Fiat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Fiat Seicento ) Seicento- kolejny maluch



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Seicento ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fiatsiena

Debiutant



Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 23
Skąd jesteś (miejscowość / region): Katowice
Posiadane auto: Fiat Siena 1.6HL(1997), BMW 320D E-46 (2004)
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 02 Maj 2008, 19:51
Temat postu:

Seicento- kolejny maluch


Seicento na zewnątrz jest ładnym samochodem. Ładnie dobrane lampy i znacznie poprawiony wygląd względem poprzednika Cinquecento.. jest bardzie okrąglejszy. W środku zaś totalna masakra- mało miejsca i z przodu i z tyłu- z tyłu to chyba mała półka na drobiazg, a bagażnik to totalna klapa. Auto doskonałe dla małej i średniego wzrostu kobiety do miasta. Spala nie dużo, ma dobre zawieszenie i w końcu najważniejsze dla pań: ,, ładnie wygląda, jest zgrabny ". Very Happy
_________________
Fiat Siena 1,6 16v HL i jesteś szpanerem:P Bmw sqad..
Powrót do góry
gadu-gadu
maja666

Debiutant



Dołączył: 27 Cze 2007
Posty: 31
Skąd jesteś (miejscowość / region): Ostróda
Posiadane auto: Ducato 14 '97 2,5D
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 15 Cze 2008, 18:25
Temat postu:

Re: ( Fiat Seicento ) Seicento- kolejny maluch


Miałem kiedyś okazję jechać 900 nad morze (130km w jedną stronę). W środku faktycznie było ciasno,bo jechały 4 dorosłe osoby.Zdziwiony jednak byłem,bo podczas ostrej jazdy w tłumie spalił ok 4,5L/100.
Powrót do góry
pawelw

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 17 Lut 2008
Posty: 388

Posiadane auto: Brava Steel 1,6 2001, gaz Tartarini Sekwencja
Piwa: 10/1
Wysłany: Nie 15 Cze 2008, 18:47
Temat postu:

Re: ( Fiat Seicento ) Seicento- kolejny maluch


wiesz ludzie do seicento wsadzają gaz podobnie do cieniaków. w kosztach robi się wtedy tak jak jazda motorem lub motorynką.
Powrót do góry
sejoo

Stały Bywalec



Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 123
Skąd jesteś (miejscowość / region): poznań-WLKP
Posiadane auto: Seicento 1.1 03r,93tys.
Piwa: 0/1
Wysłany: Sro 18 Lut 2009, 15:57
Temat postu:

Seicento- kolejny maluch


Posiadałam kiedys malca i to naprawde nie był samochod nawet do miasta Very Happy Obecnie mam 5 l seicento i jestem zadwolona czesci sa tanie jak w kaszelku a komfort leprzy przy nie wiekszym zuzyciu benzynki Wink no i ma bagaznik mozna przewiesc co nie co to mi sie podoba.
Pozdrawiam
Powrót do góry
19prz3mo89

Czytelnik



Dołączył: 11 Cze 2009
Posty: 1


Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 11 Cze 2009, 20:59
Temat postu:

Re: Seicento- kolejny maluch


[quote="fiatsiena"] Auto doskonałe dla małej i średniego wzrostu kobiety do miasta.



Witam jestem szczesliwym posiadaczem tego auta i nie zgodze sie z wypowiedzia po wyzej poniewaz jest dosc masywnie zbudowany facetem i mam 189 cm wzrostu a czuje sie komfortowo w tym samochodzie . To sie lubi co sie ma . Mam przyjaciela ktory nie nawidzil tego auta a dalem mu sie przejechac i odrazu zmienil o nim swoja opinie . Pojezdzil nim 2 dni a potem ruszal na swiatlach to mykal audi i bmw . Jak dla mnie to auto nie jest docenione przez niektorych .
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Czw 11 Cze 2009, 20:59
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Noranda

Czytelnik



Dołączył: 18 Gru 2009
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kraków
Posiadane auto: Seicento 1,1
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 19 Gru 2009, 13:50
Temat postu:

Re: ( Fiat Seicento ) Seicento- kolejny maluch


maja666 napisał:
Miałem kiedyś okazję jechać 900 nad morze (130km w jedną stronę). W środku faktycznie było ciasno,bo jechały 4 dorosłe osoby.Zdziwiony jednak byłem,bo podczas ostrej jazdy w tłumie spalił ok 4,5L/100.

Ocena bardzo indywidualna. Ja na Sejku 1,1 od 2000 r kilka razy objechałem z żoną Chorwację ze spaniem pod namiotem, z 2 łóżkami składanymi i własnym prowiantem. Wyjmowałem tylne siedziska, kładłem oparcia i miałem przedział bagażowy na wszystko co cięższe. Do łódki na dachu wkładałem tylko śpiwory, jaśki i trochę szmatek żeby nie kiwało na zakrętach.Płetwy maski i fajki mieściły się w nadwoziu. Na słowackiej i po chorwackiej autostradzie leciał stale 120-130 i nic mu się nie działo. Może nasz pradziadek był ze Sparty, ale ja to już nie, bo ważę ok 110... i 180 cm wzrostu. Żona - prawda- "nie za duża", ale nie musiała dosuwać siedziska do przodu. Dzisiaj ma 100.000km na liczniku i w zasadzie dopiero pierwszy raz poważniej szwankuje/ ładowanie akumulatora/. Oczywiście wymieniałem już amortyzatory tylne, okładki przód/tył i bębny hamulcowe z tyłu, ale to chyba normalka eksploatacyjna jak płyn do spryskiwacza. W sumie- nie narzekam. Służy nam nadal jako drugie autko na transport materiałów i torfu do ogrodu i na krótkie, miejskie dojazdy. Mamy sentyment do tego autka choć Żonka przesiadła się na Citroena C-2. Ja tam jestem wierny naszemu staremu...
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Seicento ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Fiat Seicento ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników


FiatTipo

35 300

2018r.

189 611 km

podkarpackie

FiatCroma

8 990

2007r.

199 430 km

pomorskie

FiatTipo

41 900

2018r.

56 000 km

mazowieckie

FiatDoblo

21 900

2010r.

290 000 km

mazowieckie

FiatPunto

4 200

2005r.

223 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Mały Fan Klub    Seicento Fanklub    Barchetta Club Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System