!! Wszystko mialem zrobione na drugi dzien zaplacilem 370zl!!!
Gosciu jest troche oschly bo jak mu powiesz ze stuka tu i co to moze byc to odpowie no nie wiem moze byc to i to ale zostawiasz i jest zrobione!!!
Mechanik to Pan Grzesiek podam nr do niego 506157224!!!
A u niego robilem wszystko silnik, uklad chlodzenia, hamulce, elektryke jest tam nawet blacharz ale z jego uslug nie skorzystalem!!!1 Jedynie co to nie ma komputera zeby podpiac pod silnik



Mam nadzieje ze troche wam pomoglem, jezeli bedzie cos nie tak to nie wyzywajcie sie na mnie, bo tez nie jestem ekspertem tylko zwyklym kolesiem naprawiajacym Fiata w Łodzi!!!!

Pozdrawiam

Ługo
_________________
Nie ma to jak FIAT!!!
Powrót do góry
gadu-gadu
worden30

Debiutant



Dołączył: 14 Gru 2010
Posty: 14
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łódź -Zgierz
Posiadane auto: PANDA 1,1
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 17 Gru 2012, 01:32
Temat postu:

Re: ( Fiat ) Gdzie Serwisować Fiata w Łodzi Alan, Bilex, Maredi...


Odradzam Maredi.
Skuchy:
1.Wymiana świec w pandzie: wyciagniety do polowy wtyk silnika krokowego,cuda sie dzialy,zwiedzilem troche warsztatow i bylem w plecy na kazie bo raz laczylo i bylo ok a raz obroty falowaly..
2.Wymiana tlumika koncowego,przedmuchy na polaczeniu rur -jeszcze byli zniesmaczeni ze przyjechalem z pretensjami ze mi tlumik [cenzura] po ich wymianie.
3.Bylem swiadkiem jak podnosili podnosnikiem busa i wyrzneli nim w sufit.
4.Lakierowana maska,ponoc wstawiona nowa w ramach ubezpieczenia na nowa mi nie wyglada,na lakierze robia sie dziwne przebarwienia.
5. Najgorsze: Serwisowalem sie wtedy tylko u nich,po pewnym czasie odkrylem ze na lakierze na calym boku auta sa punkciki od szlifierki,powbijany korund i opiłki lakier,objaw rdzawe punkciki w lakierze-poleruje to co kilka miesiecy ale ciagle to wylazi,cos robili obok albo nawet u mnie i niezabezpieczyli auta przed odpryskami.
Pretensje oczywiscie zbywaja ze to nie oni,ze na maske ptak nasr..ł i wyżarło etc.
Skoro nawet tłumika i swiec nie potrafia wymienic to ja im dziekuje.

Na razie korzystam z Alana ale niepodoba mi sie to ze ciagle maja problem z ludzmi i bywaja tacy z pierwszej łapanki lub przyuczani z ulicy-takie mam wrazenie,byc moze tylko wrazenie.Wymienili mi min. rozrzad jest chyba OK bo auto jezdzi..

A wy gdzie sie serwisujecie w Łodzi?
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Pon 17 Gru 2012, 01:32
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat ) Polecane warsztaty Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Fiat ) Polecane warsztaty


FiatFreemont

58 900

2013r.

150 000 km

mazowieckie

FiatPanda

36 700

2015r.

220 000 km

mazowieckie

FiatPanda

22 900

2008r.

169 000 km

wielkopolskie

FiatGrande Punto

15 900

2009r.

147 000 km

śląskie

FiatPunto

4 200

2005r.

223 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Mały Fan Klub    Seicento Fanklub    Barchetta Club Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System