Fiat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Fiat ) Najgorsze ASO Fiata w Warszawia.



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat ) Polecane warsztaty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dragonet

Czytelnik



Dołączył: 15 Kwi 2008
Posty: 1


Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 15 Kwi 2008, 21:21
Temat postu:

Najgorsze ASO Fiata w Warszawia.


Proponuję zrobić ranking najgorszych i najlepszych stacji w W-wie. Dobrze na razie nie mogę wypowiedzieć się o żadnej, bo fiata mam krótko. Złe doświadczenia już niestety zebrałem. Carserwis na ulicy 1-go sierpnia to prawdopodobni najgorsza stacja ASO Fiata w tym kraju. Na pierwszy rzut oka widać że powstali na bazie PRL-owskiego "zrembu". Klientów traktują z góry tj. proszę poczekać kawa stygnie. Nie polecam ani serwisu blech-lakier. ani mechanicznego. Na pierwszym trzeba się naczekać. Na drugim specjaliści niewiele potrafią a i słabo czytają bo pomijają punkty wpisane w zleceniu. Uwagi mam do całego Fiata ale to oddzielna historia. Nie dajcie się nabić w butelkę.
Powrót do góry
Marcus218

Debiutant



Dołączył: 14 Paź 2009
Posty: 27
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Stilo, 1,6, 2002
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 04 Lut 2010, 16:37
Temat postu:

Re: ( Fiat ) Najgorsze ASO Fiata w Warszawia.


Sporo na forum negatywnych opinii na temat ASO w Warszawie. Czy jest ktoś kto ma pozytywne doświadczenia? Pytam głównie o problemy z elektroniką(choinką błędów po mrozach/car security, ASR...). Chętnie udam się również do elektryka, który nie ma z ASO nic wspólnego ale ogarnia elektrykę Stilo. Jeden elektryk już się poddał...
Powrót do góry
Marcus218

Debiutant



Dołączył: 14 Paź 2009
Posty: 27
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Stilo, 1,6, 2002
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 09 Lut 2010, 10:38
Temat postu:

Re: ( Fiat ) Najgorsze ASO Fiata w Warszawia.


Dynol napisał:
Ja w ogoile mam negatywne opinie na temat ASO nie tylko w Warszawie i nie tylko Fiata.


Taka opinia niczego nie wnosi. Ja wstawiłem teraz Stilo do ASO i zapłacę 1200 za wymianę 2 elementów(wiązki kabli i płytki z bezpiecznikami). Dla tych co nie wiedzą, to drogo (sama diagnostyka 600 zł + 200 robocizna) ale powiem szczerze, że jeżeli to rozwiąże na dobre moje problemy z błędami, to wstawię pozytywny komentarz na temat ASO. A wszystko przez to, że elektryk w innym warsztacie przez kilka dni nie potrafił znaleźć przyczyny ale zdążył jednak niepotrzebnie wymienić czujnik położenia wału (150 zł). Aż strach pomysleć co mogło być dalej gdyby samochód nadal tam został...
Powrót do góry
JaRabbit
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 675
Skąd jesteś (miejscowość / region): WD XXXXX
Posiadane auto: RAV4 2,4 USA
Piwa: 28/0
Wysłany: Wto 23 Lut 2010, 21:09
Temat postu:

Re: Najgorsze ASO Fiata w Warszawia.


dragonet napisał:
.........prawdopodobni najgorsza stacja ASO Fiata w tym kraju. Na pierwszy rzut oka widać że powstali na bazie PRL-owskiego "zrembu". Klientów traktują z góry tj. proszę poczekać bo kawa mi stygnie........


Nie będę się powtarzał, tylko dodam nowy adres:
Auto-Conrad, ul.Sokratesa w Warszawie Evil or Very Mad
_________________
Corolla E12-ostatnia prawdziwa Toyota
Powrót do góry
piter76

Dyskutant



Dołączył: 11 Paź 2009
Posty: 75
Skąd jesteś (miejscowość / region): WARSZAWA
Posiadane auto: Marea1.6 16v weekend 1997r
Piwa: 2/6
Wysłany: Sro 17 Mar 2010, 20:24
Temat postu:

Re: ( Fiat ) Najgorsze ASO Fiata w Warszawia.


niema gorszego mechanika jak na powąskowskiej niedosyć że podmieniają części to jeszcze oszukują
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Sro 17 Mar 2010, 20:24
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Muszkieter

Debiutant



Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 17
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Fiat Stilo
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 05 Cze 2010, 18:28
Temat postu:

Re: ( Fiat ) Najgorsze ASO Fiata w Warszawia.


JaRabbit co takiego zmalował serwis Auto-Conrad? Chciałbym wiedzieć, ponieważ mam do nich "rzut beretem"

Kontynuując ten temat, wstawiam adres serwisu, który mnie mocno zawiódł, zwyczajnie oszukał i spartolił robotę - bez wdawania się w szczegóły, pomalowali progi tak pięknie, że usuwana drobna rdza wróciła już po tygodniu - przy odbiorze auta okazało się, że podali cenę netto, za fakturę i gwarancję chcieli dopłaty VAT-u, jestem szczerze zawiedziony i solidnie ostrzegam wszystkich przed korzystaniem z usług tego serwisu!!! ###********** ZŁODZIEJE !!!

Auto-Service J.W. Zakład Blacharsko-Lakierniczy i Mechaniki Pojazdowej
ul. Wólczyńska 55
Powrót do góry
Makaroni82

Czytelnik



Dołączył: 12 Kwi 2012
Posty: 5
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Vw golf V 1,6 TSI
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 02 Cze 2012, 14:04
Temat postu:

Auto-Conrad opinia


ja jestem z nich zadowolony - kiedyś serwisowałem fiata punto 2 przez kilka lat, teraz serwisuje golfa. Ceny maja przyzwoite, mozna negocjowac, wszystko na fakture i gwarancja na usluge - w innych serwisach czesto slyszalem, ze jak fakturka to vacik trzeba placic ..
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat ) Polecane warsztaty Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Fiat ) Polecane warsztaty


Fiat500x

79 800

2021r.

29 000 km

wielkopolskie

FiatGrande Punto

19 900

2012r.

147 134 km

łódzkie

FiatSedici

23 900

2010r.

137 000 km

małopolskie

Fiat500x

58 900

2017r.

110 000 km

wielkopolskie

FiatPunto Evo

19 999

2010r.

194 000 km

warmińsko-mazurskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Mały Fan Klub    Seicento Fanklub    Barchetta Club Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System