Fiat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Fiat Bravo ) Żarówki H1 100W, czy warto?


Idź do strony 1, 2  Następny
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Bravo ) Elektryka/Elektronika/Komunikaty.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Łebek

Debiutant



Dołączył: 02 Maj 2011
Posty: 25
Skąd jesteś (miejscowość / region): Przemyśl
Posiadane auto: Fiat, Bravo, 1.6 16V + LPG stag300+, 99r
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 27 Sie 2011, 09:54
Temat postu:

Żarówki H1 100W, czy warto?


Witam, nadeszła pora na zmianę żarówek. Zastanawiam się czy opłaca się zakup do świateł mijania żarówki H1 o mocy 100W (np. http://moto.allegro.pl/zarowki-xenon-white-farenheit-h1-100w-diody-led-i1788065220.html), czy świtało będzie dużo lepszej jakości i czy alternator nie dostanie za bardzo w kość, bo długie światła są łączone z mijania i wtedy łącznie to już by same żarówki ciągły 310W. Proszę o porady, czy może lepiej kupić jakieś markowe 55W i będą tak samo jasno świecić (np. http://moto.allegro.pl/philips-x-treme-vision-100-h1-55w-i1772343270.html). Z góry dziękuje.
Powrót do góry
gadu-gadu
nadamus
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 1887
Skąd jesteś (miejscowość / region): białystok
Posiadane auto: chevrolet aveo T255 i hultaj atos
Piwa: 137/4
Wysłany: Sob 27 Sie 2011, 10:02
Temat postu:

Re: ( Fiat Bravo ) Żarówki H1 100W, czy warto?


jezeli wstawisz swiatła o mocy 100w to... kazda kontrola drogowa ( i diagnosta) zabierze dowód bo samochód nie bedzie spełniał homologacji. poza tym mozesz uszkodzić reflektory gdyż są mocniejsze i wydzielają wiecej ciepła (reflektory stopią się) Wink jezeli chcesz wiecej swiatła to ... sprawdz reflektory czy nie są zmatowiałe i kup zarówki o lepszej jasności npi:
http://moto.allegro.pl/h1-osram-night-breaker-plus-90-duo-pack-i1770023975.html
pamiętaj tylko że mają skróconą żywotność i czasami mogą szybciej "paść"
_________________
Wszystkie błędy stylistyczne i ortograficzne są zamierzone- jakiekolwiek powielanie ich i rozpowszechnianie bez mojej zgody jest zabronione! Nie udzielam rad telefonicznie.
Powrót do góry
petarda

Auto Maniak



Dołączył: 28 Lut 2011
Posty: 1360
Skąd jesteś (miejscowość / region): Gdańsk
Posiadane auto: Fiat Bravo 1,9 16V
Piwa: 57/9
Wysłany: Sob 27 Sie 2011, 11:08
Temat postu:

Re: ( Fiat Bravo ) Żarówki H1 100W, czy warto?


Nie kupuj żadnych wynalazków z allegro licho wie jakiej jakości, gdyby to było coś dobrego to byłoby powszechnie sprzedawane w sklepach a nie jest.
Co do 100W to pierwszy policjant w złym humorze któremu zaświecisz po oczach powie krótko: zabieram panu dowód albo: proszę wymienić żarówki na normalne lub zabieram dowód i co wtedy zrobisz na drodze?
Pozostaje jeszcze kwestia że w przypadku kolizji rzeczoznawca oglądający Twój samochód sprawdzi Ci światła bo zaczęli na to patrzeć i odmówią Ci odszkodowania z powodu niewłaściwych świateł.
A weź pod uwagę że na drodze nie jesteś sam i ludzie którym świecisz po oczach bluzgają na Ciebie od ostatnich, sam nieraz wyzywam od debili jak ktoś mi świeci w oczy, nieraz patrzyłem jak tu podejść do typa i powiedzieć mu: zrób sobie światła cymbale Confused
Kup markowe, wklejam link do taniego sklepu:

https://www.hurt.com.pl/?o=shpc&i=222
_________________
|
Jak opuścić kopary biedakom?
Zajechać na stację limuzyną BMW 745 full wypas, wysiąść z gracją...
... i zatankować gazu za 50 zeta Smile)
full lans Smile)
|
Powrót do góry
arkko

Auto Maniak



Dołączył: 22 Paź 2008
Posty: 1158
Skąd jesteś (miejscowość / region): Szczecin
Posiadane auto: Fiat Panda 1.1 2008
Piwa: 49/14
Wysłany: Sob 27 Sie 2011, 12:34
Temat postu:

Re: ( Fiat Bravo ) Żarówki H1 100W, czy warto?


Dokładnie tylko markowe i sprawdzone,polecam Philipsy plus 30% więcej światła i uwierz mi efekt od zwykłych H4 jest piorunujący.Tak więc kup sobie jakieś Osram lub Philipsy plus 30% światła,takie wynalazki 100 watt to palą instalację,topią klosze,w najgorszym przypadku spalisz auto,a i problemy z policją,przeglądami itp. A jak klosze już stare i odbłyśniki nie dają rady to trzeba klosze zmienić a nie żarówki na 100 watt.
Powrót do góry
Mk'aroni

Debiutant



Dołączył: 02 Sie 2011
Posty: 18
Skąd jesteś (miejscowość / region): NMR
Posiadane auto: W_fazie_poszukiwan
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 27 Sie 2011, 16:30
Temat postu:

Re: ( Fiat Bravo ) Żarówki H1 100W, czy warto?


Najlepszym rozwiazaniem jest dolozyc troche wiecej i kupic zenony i cieszyc sie dobra widocznoscia. co do tych 100-watowych odradzam , osram philips - nie polecam ze wzgledu na krotka zywotnosc i to ze kiepsko mimo wszystko daja rade w nocy przy mokrej nawierzchni niestety Crying or Very sad . testowalem juz roznie zarowki na makaronach i niestety tylko wersje wyposazone w zenony , pozwalaja na komfortowe przemieszczanie sie z punktu 1->2 w nocy.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Sob 27 Sie 2011, 16:30
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Pasoń Edward

Auto Maniak



Dołączył: 25 Wrz 2007
Posty: 605
Skąd jesteś (miejscowość / region): Siemianowice
Posiadane auto: Audi A4 b5 1.6 /Gaz//DUCATO Camper 2.5D
Piwa: 40/1
Wysłany: Sob 27 Sie 2011, 19:08
Temat postu:

Re: ( Fiat Bravo ) Żarówki H1 100W, czy warto?


kolego przerabiałem juz kiedyś to co ty chcesz zrobić,światła nie wiele więcej mimo że 100wat,ale powypalałem sobie połączenia na złączkach i bezpiecznikach(masz to zapewnione).Mam światła soczewkowe i żarówki OSRAM za 68zł.i naprawdę jest idealnie.pięknie ułożone światło i spory zasięg.Żarówki ze względu na to że nie mam swiateł dzinnych pracują dziennie po 50km i zawsze 2lata bez problemu.
Powrót do góry
marek_3535
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 28 Lut 2007
Posty: 1041
Skąd jesteś (miejscowość / region): Dąbrowa Górnicza
Posiadane auto: Ford Fokus 1.6 diesel 2011r MODERATOR
Piwa: 43/16
Wysłany: Sob 27 Sie 2011, 21:56
Temat postu:

Re: Żarówki H1 100W, czy warto?


Łebek napisał:
Witam, nadeszła pora na zmianę żarówek. Zastanawiam się czy opłaca się zakup do świateł mijania żarówki H1 o mocy 100W (np. http://moto.allegro.pl/zarowki-xenon-white-farenheit-h1-100w-diody-led-i1788065220.html), czy świtało będzie dużo lepszej jakości i czy alternator nie dostanie za bardzo w kość, bo długie światła są łączone z mijania i wtedy łącznie to już by same żarówki ciągły 310W. Proszę o porady, czy może lepiej kupić jakieś markowe 55W i będą tak samo jasno świecić (np. http://moto.allegro.pl/philips-x-treme-vision-100-h1-55w-i1772343270.html). Z góry dziękuje.


Światła drogowe nie są łączone z mijania.To są dwa osobne obwody.Większość aut śmiga na żarówkach H4 i H7 o standardowej mocy i nie ma problemów z widocznością,pod warunkiem że sprawne są reflektory i instalacja elektryczna.100W?Szkoda lamp i przekaźników,a jeżeli ich nie ma to też przełącznika świateł.
Powrót do góry
PiotrMFIRE

Stały Bywalec



Dołączył: 23 Sie 2011
Posty: 248
Skąd jesteś (miejscowość / region): znienacka

Piwa: 2/0
Wysłany: Pon 29 Sie 2011, 00:46
Temat postu:

Re: ( Fiat Bravo ) Żarówki H1 100W, czy warto?


Łebek, jak ja cię spotkam z lewymi ksenonami to ci osobiście rozwalę te reflektory.

Chcesz mieć więcej światła to zmień odbłyśniki, ustaw reflektory, daj dobre żarówki H4 i ew. podłącz sobie baterię reflektorów dalekosiężnych.
Powrót do góry
Mk'aroni

Debiutant



Dołączył: 02 Sie 2011
Posty: 18
Skąd jesteś (miejscowość / region): NMR
Posiadane auto: W_fazie_poszukiwan
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 29 Sie 2011, 12:39
Temat postu:

Re: ( Fiat Bravo ) Żarówki H1 100W, czy warto?


PiotrMFIRE napisał:
Łebek, jak ja cię spotkam z lewymi ksenonami to ci osobiście rozwalę te reflektory.

Chcesz mieć więcej światła to zmień odbłyśniki, ustaw reflektory, daj dobre żarówki H4 i ew. podłącz sobie baterię reflektorów dalekosiężnych.
Question Question Question Skoro to bravo wiec posiada reflektory soczewkowe wiec dla czego nie moze zalozyc ksenonow??? Rozumiem , ze pewnie nie raz zostales oslepiony (ale zadaj sobie pytanie czy byly odpowiednio zamontowane bo jezeli ktos wrzuca ksenon do lampy, w ktorej go byc nie powinno , to nie tylko oslepia innych , ale i w niektorych warunkach atmosferycznych samego siebie) . jeslli posiada reflektory soczewkowe - motuje xenon + spryskiwacze na lampy jezeli takowych nie posiada , a co do samopoziomowania to mozna ustawiac recznie jesli nie posiadamy tego .... dobre ustawienie zenona poprawia znacznie widocznosc i nie przeszkadza innym.
Powrót do góry
m4jki

Dyskutant



Dołączył: 20 Wrz 2008
Posty: 50
Skąd jesteś (miejscowość / region): śląsk
Posiadane auto: Bravo 1,2 16v 98/99r
Piwa: 1/0
Wysłany: Pon 29 Sie 2011, 14:26
Temat postu:

Re: ( Fiat Bravo ) Żarówki H1 100W, czy warto?


Mk'aroni napisał:
PiotrMFIRE napisał:
Łebek, jak ja cię spotkam z lewymi ksenonami to ci osobiście rozwalę te reflektory.

Chcesz mieć więcej światła to zmień odbłyśniki, ustaw reflektory, daj dobre żarówki H4 i ew. podłącz sobie baterię reflektorów dalekosiężnych.
Question Question Question Skoro to bravo wiec posiada reflektory soczewkowe wiec dla czego nie moze zalozyc ksenonow??? Rozumiem , ze pewnie nie raz zostales oslepiony (ale zadaj sobie pytanie czy byly odpowiednio zamontowane bo jezeli ktos wrzuca ksenon do lampy, w ktorej go byc nie powinno , to nie tylko oslepia innych , ale i w niektorych warunkach atmosferycznych samego siebie) . jeslli posiada reflektory soczewkowe - motuje xenon + spryskiwacze na lampy jezeli takowych nie posiada , a co do samopoziomowania to mozna ustawiac recznie jesli nie posiadamy tego .... dobre ustawienie zenona poprawia znacznie widocznosc i nie przeszkadza innym.


Jesli nie rozumiesz to Ci wytlumacze w prosty sposob - te reflektory nie maja homologacji na xenony i mozesz sobie zamontowac spryskiwacze i co jeszcze chcesz, a i tak dalej jest to niezgodne z prawem
Powrót do góry
Łebek

Debiutant



Dołączył: 02 Maj 2011
Posty: 25
Skąd jesteś (miejscowość / region): Przemyśl
Posiadane auto: Fiat, Bravo, 1.6 16V + LPG stag300+, 99r
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 29 Sie 2011, 20:39
Temat postu:

Re: ( Fiat Bravo ) Żarówki H1 100W, czy warto?


PiotrMFIRE napisał:
Łebek, jak ja cię spotkam z lewymi ksenonami to ci osobiście rozwalę te reflektory.

Chcesz mieć więcej światła to zmień odbłyśniki, ustaw reflektory, daj dobre żarówki H4 i ew. podłącz sobie baterię reflektorów dalekosiężnych.


Nigdy bym się nie bawił w pseudo ksenony, poza tym nie wiedziałem ze 100W nie jest legalne, w takim razie odpadają bez dyskusji. H4 są zamienne za H1?? i reflektory dalekosiężne to chodzi o dodatkowe lampy?
Powrót do góry
gadu-gadu
marcik9

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 300
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kraków
Posiadane auto: Marea Weekend ELX 1.8 16V'2000
Piwa: 28/1
Wysłany: Pon 29 Sie 2011, 21:12
Temat postu:

Re: ( Fiat Bravo ) Żarówki H1 100W, czy warto?


Żarówki H1 i H4 różnią się dwoma zasadniczymi cechami.
H1 jest jednowłóknowa, a H4 jest dwuwłóknowa czyli posiada dwa włókna żarzące się,jedno do świateł mijania,drugie do drogowych-długich.
Różnią się obudową-cokołem więc nie można ich wetknąć w byle reflektor.
Lampa z żarówką H4 jest większa i ma ryflowane szkło.
H1 stosowane są do pojedyńczych reflektorów.
Powrót do góry
Łebek

Debiutant



Dołączył: 02 Maj 2011
Posty: 25
Skąd jesteś (miejscowość / region): Przemyśl
Posiadane auto: Fiat, Bravo, 1.6 16V + LPG stag300+, 99r
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 29 Sie 2011, 21:30
Temat postu:

Re: ( Fiat Bravo ) Żarówki H1 100W, czy warto?


marcik9 napisał:
Żarówki H1 i H4 różnią się dwoma zasadniczymi cechami.
H1 jest jednowłóknowa, a H4 jest dwuwłóknowa czyli posiada dwa włókna żarzące się,jedno do świateł mijania,drugie do drogowych-długich.
Różnią się obudową-cokołem więc nie można ich wetknąć w byle reflektor.
Lampa z żarówką H4 jest większa i ma ryflowane szkło.
H1 stosowane są do pojedyńczych reflektorów.


Oki czyli do moich reflektów jakim cudem można włożyć H4???? i JAKI Cel?
Powrót do góry
gadu-gadu
lkchbz

Stały Bywalec



Dołączył: 13 Lut 2011
Posty: 139

Posiadane auto: Władymirec T-25 2078 cm3 31KM + wóz drabiniasty, pług z dwoma lemierzami, glebogryzarka, brony, kultywator, 3 wozy, rzyczepka, sadzarka do zimnioków, siewnik, kopiarka do zimnioków i widły do gnoju
Piwa: 9/2
Wysłany: Pon 29 Sie 2011, 22:39
Temat postu:

Re: ( Fiat Bravo ) Żarówki H1 100W, czy warto?


marcik9 napisał:
byle reflektor.
Lampa z żarówką H4 jest większa i ma ryflowane szkło.

większych bzdet nie słyszałem...
_________________
ja nie zmuszam do wpisywania BBTP bądź BBMKlub w wyszukiwarkę...
Powrót do góry
gadu-gadu skype status
marcik9

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 300
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kraków
Posiadane auto: Marea Weekend ELX 1.8 16V'2000
Piwa: 28/1
Wysłany: Pon 29 Sie 2011, 23:45
Temat postu:

Re: ( Fiat Bravo ) Żarówki H1 100W, czy warto?


[/quote]większych bzdet nie słyszałem...[/quote]
Kolego lkchbz.
Wyjdź z dupy i napisz o co ci chodzi.
Co twoje posty wnoszą do dyskusji?
Może je wykropkujesz jak masz to w zwyczaju robić?
Powrót do góry
lkchbz

Stały Bywalec



Dołączył: 13 Lut 2011
Posty: 139

Posiadane auto: Władymirec T-25 2078 cm3 31KM + wóz drabiniasty, pług z dwoma lemierzami, glebogryzarka, brony, kultywator, 3 wozy, rzyczepka, sadzarka do zimnioków, siewnik, kopiarka do zimnioków i widły do gnoju
Piwa: 9/2
Wysłany: Pon 29 Sie 2011, 23:51
Temat postu:

Re: ( Fiat Bravo ) Żarówki H1 100W, czy warto?


marcik9, napisałeś to tak że prawie każdy odbiera to jak by H1 nie miały ryflowany szkieł...
A co do ... jak nie wiesz o co chodzi to milcz...

A poza tym w GP jakoś jest H4 i niema ryflowanego szkła...
_________________
ja nie zmuszam do wpisywania BBTP bądź BBMKlub w wyszukiwarkę...
Powrót do góry
gadu-gadu skype status
kenzzoo

Auto Maniak



Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 701
Skąd jesteś (miejscowość / region): Luboń Wlkp.
Posiadane auto: Obecne
Piwa: 30/0
Wysłany: Wto 30 Sie 2011, 17:11
Temat postu:

Re: ( Fiat Bravo ) Żarówki H1 100W, czy warto?


Witam serdecznie Kolegę Łebek. Mam pytanko odnośnie maga dziwnych reflektorków. Tj Koledze w tym samym punkcie świecą normalne jak i po zapaleniu długie. Jeśli tak to poprzedni właściciel po prostu zmienił sobie siedzisko. W oryginale reflektory czy ryflowane czy też soczewkowe mają w osobnych łożach żarówki H1 od grilla długie posuwając się w kierunku błotników norma i kierunek wraz z postojowymi. Co do możliwej przeróbki jaki u Kolegi występuje jest to celowe działanie. Osobiście spotkałem się z półgłówkami którzy przerabiali sobie wsady tak aby żarówka H4 świeciła wraz z długimi ( oczywiście były ustawione światełka na maxa w Glebę tak aby nie oślepiały innych użytkowników dróg ) a i policja nie miała do czego się przyczepi bo po zapaleniu długich owe zapalały się tak jak przewidziano, czyli w swoim miejscu. Tylko pamiętać trzeba że każde podwyższenie mocy niszczy odblaski i po jakimś czasie to i owe przestaną po prostu oświetla drogę. Co do jakości i wydajności żarówek z autopsji polecam osobiście Osram Night Breaker. Pozdrawiam
Powrót do góry
Łebek

Debiutant



Dołączył: 02 Maj 2011
Posty: 25
Skąd jesteś (miejscowość / region): Przemyśl
Posiadane auto: Fiat, Bravo, 1.6 16V + LPG stag300+, 99r
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 30 Sie 2011, 17:42
Temat postu:

Re: ( Fiat Bravo ) Żarówki H1 100W, czy warto?


kenzzoo napisał:
Witam serdecznie Kolegę Łebek. Mam pytanko odnośnie maga dziwnych reflektorków. Tj Koledze w tym samym punkcie świecą normalne jak i po zapaleniu długie. Jeśli tak to poprzedni właściciel po prostu zmienił sobie siedzisko. W oryginale reflektory czy ryflowane czy też soczewkowe mają w osobnych łożach żarówki H1 od grilla długie posuwając się w kierunku błotników norma i kierunek wraz z postojowymi. Co do możliwej przeróbki jaki u Kolegi występuje jest to celowe działanie. Osobiście spotkałem się z półgłówkami którzy przerabiali sobie wsady tak aby żarówka H4 świeciła wraz z długimi ( oczywiście były ustawione światełka na maxa w Glebę tak aby nie oślepiały innych użytkowników dróg ) a i policja nie miała do czego się przyczepi bo po zapaleniu długich owe zapalały się tak jak przewidziano, czyli w swoim miejscu. Tylko pamiętać trzeba że każde podwyższenie mocy niszczy odblaski i po jakimś czasie to i owe przestaną po prostu oświetla drogę. Co do jakości i wydajności żarówek z autopsji polecam osobiście Osram Night Breaker. Pozdrawiam


Oki, dzięki. W sumie zdecydowałem kupić jakieś lepsze, ale zwykłe H1 55W, nie chce nic przerabiać i cudować Smile Lampy mam ryflowane a nie soczewkowe, aczkolwiek sąsiad ma w marea soczewkowe i twierdzi ze moje lepiej świecą, odbłyski zdaje mi się że są ok, a w razie czego to po ile można dostać?
Powrót do góry
gadu-gadu
kenzzoo

Auto Maniak



Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 701
Skąd jesteś (miejscowość / region): Luboń Wlkp.
Posiadane auto: Obecne
Piwa: 30/0
Wysłany: Wto 30 Sie 2011, 20:24
Temat postu:

Re: ( Fiat Bravo ) Żarówki H1 100W, czy warto?


Kolego samych odbłyśników no niestety nie da rady zakupi. Jeśli masz uszkodzone w swoim autku a przy ryflowanych kloszach można to zaobserwować bez problemu ( będą zżółknięte ) to pozostanie tobie rozebranie klosza i regenerowanie części, lub oddanie do roboty fachowcowi, jeśli będzie taniej niż zakup nowych. Ja osobiście jestem zadowolony z soczewek i osramów. No wiadomka że światełka fiacików ogółem są do kitu no ale cóż.
Powrót do góry
Łebek

Debiutant



Dołączył: 02 Maj 2011
Posty: 25
Skąd jesteś (miejscowość / region): Przemyśl
Posiadane auto: Fiat, Bravo, 1.6 16V + LPG stag300+, 99r
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 30 Sie 2011, 23:14
Temat postu:

Re: ( Fiat Bravo ) Żarówki H1 100W, czy warto?


kenzzoo napisał:
Kolego samych odbłyśników no niestety nie da rady zakupi. Jeśli masz uszkodzone w swoim autku a przy ryflowanych kloszach można to zaobserwować bez problemu ( będą zżółknięte ) to pozostanie tobie rozebranie klosza i regenerowanie części, lub oddanie do roboty fachowcowi, jeśli będzie taniej niż zakup nowych. Ja osobiście jestem zadowolony z soczewek i osramów. No wiadomka że światełka fiacików ogółem są do kitu no ale cóż.


A to w takim razie jest ok. bo moje są idealnie srebrne jak lustro Smile może wystarczy po prostu zmienić żarówki na lepsze.
Powrót do góry
gadu-gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Bravo ) Elektryka/Elektronika/Komunikaty. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Ogłoszenia sprzedaży - Fiat Bravo »

Opinie o samochodach Fiat Bravo - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Fiat Bravo ) Elektryka/Elektronika/Komunikaty.


FiatTipo

48 900

2021r.

66 000 km

mazowieckie

FiatSeicento

7 000

2000r.

70 000 km

śląskie

FiatGrande Punto

19 900

2012r.

147 134 km

łódzkie

Fiat500x

89 800

2020r.

41 000 km

mazowieckie

FiatPanda

34 800

2016r.

65 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Mały Fan Klub    Seicento Fanklub    Barchetta Club Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System