Fiat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Fiat 126 & Bis ) Problem z alarmem Fiat 126p



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat 126 & Bis ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jakubus3

Czytelnik



Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Katowice
Posiadane auto: Fiat 126 ELX
Piwa: 0/1
Wysłany: Sro 10 Sie 2011, 12:15
Temat postu:

Problem z alarmem Fiat 126p


Witam, mam takie pytanie, gdyż pewien czas temu zainwestowałem w Polskiego Malucha, odkupiłem go od starszego dziadka, przywiozłem go do katowic, wszystko piknie ładnie, ale mam problem z alarmem, ponieważ pilot mi nie działa, wymieniłem baterie itd. i nic, zakleiłem czujniki, ale gdy chce go odpalic alarm się włącza ... odczepiłem klemy z akumulatora dalej piszczał ... wiec ma osobne zasilanie, jak to odłączyc abym mógł normalnie, bez alarmu go odpalic, wystarczy wyciągnąć całą konsole z bagażnika sterującą czy to nic nie da ? :zakrecony: :mur:

Pozdrawiam Jakub Wink
Powrót do góry
jack100

Dyskutant



Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 73
Skąd jesteś (miejscowość / region): MAZOWIECKIE
Posiadane auto: Lanos 1.5 1998R.
Piwa: 2/3
Wysłany: Sro 10 Sie 2011, 13:26
Temat postu:

Re: Problem z Alarmem Fiat 126p


Witam.
Miałem podobną sytuacje w uno Wink . Jak wyjmiesz centralkę to odetniesz zapłon albo coś innego, było by zbyt proste, chyba że połączysz wszystkie przewody jak było fabrycznie. Ja u siebie wyłączyłem syrenę kluczykiem od alarmu i jeżdżę tak pół roku i wszystko jest ok Very Happy . Dorobienie pilota w moim rejonie się nie opłaca. Jak pomogłem postaw piwo. Smile
Powrót do góry
Wystawiono 1 piw(a)
jakubus3

Czytelnik



Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Katowice
Posiadane auto: Fiat 126 ELX
Piwa: 0/1
Wysłany: Sro 10 Sie 2011, 23:09
Temat postu:

Re: ( Fiat 126 & Bis ) Problem z alarmem Fiat 126p


Dzięki chłopacy, dałem sobie rade były takie dwa pudełka, do jedno wchodziło kilkanascie przewodów a do drugiego mniejszego, podłączone były kabelki z wtyczkami tz. po prawej jeden gruby po srodku 3 )niebieski, czerwony , czarny, i po lewej tez jeden gruby, rozłączyłem główną kostke, i w tym małym pudełku środkową wtyczne z tymi 3 kabelkami Rolling Eyes Cool i działa nie włączył sie już wiecej Cool Cool
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat 126 & Bis ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Fiat 126 & Bis ) Porady, problemy techniczne


Fiat500

29 777

2013r.

86 000 km

pomorskie

FiatPunto 2012

9 800

2012r.

218 000 km

pomorskie

FiatTipo

53 900

2020r.

75 000 km

wielkopolskie

FiatTipo

66 300

2021r.

36 781 km

podkarpackie

FiatDoblo

41 900

2015r.

85 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Mały Fan Klub    Seicento Fanklub    Barchetta Club Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System