Fiat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Fiat ) Fiat Brava 1.6 16V - kompleksowy tuning od podstaw



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat ) Tuning
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mr.Didi

Czytelnik



Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kłodzko
Posiadane auto: A6C5
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 21 Wrz 2011, 12:18
Temat postu:

Fiat Brava 1.6 16V - kompleksowy tuning od podstaw


Witam wszystkich serdecznie

Oglądając te forum szukałem działu w którym prezentowane są samochody poddawane "tuningowi" przez właścicieli. Znalazłem jedynie kilka postów w tematach. Samochody te mówiąc szczerze nie prezentowały wysokiego poziomu dlatego też zdecydowałem się założyć ten temat. Jako że mam duże doświadczenie w tej dziedzinie myślę że wiele wyjaśnię i pomogę w wielu zagadnieniach odnośnie branzy. A teraz przejdźmy do rzeczy Wink

Samochodem poddawanym modyfikacjom będzie Fiat Brava 1.6 16V z 1995 roku Samochód legitymuję się mocą 90 koni mechanicznych posiada instalację gazową,poduszkę, abs, wspomaganie i tyle wystarczy co do opisu. Historia tego samochodu nie jest zbyt kolorowa. Sprowadzony 5 lat temu posiadał jednego właściciela w podeszłym wieku. Technicznie samochód jeżdżący blacharsko bardo słabo. Nabyłem ten samochód w okazyjnej cenie (2tyś zł). Wymieniłem przewody świece i auto służyło do sprzątania hali pod warsztat (wywożenie śmieci, złomu, przywożenie materiałów budowlanych). na koniec swojej pracy padła mu jeszcze cewka i urwał się tłumik Wink Jako że nie był już potrzebny został wystawiony na sprzedaż za 1400zł. auto jednak wyglądem odstraszało (brudne pognite) i klient się nie znalazł. kilka dni przed oddaniem na szrot posiedziałem na tym forum i wpadłem na ciekawy pomysł... Wink

Oto prezentowany samochód



Ponieważ znalazł się na Niego czas postanowiłem go naprawić. "eksperci z allegro" zgodnie twierdzili nie mając styczności z autem że to nie cewka tylko coś innego i oferują za Fiata... Jako że ja z natury zawsze chcę być lepszy "zbadałem" fiata miernikiem kupiłem nową cewkę i autko hula do teraz. Autko jest sprawne i prezentuje się jak powyżej...

Wiele osób pyta dlaczego akurat ten samochód. Odpowiedź prosta: bo jest bezwypadkowy (najwięcej roboty zajmuje nie np. wymiana zgniłych progów a poprawianie samochodu po "pseudofachowcach") bo jeszcze nie widziałem porządnie stuningowanego fiata i dlatego że jeszcze nie przerabiałem nigdy fiata Wink

Czas zacząć zabawę Very Happy

Nazwa projektu: Od zera do bohatera Smile
Cel: "gruby fiat" który znajdzie się w czasopiśmie tuningowym Wink

Zbyt ambitne ? Trzeba sobie podnosić w życiu poprzeczkę Smile

Jako że tuning jest moją pasją ale również pracą z której się utrzymuję nie zawsze będę miał czas na fiata ze względu na inne zlecenia. Będę starał się wrzucać systematycznie efekty prac choć czasem może zdarzyć się że będę na forum raz na jakiś czas. Informacje ogólne, ważniejsze foty, istotne fakty itd będę dodawał na pierwszą stronę. Szczegóły w "głębi" tematu Smile

Zapraszam do komentowania. Niebawem pierwsze wieści na temat fiata Wink
Powrót do góry
gadu-gadu
mc_grucha

Czytelnik



Dołączył: 27 Sie 2011
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Zambrów, Podlaskie
Posiadane auto: Marea 1.6 ; Cinquecento 900
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 19 Sty 2012, 21:18
Temat postu:

Re: ( Fiat ) Fiat Brava 1.6 16V - kompleksowy tuning od podstaw


Kolego jak tam fiacik, jestem bardzo ciekawy Smile
Powrót do góry
mezo

Czytelnik



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 9
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Mazda 323f
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 27 Mar 2013, 18:57
Temat postu:

Re: ( Fiat ) Fiat Brava 1.6 16V - kompleksowy tuning od podstaw


Z doświadczenia wiem że samemu nie ma co tuningować auta, efekt nieczęsto jest zadowalający.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat ) Tuning Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Fiat ) Tuning


Fiat500x

58 900

2017r.

110 000 km

wielkopolskie

Fiat500L

31 900

2015r.

146 000 km

mazowieckie

FiatPunto 2012

9 800

2012r.

218 000 km

pomorskie

FiatTipo

41 900

2018r.

56 000 km

mazowieckie

FiatTipo

48 900

2021r.

66 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Mały Fan Klub    Seicento Fanklub    Barchetta Club Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System