Fiat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Fiat Punto ) Pytanie dotyczące pokrowców Punto II, 2001 r.



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Punto ) Wnętrze nadwozia-klimatyzacja-konsola-nawiew
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bumar1

Stały Bywalec



Dołączył: 31 Paź 2009
Posty: 218
Skąd jesteś (miejscowość / region): GRUDZIĄDZ
Posiadane auto: FIAT PUNTO II GO !
Piwa: 3/32
Wysłany: Pią 04 Maj 2012, 22:10
Temat postu:

Pytanie dotyczące pokrowców Punto II, 2001 r.


Witam,
Kupiłem moje autko z tak zwanej drugiej ręki Poprzedni właściciel sprzedał mi je z pokrowcami (miało 1 rok, twierdząc, że to w celu ochrony oryginalnej tapicerki). Pokrowce się przetarły no i zobaczyłem, że przyczyna ich założenia był inna. Są nie tylko bardzo poplamione ale i podarte. Szczególnie boki i przody. Muszę kupić nowe pokrowce. Oglądałem w marketach różne. Nie podobały mi się żadne. Albo materiał kiepski albo szycie poniżej krytyki. Krzywe i marszczące się szwy. Trafiłem na dobrze wyglądające pokrowce w internecie szyte przez firmę AUTO DEKOR. Są całe z grubszego materiału, ładne kolorystycznie, przy powiększeniu zdjęć widać, że łądnie uszyte w cenie 145 zł. komplet.
Czy może ktoś z Kolegów może coś powiedzieć na temat tych pokrowców ? Może jakaś inna firma ale sprawdzona.
Bardzo proszę o pomoc.
_________________
bumar1
Powrót do góry
mustang1

Junior admin


Dołączył: 28 Wrz 2009
Posty: 7756
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wielkopolska
Posiadane auto: Jeep Wrangler rubicon
Piwa: 335/31
Wysłany: Pią 04 Maj 2012, 22:36
Temat postu:

Re: ( Fiat Punto ) Pytanie dotyczące pokrowców Punto II, 2001 r.


Jak masz zniszczone fotele to lepiej daj je do tapicera, niech uszyje pokrycia z alkantary i będziesz miał super fotele. Jeśli chcesz to możesz wybrać inną tkaninę - to Twoje auto
_________________

śmierć jeździ szybko, jedź szybciej to Cię nie dogoni
Powrót do góry
zaki1989

Auto Maniak



Dołączył: 28 Lut 2009
Posty: 1367
Skąd jesteś (miejscowość / region): pole
Posiadane auto: Opel Astra GTC 1.9 CDTI 150KM IDS+ (DPF OFF, nowy kolektor ssący ~ 170KM= niecałe 7s na 100 :) )
Piwa: 18/1
Wysłany: Sob 05 Maj 2012, 14:48
Temat postu:

Re: ( Fiat Punto ) Pytanie dotyczące pokrowców Punto II, 2001 r.


Troche innej beczki.. Na prawde uwierzyłeś sprzedającemu i nawet nie zajrzałeś pod te pokrowce..? no bo kto sprzedaje autko z pokrowcami? można z nimi jezdzić po to zeby nie niszczyć tapicerki, ale własnie wtedy przy sprzedazy sie je zdejmuje zeby pokazać ładny niezniszcony środek.. Very Happy

Pokrowce na fotele to IMo jeden z najgorszych wynalazków swiata.. strasznie niewygodne, co chwila trzeba poprawiać etc..

Ja rozumiem że szkoda niszczyć samochód ale bez przesady.. Co Ci po tych slicznych fotelikach w 10 letnim aucie ? sprzedajesz i koleś sie cieszy ze ma ładnie, ale Ty przez te 10 lat miałes niewygodnie.. Jaki w tym sens? Mozna kupic telewizor, i nie wyjąć go z kartonu i tak samo cieszyć sie ze po kilku latach jest jak nowy.. tylko.. po co?

Fotel sie brudzi to go odkurzamy, plama mozna wyprać tapicerke.. z resztą mi jeszcze ani razu nie udało sie poplamic fotela.. a orginalna tapicerka wyciera sie tak samo czy z pokrowcem czy bez.. bo tak trzesz ty o fotel a tak ty z pokrowcem o fotel..

Jeszcze zeby to ladnie wyglądało, ale jak wide samochód z "koszulkami" na fotelach, czy z pieknymi kolorowymi czerwono-zielonymi pokrowcami.. blech..

Obicie bedzie sporo kostowało, za mniej można kupić na allegro fotele w b.dobrym stanie..

@bumar1 jak oceniasz jakosc materiału i szycia na zdjęciach z allegro to zycze powodzenia Smile
Powrót do góry
bumar1

Stały Bywalec



Dołączył: 31 Paź 2009
Posty: 218
Skąd jesteś (miejscowość / region): GRUDZIĄDZ
Posiadane auto: FIAT PUNTO II GO !
Piwa: 3/32
Wysłany: Sob 05 Maj 2012, 18:03
Temat postu:

Re: ( Fiat Punto ) Pytanie dotyczące pokrowców Punto II, 2001 r.


No wiem, że macie rację. Ja też nie przepadam za oglądaniem wszelkich "ulepszeń i udogodnień" w samochodach. W końcu nad ich wyglądem pracowali specjaliści i dlatego to co oryginalne z reguły wygląda najlepiej. Z moim Punto było trochę inaczej. Kupowałem od kolegi i może trochę mu zbytnio zaufałem. Moja wina ale wówczas zdejmowanie pokrowców nie wchodziło w grę. Cena była zbyt kusząca. Gdyby nie były aż tak poprzecierane to spróbowałbym je naprawić. Ale definitywnie postanowiłem albo wymienić całe przednie fotele albo załatwić i przełożyć materiał z innych siedzeń. Nie będę zakładał pokrowców.
Dziękuję za utwierdzenie mnie w tym przekonaniu.
Pozdrawiam
_________________
bumar1
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Punto ) Wnętrze nadwozia-klimatyzacja-konsola-nawiew Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Fiat Punto »

Opinie o samochodach Fiat Punto - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Fiat Punto ) Wnętrze nadwozia-klimatyzacja-konsola-nawiew


FiatQubo

16 900

2009r.

262 000 km

kujawsko-pomorskie

Fiat500x

59 900

2016r.

100 670 km

warmińsko-mazurskie

FiatDoblo

41 900

2015r.

85 000 km

mazowieckie

Fiat500

29 777

2013r.

86 000 km

pomorskie

FiatCroma

23 700

2009r.

160 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Mały Fan Klub    Seicento Fanklub    Barchetta Club Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System