Fiat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Fiat Bravo ) Fiat Bravo GT 1.8



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Bravo ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pepe159

Debiutant



Dołączył: 08 Maj 2008
Posty: 14
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kędzierzyn-Koźle
Posiadane auto: niestety peugeot 205 diesel:P
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 20 Maj 2008, 11:31
Temat postu:

Fiat Bravo GT 1.8


witam, w przyszlym miesiacu wreszcie kupie moja ukochana i dlugo wyczekiwana wloszke, po polrocznej udrece z francuzem ktory dostalem w spadku:P jak ze jestem studentem i nie mialem zbytnich srodkow, zeby odrazu kupic piekna belle to na jakis czas wziolem rodzinnego peugeota, a teraz przyblize probelm:P chcialem kupic alfe 145 z silnikiem 1.8twinspark, lecz powiedzieli miz e polecaja fiata z tym silnikiem, ze jest ta sama konstrukcja tyle ze nie ma dwoch swiec na kazdy cylinder, ale za to prawie w ogole sie nei psuje, wiariatory nie padaja i czesci sa duzo tansze, jako ze z fiatem nie mialem do czynienia nigdy to nawet sie eni rozgladalem za nimi bo tylko patrzylem za Alfa, no i jak ujzalem fiata coupe to sie zakochalem ale stwierdzilem ze bravo jest jeszcze aldniejsze i tansze w utrzymaniu:P a moj problem polega na tym ze nei wiem ktora jednostka lepsza 1.6 czy 1.8 choc bardzo bym chcial 1.8 lecz malo uzytkownikow jest na forum ktore maja te silniki w barvo:( chcialbym sie dowiedziec jak wyglada sprawa z wariatorami co ile je wymieniacie itd:) za okazana pomoc bede bardzo wdzieczny, chce zaznaczyc ze jestem osoba ktora uwaza ze auto jest odzwierciedleniem wlasciciela wiec kazdy grosz jaki mam wkladam w auto:) prosze o pomoc:) za miesiac bedzie ans jednego wiecej!Smile
_________________
"denerwować się to nic innego jak mścić się na samym sobie za głupotę innych..."
Powrót do góry
gadu-gadu
blazej1984

Czytelnik



Dołączył: 16 Kwi 2008
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): wloclawek
Posiadane auto: fiat bravo/ducato
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 20 Maj 2008, 20:27
Temat postu:

Re: ( Fiat Bravo ) Fiat Bravo GT 1.8


1.8GT 75 tys przejechane jestem pierwszym wlascicielem i chodzi jak marzenie. zadnych problemow!!!
Powrót do góry
pepe159

Debiutant



Dołączył: 08 Maj 2008
Posty: 14
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kędzierzyn-Koźle
Posiadane auto: niestety peugeot 205 diesel:P
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 20 Maj 2008, 22:58
Temat postu:

Re: ( Fiat Bravo ) Fiat Bravo GT 1.8


akurat kila aut mam juz wypatrzonych wlasnie 1,8Razz ale chcialem sie cos dowiedziec o nich szczegolnie jesli chodzi o wariator;) mam wyszukane egzemplaze z 4poduszkami powietrznymi, automatyczna klima i el i podg.lusterka;) a drugio to samo tylko ze ma skore ale nie ma 4 poduszek;)
_________________
"denerwować się to nic innego jak mścić się na samym sobie za głupotę innych..."
Powrót do góry
gadu-gadu
cj_clon

Debiutant



Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 27
Skąd jesteś (miejscowość / region): Skierniewice
Posiadane auto: Citroen C5 2011 2.0 HDI
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 02 Cze 2008, 10:23
Temat postu:

Bravo 1.8/GT


Witam niedawno właśnie zakupiłem sobie takie cacko i powiem szczerze ze jestem naprawdę pod wrażeniem co to maleństwo potrafi.
W swoim wyposażeniu mam tylko elektryczne szyby/lusterka i jedna poduszka. Przydała by się klika ale cóż niestety nie ma. Sad Choć powiem tak ze znowu na klimie słabiej jeżdżą autka i oczywiście więcej spalają a więc wygoda to koszta.
Mój ma przejechane 115 tys i jestem, jego drugim właścicielem i jestem naprawdę dumny z tego auta. Małe szaleństwo.
Jak najbardziej zachęcam do zakupu.
Pozdrawiam
Powrót do góry
gadu-gadu
priszilka23

Debiutant



Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 17
Skąd jesteś (miejscowość / region): chełm
Posiadane auto: fiat bravo 1.8 16V GT 1996
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 24 Lut 2009, 10:51
Temat postu:

Re: ( Fiat Bravo ) Fiat Bravo GT 1.8


Witam wszystkich:))
ja również jestem posiadaczką fiata bravo 1.8 GT,wspaniały samochodzik:)) moje maleństwo wiele potrafi...tyle że poprzedni właściciel nie umiejętnie zmieniał świece i miałam rozwaloną głowicęSad( ale wszystko jest już ok!!! nie zamieniłabym mojego maleństwa na nic innego!!!
Powrót do góry
gadu-gadu
Reklama








Wysłany: Wto 24 Lut 2009, 10:51
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Bravo ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Fiat Bravo »

Opinie o samochodach Fiat Bravo - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Fiat Bravo ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników


FiatGrande Punto

19 900

2012r.

147 134 km

łódzkie

Fiat500

28 900

2015r.

157 250 km

lubelskie

FiatPanda

7 777

2004r.

164 800 km

śląskie

FiatIdea

7 500

2004r.

188 000 km

mazowieckie

FiatPanda

44 900

2021r.

24 000 km

wielkopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Mały Fan Klub    Seicento Fanklub    Barchetta Club Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System