Fiat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Fiat Punto ) Pytanie dotyczące pokrowców Punto II, 2001 r.



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Punto ) Wnętrze nadwozia-klimatyzacja-konsola-nawiew
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bumar1

Stały Bywalec



Dołączył: 31 Paź 2009
Posty: 218
Skąd jesteś (miejscowość / region): GRUDZIĄDZ
Posiadane auto: FIAT PUNTO II GO !
Piwa: 3/32
Wysłany: Pią 04 Maj 2012, 22:10
Temat postu:

Pytanie dotyczące pokrowców Punto II, 2001 r.


Witam,
Kupiłem moje autko z tak zwanej drugiej ręki Poprzedni właściciel sprzedał mi je z pokrowcami (miało 1 rok, twierdząc, że to w celu ochrony oryginalnej tapicerki). Pokrowce się przetarły no i zobaczyłem, że przyczyna ich założenia był inna. Są nie tylko bardzo poplamione ale i podarte. Szczególnie boki i przody. Muszę kupić nowe pokrowce. Oglądałem w marketach różne. Nie podobały mi się żadne. Albo materiał kiepski albo szycie poniżej krytyki. Krzywe i marszczące się szwy. Trafiłem na dobrze wyglądające pokrowce w internecie szyte przez firmę AUTO DEKOR. Są całe z grubszego materiału, ładne kolorystycznie, przy powiększeniu zdjęć widać, że łądnie uszyte w cenie 145 zł. komplet.
Czy może ktoś z Kolegów może coś powiedzieć na temat tych pokrowców ? Może jakaś inna firma ale sprawdzona.
Bardzo proszę o pomoc.
_________________
bumar1
Powrót do góry
mustang1

Junior admin


Dołączył: 28 Wrz 2009
Posty: 7756
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wielkopolska
Posiadane auto: Jeep Wrangler rubicon
Piwa: 335/31
Wysłany: Pią 04 Maj 2012, 22:36
Temat postu:

Re: ( Fiat Punto ) Pytanie dotyczące pokrowców Punto II, 2001 r.


Jak masz zniszczone fotele to lepiej daj je do tapicera, niech uszyje pokrycia z alkantary i będziesz miał super fotele. Jeśli chcesz to możesz wybrać inną tkaninę - to Twoje auto
_________________

śmierć jeździ szybko, jedź szybciej to Cię nie dogoni
Powrót do góry
zaki1989

Auto Maniak



Dołączył: 28 Lut 2009
Posty: 1367
Skąd jesteś (miejscowość / region): pole
Posiadane auto: Opel Astra GTC 1.9 CDTI 150KM IDS+ (DPF OFF, nowy kolektor ssący ~ 170KM= niecałe 7s na 100 :) )
Piwa: 18/1
Wysłany: Sob 05 Maj 2012, 14:48
Temat postu:

Re: ( Fiat Punto ) Pytanie dotyczące pokrowców Punto II, 2001 r.


Troche innej beczki.. Na prawde uwierzyłeś sprzedającemu i nawet nie zajrzałeś pod te pokrowce..? no bo kto sprzedaje autko z pokrowcami? można z nimi jezdzić po to zeby nie niszczyć tapicerki, ale własnie wtedy przy sprzedazy sie je zdejmuje zeby pokazać ładny niezniszcony środek.. Very Happy

Pokrowce na fotele to IMo jeden z najgorszych wynalazków swiata.. strasznie niewygodne, co chwila trzeba poprawiać etc..

Ja rozumiem że szkoda niszczyć samochód ale bez przesady.. Co Ci po tych slicznych fotelikach w 10 letnim aucie ? sprzedajesz i koleś sie cieszy ze ma ładnie, ale Ty przez te 10 lat miałes niewygodnie.. Jaki w tym sens? Mozna kupic telewizor, i nie wyjąć go z kartonu i tak samo cieszyć sie ze po kilku latach jest jak nowy.. tylko.. po co?

Fotel sie brudzi to go odkurzamy, plama mozna wyprać tapicerke.. z resztą mi jeszcze ani razu nie udało sie poplamic fotela.. a orginalna tapicerka wyciera sie tak samo czy z pokrowcem czy bez.. bo tak trzesz ty o fotel a tak ty z pokrowcem o fotel..

Jeszcze zeby to ladnie wyglądało, ale jak wide samochód z "koszulkami" na fotelach, czy z pieknymi kolorowymi czerwono-zielonymi pokrowcami.. blech..

Obicie bedzie sporo kostowało, za mniej można kupić na allegro fotele w b.dobrym stanie..

@bumar1 jak oceniasz jakosc materiału i szycia na zdjęciach z allegro to zycze powodzenia Smile
Powrót do góry
bumar1

Stały Bywalec



Dołączył: 31 Paź 2009
Posty: 218
Skąd jesteś (miejscowość / region): GRUDZIĄDZ
Posiadane auto: FIAT PUNTO II GO !
Piwa: 3/32
Wysłany: Sob 05 Maj 2012, 18:03
Temat postu:

Re: ( Fiat Punto ) Pytanie dotyczące pokrowców Punto II, 2001 r.


No wiem, że macie rację. Ja też nie przepadam za oglądaniem wszelkich "ulepszeń i udogodnień" w samochodach. W końcu nad ich wyglądem pracowali specjaliści i dlatego to co oryginalne z reguły wygląda najlepiej. Z moim Punto było trochę inaczej. Kupowałem od kolegi i może trochę mu zbytnio zaufałem. Moja wina ale wówczas zdejmowanie pokrowców nie wchodziło w grę. Cena była zbyt kusząca. Gdyby nie były aż tak poprzecierane to spróbowałbym je naprawić. Ale definitywnie postanowiłem albo wymienić całe przednie fotele albo załatwić i przełożyć materiał z innych siedzeń. Nie będę zakładał pokrowców.
Dziękuję za utwierdzenie mnie w tym przekonaniu.
Pozdrawiam
_________________
bumar1
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Punto ) Wnętrze nadwozia-klimatyzacja-konsola-nawiew Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Fiat Punto »

Opinie o samochodach Fiat Punto - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Fiat Punto ) Wnętrze nadwozia-klimatyzacja-konsola-nawiew


FiatPanda

36 700

2015r.

220 000 km

mazowieckie

FiatTipo

35 300

2018r.

189 611 km

podkarpackie

Fiat500x

89 800

2020r.

41 000 km

mazowieckie

FiatPunto Evo

14 990

2010r.

141 000 km

wielkopolskie

FiatTipo

53 900

2020r.

75 000 km

wielkopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Mały Fan Klub    Seicento Fanklub    Barchetta Club Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System