Fiat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Fiat 126 & Bis ) Tuning optyczny



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat 126 & Bis ) Tuning
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kociolfiat126p

Debiutant



Dołączył: 21 Lis 2011
Posty: 23
Skąd jesteś (miejscowość / region): wawa
Posiadane auto: FIAT 126 p 650!
Piwa: 0/3
Wysłany: Pon 12 Gru 2011, 10:21
Temat postu:

Tuning optyczny


Witam wszystkich. Założyłem ten temat aby przedstawić wam efekty mojej pracy nad maluszkiem 650 E.
Zamierzam dać drugie życie mojemu maluszkowi, jednakże tym razem piękniejsze Smile
Otóż silnik jest w bardzo dobrym stanie (po generalnym remoncie), a więc czas wziąć się za optykę.
W maluszku jest jedna mała dziura w podłodze, więc postanowiłem u kierowcy i pasażera dać nowy kawałek blachy "kwasówki" i przymocować ją na nity oraz uszczelnić.
Dodatkowo na tę kwasówkę poszła by wykładzina, aby ocieplić troszkę samochodzik. Na półce tylnej chciałbym dac także wykładzinę oraz jakieś głośniki, ale nie wiem jak je tam zamontować na razie, bo blachy przecież do silnika nie będę ciął Very Happy
Jeżeli chodzi o wnętrze to tak podsumowując:
Uszczelnić, ocieplić i udkoskonalić pod względem estetycznym. Dodatkowo jakieś dobre nagłośnienie, czyli radyjko, wzmacniacz oraz 4x głośniki Smile
Co do zewnętrznej części maluszka chciałbym dać jakieś dwa progi niższe, z tyłu mały spojler lub lotkę. Jakieś fajne felgi na tyle szerokie, aby dało rade na nich jeździć Smile
Jeżeli macie jakieś propozycje do tych opcji, które zmieniam w maluszku, napiszcie, dajcie jakieś linki do części, a przyłączycie się do tuningu mojego maluszka Smile
Pierwsze zdjęcia załączę już w najbliższą sobotę Smile
Powrót do góry
tuning

Auto Maniak



Dołączył: 20 Sty 2008
Posty: 572
Skąd jesteś (miejscowość / region): rybnik
Posiadane auto: cc900 i sc1100 honda vtr sp.2
Piwa: 32/4
Wysłany: Pon 12 Gru 2011, 13:35
Temat postu:

Re: ( Fiat 126 & Bis ) Tuning optyczny


po co dawać maluszkowi drugie życie jak odwalasz w nim fuchę??? skoro masz rozebranego malucha i jest dziura to niech ci ja ktoś zaspawa a nie blacha nity i masa uszczelniająca...
Powrót do góry
gadu-gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat 126 & Bis ) Tuning Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Fiat 126 & Bis ) Tuning


FiatTipo

66 300

2021r.

36 781 km

podkarpackie

FiatTipo

41 900

2018r.

56 000 km

mazowieckie

FiatTipo

48 900

2021r.

67 000 km

mazowieckie

FiatSedici

23 900

2010r.

137 000 km

małopolskie

FiatTipo

58 900

2020r.

51 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Mały Fan Klub    Seicento Fanklub    Barchetta Club Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System