Fiat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Fiat Punto ) Wymiana poduszek amortyzatorów przód



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Punto ) Zawieszenie-uklad hamulcowy-układ kierowniczy-układ jezdny.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
buchubuch

Czytelnik



Dołączył: 07 Lip 2011
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Jarosław
Posiadane auto: Fiat Punto S 1.1 1998
Piwa: 0/1
Wysłany: Pon 12 Gru 2011, 14:33
Temat postu:

Wymiana poduszek amortyzatorów przód


Witam a wiec najpierw wymieniałem amortyzatory które były wyruchane dość i wymieniłem na nowe po montażu zaczęło się tłuc przy skręcie w prawo lub w lewo wiec myślałem ze to wina poduszek bo łożyska w nich okazały się z lewej nieruchome a z prawej zaśniedziałe, wiec wymieniłem na nowe. Problem ten sam dalej się tłucze sprężyna wchodzi od razu na poduszkę i osadza się na tej gumie i trze gumę kumpel mi mówił że często się rozpuszczają ze starości blachy które powinny iść na sprężynę a później dopiero na poduszkę i wtedy kręci się cały makperson na łożysko. Powiedzcie mi jak nazywa się ta blacha i ile kosztuje ? i czy to jest na pewno ten problem. Podaje linka do zdjęcia które znalazłem brakuje mi tej blachy zaznaczonej strzałką Pozdrawiam



Uploaded with ImageShack.us
Powrót do góry
Pasoń Edward

Auto Maniak



Dołączył: 25 Wrz 2007
Posty: 605
Skąd jesteś (miejscowość / region): Siemianowice
Posiadane auto: Audi A4 b5 1.6 /Gaz//DUCATO Camper 2.5D
Piwa: 40/1
Wysłany: Pon 12 Gru 2011, 15:58
Temat postu:

Re: ( Fiat Punto ) Wymiana poduszek amortyzatorów przód


Ta blach to kielich górnego mocowania sprężyny,bardzo potrzebna rzecz no i oczywiście problemy przez to. jeszcze jedna sprawa ten element u samej góry mocowany śrubami do karoserii na krzyż mocuje się go inaczej dla wersji ze wspomaganiem o odwrotnie bez wsp.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Punto ) Zawieszenie-uklad hamulcowy-układ kierowniczy-układ jezdny. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Fiat Punto »

Opinie o samochodach Fiat Punto - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Fiat Punto ) Zawieszenie-uklad hamulcowy-układ kierowniczy-układ jezdny.


FiatFreemont

58 900

2013r.

150 000 km

mazowieckie

FiatQubo

16 900

2009r.

262 000 km

kujawsko-pomorskie

FiatTipo

58 900

2020r.

51 000 km

mazowieckie

Fiat500L

36 000

2013r.

68 385 km

pomorskie

FiatPunto Evo

14 990

2010r.

141 000 km

wielkopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Mały Fan Klub    Seicento Fanklub    Barchetta Club Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System