Fiat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Fiat Bravo ) Żarówki H1 100W, czy warto?


Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Bravo ) Elektryka/Elektronika/Komunikaty.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lkchbz

Stały Bywalec



Dołączył: 13 Lut 2011
Posty: 139

Posiadane auto: Władymirec T-25 2078 cm3 31KM + wóz drabiniasty, pług z dwoma lemierzami, glebogryzarka, brony, kultywator, 3 wozy, rzyczepka, sadzarka do zimnioków, siewnik, kopiarka do zimnioków i widły do gnoju
Piwa: 9/2
Wysłany: Pon 29 Sie 2011, 23:51
Temat postu:

Re: ( Fiat Bravo ) Żarówki H1 100W, czy warto?


marcik9, napisałeś to tak że prawie każdy odbiera to jak by H1 nie miały ryflowany szkieł...
A co do ... jak nie wiesz o co chodzi to milcz...

A poza tym w GP jakoś jest H4 i niema ryflowanego szkła...
_________________
ja nie zmuszam do wpisywania BBTP bądź BBMKlub w wyszukiwarkę...
Powrót do góry
gadu-gadu skype status
kenzzoo

Auto Maniak



Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 701
Skąd jesteś (miejscowość / region): Luboń Wlkp.
Posiadane auto: Obecne
Piwa: 30/0
Wysłany: Wto 30 Sie 2011, 17:11
Temat postu:

Re: ( Fiat Bravo ) Żarówki H1 100W, czy warto?


Witam serdecznie Kolegę Łebek. Mam pytanko odnośnie maga dziwnych reflektorków. Tj Koledze w tym samym punkcie świecą normalne jak i po zapaleniu długie. Jeśli tak to poprzedni właściciel po prostu zmienił sobie siedzisko. W oryginale reflektory czy ryflowane czy też soczewkowe mają w osobnych łożach żarówki H1 od grilla długie posuwając się w kierunku błotników norma i kierunek wraz z postojowymi. Co do możliwej przeróbki jaki u Kolegi występuje jest to celowe działanie. Osobiście spotkałem się z półgłówkami którzy przerabiali sobie wsady tak aby żarówka H4 świeciła wraz z długimi ( oczywiście były ustawione światełka na maxa w Glebę tak aby nie oślepiały innych użytkowników dróg ) a i policja nie miała do czego się przyczepi bo po zapaleniu długich owe zapalały się tak jak przewidziano, czyli w swoim miejscu. Tylko pamiętać trzeba że każde podwyższenie mocy niszczy odblaski i po jakimś czasie to i owe przestaną po prostu oświetla drogę. Co do jakości i wydajności żarówek z autopsji polecam osobiście Osram Night Breaker. Pozdrawiam
Powrót do góry
Łebek

Debiutant



Dołączył: 02 Maj 2011
Posty: 25
Skąd jesteś (miejscowość / region): Przemyśl
Posiadane auto: Fiat, Bravo, 1.6 16V + LPG stag300+, 99r
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 30 Sie 2011, 17:42
Temat postu:

Re: ( Fiat Bravo ) Żarówki H1 100W, czy warto?


kenzzoo napisał:
Witam serdecznie Kolegę Łebek. Mam pytanko odnośnie maga dziwnych reflektorków. Tj Koledze w tym samym punkcie świecą normalne jak i po zapaleniu długie. Jeśli tak to poprzedni właściciel po prostu zmienił sobie siedzisko. W oryginale reflektory czy ryflowane czy też soczewkowe mają w osobnych łożach żarówki H1 od grilla długie posuwając się w kierunku błotników norma i kierunek wraz z postojowymi. Co do możliwej przeróbki jaki u Kolegi występuje jest to celowe działanie. Osobiście spotkałem się z półgłówkami którzy przerabiali sobie wsady tak aby żarówka H4 świeciła wraz z długimi ( oczywiście były ustawione światełka na maxa w Glebę tak aby nie oślepiały innych użytkowników dróg ) a i policja nie miała do czego się przyczepi bo po zapaleniu długich owe zapalały się tak jak przewidziano, czyli w swoim miejscu. Tylko pamiętać trzeba że każde podwyższenie mocy niszczy odblaski i po jakimś czasie to i owe przestaną po prostu oświetla drogę. Co do jakości i wydajności żarówek z autopsji polecam osobiście Osram Night Breaker. Pozdrawiam


Oki, dzięki. W sumie zdecydowałem kupić jakieś lepsze, ale zwykłe H1 55W, nie chce nic przerabiać i cudować Smile Lampy mam ryflowane a nie soczewkowe, aczkolwiek sąsiad ma w marea soczewkowe i twierdzi ze moje lepiej świecą, odbłyski zdaje mi się że są ok, a w razie czego to po ile można dostać?
Powrót do góry
gadu-gadu
kenzzoo

Auto Maniak



Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 701
Skąd jesteś (miejscowość / region): Luboń Wlkp.
Posiadane auto: Obecne
Piwa: 30/0
Wysłany: Wto 30 Sie 2011, 20:24
Temat postu:

Re: ( Fiat Bravo ) Żarówki H1 100W, czy warto?


Kolego samych odbłyśników no niestety nie da rady zakupi. Jeśli masz uszkodzone w swoim autku a przy ryflowanych kloszach można to zaobserwować bez problemu ( będą zżółknięte ) to pozostanie tobie rozebranie klosza i regenerowanie części, lub oddanie do roboty fachowcowi, jeśli będzie taniej niż zakup nowych. Ja osobiście jestem zadowolony z soczewek i osramów. No wiadomka że światełka fiacików ogółem są do kitu no ale cóż.
Powrót do góry
Łebek

Debiutant



Dołączył: 02 Maj 2011
Posty: 25
Skąd jesteś (miejscowość / region): Przemyśl
Posiadane auto: Fiat, Bravo, 1.6 16V + LPG stag300+, 99r
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 30 Sie 2011, 23:14
Temat postu:

Re: ( Fiat Bravo ) Żarówki H1 100W, czy warto?


kenzzoo napisał:
Kolego samych odbłyśników no niestety nie da rady zakupi. Jeśli masz uszkodzone w swoim autku a przy ryflowanych kloszach można to zaobserwować bez problemu ( będą zżółknięte ) to pozostanie tobie rozebranie klosza i regenerowanie części, lub oddanie do roboty fachowcowi, jeśli będzie taniej niż zakup nowych. Ja osobiście jestem zadowolony z soczewek i osramów. No wiadomka że światełka fiacików ogółem są do kitu no ale cóż.


A to w takim razie jest ok. bo moje są idealnie srebrne jak lustro Smile może wystarczy po prostu zmienić żarówki na lepsze.
Powrót do góry
gadu-gadu
Reklama








Wysłany: Wto 30 Sie 2011, 23:14
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Łebek

Debiutant



Dołączył: 02 Maj 2011
Posty: 25
Skąd jesteś (miejscowość / region): Przemyśl
Posiadane auto: Fiat, Bravo, 1.6 16V + LPG stag300+, 99r
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 14 Wrz 2011, 17:51
Temat postu:

Re: ( Fiat Bravo ) Żarówki H1 100W, czy warto?


Odświeżam temat, która będzie lepsza ta http://moto.allegro.pl/zarowka-philips-h1-blue-vision-xenon-effect-i1801692186.html czy ta http://moto.allegro.pl/zarowki-osram-h1-cool-blue-hyper-i1810916292.html ewentualnie jeszcze taka http://moto.allegro.pl/zarowka-philips-x-treme-power-h1-w-wa-fvat-tanio-i1800195296.html.
Powrót do góry
gadu-gadu
kenzzoo

Auto Maniak



Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 701
Skąd jesteś (miejscowość / region): Luboń Wlkp.
Posiadane auto: Obecne
Piwa: 30/0
Wysłany: Sro 14 Wrz 2011, 18:09
Temat postu:

Re: ( Fiat Bravo ) Żarówki H1 100W, czy warto?


Witam Kolegę. No jeśli chodzi o moją opinię to co do żarówek Philips x treme power, jak i zarówno Blue to wytrzymały mi średnio około 4 miechów. Co do jak juz Koledze polecałem Osram Night Breaker to moc świecenia porównywalna do X tremów, lecz komplet mam wstawiony około 6 miechów i nic świecą jak świeciły. Pierwsze Osramy i wporzo, a dwa komplety jeden po drugim Philipsów jakoś szybko wysiadały. Żarówki zakupione w sklepie z częściami samochodowymi jak pamiętam to około 50 zł za komplet. Pozdrawiam
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Bravo ) Elektryka/Elektronika/Komunikaty. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Ogłoszenia sprzedaży - Fiat Bravo »

Opinie o samochodach Fiat Bravo - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Fiat Bravo ) Elektryka/Elektronika/Komunikaty.


FiatCroma

23 700

2009r.

160 000 km

śląskie

FiatGrande Punto

15 900

2009r.

147 000 km

śląskie

FiatCroma

11 900

2007r.

255 000 km

łódzkie

FiatTipo

48 900

2021r.

66 000 km

mazowieckie

FiatPanda

7 777

2004r.

164 800 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Mały Fan Klub    Seicento Fanklub    Barchetta Club Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System