Fiat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Fiat Ducato ) powoli wpada pedal hamulca



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Ducato ) Zawieszenie-układ hamulcowy-układ kierowniczy-układ jezdny.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marcin1983r

Debiutant



Dołączył: 13 Sty 2010
Posty: 49
Skąd jesteś (miejscowość / region): otwock/wiązowna
Posiadane auto: SEAT TOLEDO SIGNO 2000R 1.9 TDI 110KM/vw polo clasic 1.9sdi 2001r/mercedes a140 1998r
Piwa: 1/1
Wysłany: Pią 19 Sie 2011, 17:24
Temat postu:

powoli wpada pedal hamulca


witam posiadam ducato 99r,1.9on,ostatnio zmienilem szczeki na tyle zuzyly po odpowietrzeniu pedal hamulca powoli na wł silniku zaczol wpadac w podloge,wymienilem cylinderki na tyle troszke mialy wrzery i plyn sie troszke saczyl,myslalem ze juz bedzie dobrze,ale nie jak wpadal tak wpada,wymienilem tez pompe hamulcowa,i tez bez zmian,moze jakies podpowiedzi??vacum dobre sprawdzalem,a moze serwo?pedal tylko wpada powoli w podloge na wł silniku.prosze o porade..
Powrót do góry
gadu-gadu
kobramir

Auto Maniak



Dołączył: 28 Maj 2011
Posty: 887
Skąd jesteś (miejscowość / region): Bielsko-Biała
Posiadane auto: Brava Grande Tipo
Piwa: 107/0
Wysłany: Pią 19 Sie 2011, 19:03
Temat postu:

Re: ( Fiat Ducato ) powoli wpada pedal hamulca


Nie wiem czy cię to pocieszy ale tak samo jest w sprinterach i Lt-kach ale tylko na postoju jak już jedziesz to tego nie ma.
A jak u ciebie podczas jazdy ?
Powrót do góry
robson_robson

Auto Maniak



Dołączył: 13 Sty 2010
Posty: 971
Skąd jesteś (miejscowość / region): DZL(Złotoryja) / DJE(Jelenia Góra-Piechowice)
Posiadane auto: Alfa Romeo 147 1.9 JTD VOLVO S40, Citroen C5 3.0V6
Piwa: 160/29
Wysłany: Pią 19 Sie 2011, 19:54
Temat postu:

Re: ( Fiat Ducato ) powoli wpada pedal hamulca


Sprawdz jeszcze raz dobrze cylinderki w tylnych kolach i rurki,w żadnym z 3-io (ducato-boxer-jumper) pedał przy sprawnym układzie hamulcowym nie powinien uciekać jeśli jest wszystko sprawne.Przerabiałem ten sam temat jakiś czas temu i tez wymieniłem niepotrzebnie pompę hamulcową,serwo,a na końcu się okazało,że jednak cylinderek się poci,po wymianie tez mi pedał uciekał ale zmieniłem na nowe samoregulatory i problem ustał.Jeśli zmieniłeś cylinderki na nowe jak napisałeś to wchodz pod auto a ktoś nie porządnie depta hamulec i obserwuj wszystkie rurki,może gdzieś jest mikroskopiny wyciek.A powiedz jeszcze kolego,jak pod pompujesz pedałem to pedał rośnie???.Może jest zle odpowietrzone?Jeśli nie ma nigdzie wycieku to ostatnia rzecz jaka mi przychodzi do głowy to będą samoregulatory uszkodzone,maja za duży skok i dopiero za 2 czy tam 3 razem pedał jest twardy i nie ucieka.W linku poniżej masz samoregulatory (aukcja przykładowa):
http://allegro.pl/samoregulator-fiat-ducato-boxer-jumper-94-01-2szt-i1765669649.html
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Ducato ) Zawieszenie-układ hamulcowy-układ kierowniczy-układ jezdny. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Fiat Ducato »

Opinie o samochodach Fiat Ducato - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Fiat Ducato ) Zawieszenie-układ hamulcowy-układ kierowniczy-układ jezdny.


FiatTipo

53 900

2020r.

75 000 km

wielkopolskie

FiatPunto Evo

15 999

2012r.

200 800 km

wielkopolskie

Fiat500x

89 800

2020r.

41 000 km

mazowieckie

FiatTipo

46 900

2021r.

72 000 km

mazowieckie

Fiat500

29 777

2013r.

86 000 km

pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Mały Fan Klub    Seicento Fanklub    Barchetta Club Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System