Fiat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( CB Radio & Car Audio. ) kilka pytań dot. nawigacji



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( CB Radio & Car Audio. ) Nawigacja samochodowa.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marek_3535
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 28 Lut 2007
Posty: 1041
Skąd jesteś (miejscowość / region): Dąbrowa Górnicza
Posiadane auto: Ford Fokus 1.6 diesel 2011r MODERATOR
Piwa: 43/16
Wysłany: Nie 05 Cze 2011, 17:04
Temat postu:

kilka pytań dot. nawigacji


Witam.Przyszedl czas kiedy muszę kupić do autka nawigację.Nigdy się tymi urządzeniami nie interesowałem i nie mam pojęcia czym się sugerować przy zakupie.Suma jaką chcę przeznaczyć to około500-550zł.Ekran 5 cali.W miarę niezawodna i musi odtwarzać filmy,żeby rodzina w korkach się nie nudziła.
Kupować z automapą czy bez(są tańsze).Czy są jakieś tanie źródła zakupu tego programu? Wink Jak wygląda sprawa z funkcją asystenta pasa ruchu.Czy ta opcja jest w urządzeniu gps czy w mapach.Czy każde urządzenie obsługuje tą funkcję?Proszę o porady jaka firma.Może jakieś konkretne modele.
Co sądzicie o tym:
http://allegro.pl/show_item.php?item=1629754879&msg=Aukcja+została+dodana+do+obserwowanych

http://allegro.pl/gps-modecom-freeway-mx2-automapa-pl-gratis-w-wa-i1642525329.html
Powrót do góry
fiatowiec1

Stały Bywalec



Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 179
Skąd jesteś (miejscowość / region): małopolska
Posiadane auto: GrandePunto 1.4 DYNAMIC-2006
Piwa: 7/0
Wysłany: Nie 05 Cze 2011, 21:59
Temat postu:

Re: ( CB Radio & Car Audio. ) kilka pytań dot. nawigacji


Sprzęt firmy Mio jest bardzo dobrym sprzętem,sam posługuję się mio P560-palmptop.Co chodzi o mapę to żeby mieć ją na co dzień aktualną wiadomo mus kupna oryginału.Wszystkie punkty point i jakiekolwiek zmiany otrzymasz drogą internetową za darmo.Posiadanie pirata ograniczy ci tę opcję i wiele innych..Asystent pasa ruchu mogę się mylić ale ma wersja 6.8 automapy jednak to zbędny dodatek chyba że dla młodego początkującego kierowcy.
I jedna podstawowa zasada; Ograniczone zaufanie do tego typu urządzeń.Są i były przypadki złego informowania kierowcy o drogach czy trasach jakimi miał się kierować.Reszta powinna nie sprawiać niemiłych niespodzianek.
_________________
Grande Punto 1.4 77KM 5D- DYNAMIK+ 2006 Czarna Perła

Wdzięk-----------------Styl----------------Dynamika
Powrót do góry
gadu-gadu
Morf

Stały Bywalec



Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 123
Skąd jesteś (miejscowość / region): kuj pom
Posiadane auto: Brava 1,4 12v podtlenek ziemniaka
Piwa: 3/5
Wysłany: Pon 06 Cze 2011, 09:03
Temat postu:

Re: ( CB Radio & Car Audio. ) kilka pytań dot. nawigacji


Każda pliszka swój ogonek chwali Smile Ja używałem mediona, tak, tak mediona i nie narzekałem do czasu aż padł. Nie obwiniam go zbytnio bo eksploatowałem go również w terenie ( pieszo ) i wykończyłem tym sposobem aku. W tym roku kupiłem GoPal w pewnej sieci dyskontów z owadem. Zapłaciłem bodajże 250 zeta i chwalę sprzęt. Wyraźna różnica w szybkości procesora, no i wielkość wyświetlacza. Ma na pokładzie legalną AutoMapę a po testowaniu kilku softów zostałem zwolennikiem tej mapy. I ciesze się z legalności bo ja już miałem kłopotliwe pytanie Pana z drogówki przy poprzednim sprzęcie, musiałem czaru osobistego użyć w celu zmiany tematu Wink
I byłbym zapomniał podkreślić słowa kolegi - ograniczone zaufanie Exclamation Zawsze. Kłopoty się zdarzają bo człowiek wgapia się co ma zrobić dwie krzyżówki dalej i już pomyka pod prąd. Najpierw otoczenie i oznakowanie drogowe potem navi.
Powrót do góry
marek_3535
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 28 Lut 2007
Posty: 1041
Skąd jesteś (miejscowość / region): Dąbrowa Górnicza
Posiadane auto: Ford Fokus 1.6 diesel 2011r MODERATOR
Piwa: 43/16
Wysłany: Nie 14 Sie 2011, 20:39
Temat postu:

Re: ( CB Radio & Car Audio. ) kilka pytań dot. nawigacji


W końcu po kilku tygodniach czytania i zasięgania opinii kupiłem Pentagram Nomad Evo 5.Jest po prostu świetna.No i ten dźwięk przez transmiter-poezja Very Happy
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( CB Radio & Car Audio. ) Nawigacja samochodowa. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( CB Radio & Car Audio. ) Nawigacja samochodowa.

15) nav+ »

Fiat500x

86 900

2020r.

41 000 km

mazowieckie

FiatSeicento

7 000

2000r.

70 000 km

śląskie

FiatTipo

53 900

2020r.

75 000 km

wielkopolskie

Fiat500L

36 000

2013r.

68 385 km

pomorskie

FiatQubo

16 900

2009r.

262 000 km

kujawsko-pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Mały Fan Klub    Seicento Fanklub    Barchetta Club Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System