Fiat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Fiat Uno ) FIAT UNO 1.0 FIRE Długo nie używany co trzeba wymienić?


Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Uno ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
osiak_89

Debiutant



Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 18
Skąd jesteś (miejscowość / region): SOPOT
Posiadane auto: UNO 1,0 FIRE
Piwa: 0/5
Wysłany: Czw 12 Kwi 2012, 22:06
Temat postu:

Re: ( Fiat Uno ) FIAT UNO 1.0 FIRE Długo nie używany co trzeba wymienić?


Kompletnie zapomniałem, że pisałem ten wątek;) Jestem chyba winien, trochę informacji;)

Samochód użytkuje dopiero od około 2 tygodni. Przejechałem nim jednak 750 km. Aktualny przebieg 6800km.

Przygoda miała kilka etapówWink
Najpierw kupno akumulatora, oleju półsyntetycznego + filtra. Zamontowalem nowy akumulator, odpalil od razu. Wyprowadziłem auto z garażu, pokryte grubą warstwą kurzu i pajęczyn. Pierwsza podróż ok 500m do znajomego mechanika, coby ocenić stan + wymiana oleju i filtra. Korozji brak, jedynie tlumik w jendym miejscu mala nieszczelnosc ma, zbiorniki pokryte zabezpieczeniami. Oględziny auta zakończył się moim uśmiechem, UNO oprócz pajęczyn i kurzu było w stanie salonowym.

Następnie udałem się na przegląd. Żadnych zastrzeżeń, szybki wpis w stary papierowy dowód i można było ruszać. Pojechałem na myjnie spłukałem to co nie powinno znajdować się na samochodzie, umyłem. Nastepnego dnia "nawoskowałem" i wyglądał jak salonowy.

W środu zapach nowości i nawet folia na tylnej kanapie.

Jednak żeby nie było tak różowo pojawił się problem przy tankowaniu, który opisuje w innym dziale na tym forum. Zapowietrzony zbiornik paliwa powodowal, że pistolet co chwile odbijal i tankował po 30gr. Będę musial coś z tym zrobić ale na razie czekam na porady;)

Trasa Ciechanów-Olsztyn-Gdańsk (ok 300km) pokonana bez najmniejszego problemu, chwilami z predkoscia 140 km/h (wiem, że nie powinienem ale nie mogłem się oprzeć) i jeszcze było trochę rezerwy pod pedałem.

Pod koniec miesiąca zmiana rozrządu, klocków hamulcowych i płynów, a także położenie kabli do nagłośnienia:)

To by było na tyle:)

Pozdrawiam wszytskich użytkowników tego sympatycznego autka;)
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Uno ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3
Ogłoszenia sprzedaży - Fiat Uno »

Opinie o samochodach Fiat Uno - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Fiat Uno ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników


FiatFreemont

58 900

2013r.

150 000 km

mazowieckie

FiatDoblo

21 900

2010r.

290 000 km

mazowieckie

FiatPanda

7 777

2004r.

164 800 km

śląskie

FiatPunto Evo

19 999

2010r.

194 000 km

warmińsko-mazurskie

FiatTipo

53 900

2020r.

75 000 km

wielkopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Mały Fan Klub    Seicento Fanklub    Barchetta Club Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System