Fiat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Fiat Bravo ) Fiat Bravo GT 1.8



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Bravo ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pepe159

Debiutant



Dołączył: 08 Maj 2008
Posty: 14
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kędzierzyn-Koźle
Posiadane auto: niestety peugeot 205 diesel:P
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 20 Maj 2008, 11:31
Temat postu:

Fiat Bravo GT 1.8


witam, w przyszlym miesiacu wreszcie kupie moja ukochana i dlugo wyczekiwana wloszke, po polrocznej udrece z francuzem ktory dostalem w spadku:P jak ze jestem studentem i nie mialem zbytnich srodkow, zeby odrazu kupic piekna belle to na jakis czas wziolem rodzinnego peugeota, a teraz przyblize probelm:P chcialem kupic alfe 145 z silnikiem 1.8twinspark, lecz powiedzieli miz e polecaja fiata z tym silnikiem, ze jest ta sama konstrukcja tyle ze nie ma dwoch swiec na kazdy cylinder, ale za to prawie w ogole sie nei psuje, wiariatory nie padaja i czesci sa duzo tansze, jako ze z fiatem nie mialem do czynienia nigdy to nawet sie eni rozgladalem za nimi bo tylko patrzylem za Alfa, no i jak ujzalem fiata coupe to sie zakochalem ale stwierdzilem ze bravo jest jeszcze aldniejsze i tansze w utrzymaniu:P a moj problem polega na tym ze nei wiem ktora jednostka lepsza 1.6 czy 1.8 choc bardzo bym chcial 1.8 lecz malo uzytkownikow jest na forum ktore maja te silniki w barvo:( chcialbym sie dowiedziec jak wyglada sprawa z wariatorami co ile je wymieniacie itd:) za okazana pomoc bede bardzo wdzieczny, chce zaznaczyc ze jestem osoba ktora uwaza ze auto jest odzwierciedleniem wlasciciela wiec kazdy grosz jaki mam wkladam w auto:) prosze o pomoc:) za miesiac bedzie ans jednego wiecej!Smile
_________________
"denerwować się to nic innego jak mścić się na samym sobie za głupotę innych..."
Powrót do góry
gadu-gadu
blazej1984

Czytelnik



Dołączył: 16 Kwi 2008
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): wloclawek
Posiadane auto: fiat bravo/ducato
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 20 Maj 2008, 20:27
Temat postu:

Re: ( Fiat Bravo ) Fiat Bravo GT 1.8


1.8GT 75 tys przejechane jestem pierwszym wlascicielem i chodzi jak marzenie. zadnych problemow!!!
Powrót do góry
pepe159

Debiutant



Dołączył: 08 Maj 2008
Posty: 14
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kędzierzyn-Koźle
Posiadane auto: niestety peugeot 205 diesel:P
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 20 Maj 2008, 22:58
Temat postu:

Re: ( Fiat Bravo ) Fiat Bravo GT 1.8


akurat kila aut mam juz wypatrzonych wlasnie 1,8Razz ale chcialem sie cos dowiedziec o nich szczegolnie jesli chodzi o wariator;) mam wyszukane egzemplaze z 4poduszkami powietrznymi, automatyczna klima i el i podg.lusterka;) a drugio to samo tylko ze ma skore ale nie ma 4 poduszek;)
_________________
"denerwować się to nic innego jak mścić się na samym sobie za głupotę innych..."
Powrót do góry
gadu-gadu
cj_clon

Debiutant



Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 27
Skąd jesteś (miejscowość / region): Skierniewice
Posiadane auto: Citroen C5 2011 2.0 HDI
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 02 Cze 2008, 10:23
Temat postu:

Bravo 1.8/GT


Witam niedawno właśnie zakupiłem sobie takie cacko i powiem szczerze ze jestem naprawdę pod wrażeniem co to maleństwo potrafi.
W swoim wyposażeniu mam tylko elektryczne szyby/lusterka i jedna poduszka. Przydała by się klika ale cóż niestety nie ma. Sad Choć powiem tak ze znowu na klimie słabiej jeżdżą autka i oczywiście więcej spalają a więc wygoda to koszta.
Mój ma przejechane 115 tys i jestem, jego drugim właścicielem i jestem naprawdę dumny z tego auta. Małe szaleństwo.
Jak najbardziej zachęcam do zakupu.
Pozdrawiam
Powrót do góry
gadu-gadu
priszilka23

Debiutant



Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 17
Skąd jesteś (miejscowość / region): chełm
Posiadane auto: fiat bravo 1.8 16V GT 1996
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 24 Lut 2009, 10:51
Temat postu:

Re: ( Fiat Bravo ) Fiat Bravo GT 1.8


Witam wszystkich:))
ja również jestem posiadaczką fiata bravo 1.8 GT,wspaniały samochodzik:)) moje maleństwo wiele potrafi...tyle że poprzedni właściciel nie umiejętnie zmieniał świece i miałam rozwaloną głowicęSad( ale wszystko jest już ok!!! nie zamieniłabym mojego maleństwa na nic innego!!!
Powrót do góry
gadu-gadu
Reklama








Wysłany: Wto 24 Lut 2009, 10:51
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Bravo ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Fiat Bravo »

Opinie o samochodach Fiat Bravo - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Fiat Bravo ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników


Fiat500

31 900

2014r.

142 990 km

śląskie

FiatFreemont

58 900

2013r.

150 000 km

mazowieckie

FiatScudo

34 900

2009r.

306 683 km

mazowieckie

Fiat500L

31 900

2015r.

146 000 km

mazowieckie

FiatPunto Evo

14 990

2010r.

141 000 km

wielkopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Mały Fan Klub    Seicento Fanklub    Barchetta Club Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System