Fiat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Fiat Bravo ) ocena własnego auta bravo jtd 2000r



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Bravo ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jasiek234

Debiutant



Dołączył: 26 Mar 2008
Posty: 18


Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 18 Kwi 2008, 23:42
Temat postu:

ocena własnego auta bravo jtd 2000r


A wiec tak. Auto posiadam od 3miesiecy zrobiłem nim około 15 tysiecy. Samochód jest dość awaryjny jak na inne auta które posiadałem. Części tanie spalanie wręcz znikome, naprawy uciążliwe nawet dla mechaników z fiata, zawieszenie strasznie słabe (może konstruktor tych podzespołów nigdy nie widział polskich dróg) Przez ten czas jeszcze mnie w 100% nie zawiódł ale co chwile trzeba w nim coś robić. Autko ma swoich wiele uroków. Dużo miejsca z tyłu jest ekonomiczne i zrywne ale jesli zalezaloby komus na aucie solidnym to ten model odradzam. Posiadam również siene 1.6 98rok i mniej w nia wkładam przez cały rok niz w bravo co miesiąc. Jesli zależy Ci na ekonomice to tylko ten silnik a jeśli na solidności to kup audi lub bmw nawet 20 letnie. Kupiłem kiedyś takie jedno i przez 3 lata zmieniałem tylko klocki filtry i płyny. Bravo to samochód dla osoby dbałej o swój sprzet która ma jakis zaprzyjaźniony tani dobry warsztat;D. Nie wiem dlaczego ale podoba mi się to auto choć przeklinam je coraz bardziej z kadym dniem:) Jest to tylko moja własna opinia którą mogłem tu zamieścić...może trafiłem na taki egzemplarz:)
_________________
jasiek234 bravo jtd 2000r
Powrót do góry
Jacek1974

Stały Bywalec



Dołączył: 09 Kwi 2008
Posty: 208
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Renault Megane Combi 1.6 16V 2001
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 19 Kwi 2008, 10:11
Temat postu:

Re: ( Fiat Bravo ) ocena własnego auta bravo jtd 2000r


Nia ma co generalizować .Ja osobiście też wpakowałem się Uniakiem kiedyś w niezłe wydatki.Ten Twój egzemplarz musi być jakiś lewy , jak mój poprzedni Fiat Uno. Najpierw trzeba by było złoić skórę poprzedniemu właścicielowi , że tak zaniedbywał auto.Nie lubie takich "oszczędnisiów". Montują tanie zamienniki i płaczą ,że auto kiepskie. Może wina leży po stronie polskiego kierowcy , a nie włoskiego auta. W moim Uniaku strasznie chrzaniły sie hamulce .Zacinały się przednie koła. Wymieniłem przewody elastyczne ,zaciski,tłoczki tylne,pompę hamulcową i nic.Aż wreszcie doszedłem co to jest .Ten gamoń który go miał poprzednio zaliczył dzwona . Zamiast wymienić sztywne przewody na nowe (15 zł sztuka w ASO) to je po prostu zaklepał. Efet był taki , że płyn napływał do zacisków i nie wracał do pompy .Pedał hamulca twardniał ,aż koła przednie staneły na amen. Trzeba było wziąć kluczyk i odkręcić na chwilkę odpowietrzniki przy zaciskach .
Powrót do góry
gadu-gadu
Dariusz Matusiak

Stały Bywalec



Dołączył: 26 Lut 2008
Posty: 234
Skąd jesteś (miejscowość / region): Śląsk
Posiadane auto: Fiat Bravo 1.9JTD GT 1999r/Seicento 0.9 2000r
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 19 Kwi 2008, 12:43
Temat postu:

Re: ( Fiat Bravo ) ocena własnego auta bravo jtd 2000r


właśnie nie ma co generalizować Exclamation
ja swoją bravką przejechałem już jakieś 30 000 (180000 na liczniku) i to nie tylko po polskich drogach ale również rumuńskich bezdrożach udało mi się nią wyjechać na 2200npm.po takich drogach że kilkakrotnie musiałem kożystać z pomocy miejscowych (bardzo sympatyczni ludzie) w celu wyciągnięcia samochodu,zawsze po tkiej wyprawie brawka wygląda jak by wróciła z camel trophy Wink
i muszę powiedzieć że nigdy mnie nie zawiodła a co do wymienionych części to:czujnik ABS urwany kabel(jakaś gałąź w lesie),łożyska kół przednich,2 szt.św.żarowych,naprawa wydechu uszkodzonego w rumunii,klocki,przepływomierz powietrza oraz przednia szyba (latające kamyczki na kamienistych rumuńskich drogach) zawieszenia jeszcze nie ruszałem o dziwo Exclamation miesiąc temu byłem na przeglądzie i wszystko jest OK!
autko sprowadzone z niemiec
_________________
BRAVO 1.9 JTD GT
==CLUB FIAT ROMANIA==
Powrót do góry
skype status
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Bravo ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Fiat Bravo »

Opinie o samochodach Fiat Bravo - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Fiat Bravo ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników


FiatTipo

48 900

2021r.

66 000 km

mazowieckie

FiatCroma

23 700

2009r.

160 000 km

śląskie

FiatPunto Evo

19 999

2010r.

194 000 km

warmińsko-mazurskie

FiatPunto

4 200

2005r.

223 000 km

mazowieckie

Fiat500x

64 900

2019r.

55 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Mały Fan Klub    Seicento Fanklub    Barchetta Club Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System