Fiat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Fiat Grande Punto ) Jakiego Fiata ?



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Grande Punto ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Fishu8

Czytelnik



Dołączył: 27 Cze 2012
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole
Posiadane auto: tico
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 27 Cze 2012, 17:13
Temat postu:

Jakiego Fiata ?


Witam serdecznie.
Aktualnie posiadam samochodzik marki daewoo Tico. Nic do niego nie miałem dopuki nie zaczął sie gaxnik walić , i rdza zjadać mi blachy.

Chce je zamienić na inne , bezpieczniejsze i troche wygodniejsze autko.
Myslałem troche nad fiatem bo z tego co mi wiadomo to jest w miare tanie w utrzymaniu i ma nie duże spalanie.

Powiedzcie mi co myslicie o punciaku ? Interesuje mnie rocznik około 2000.
Pieniądze to max 5000zł

Nigdy żadnego fiata po za maluszkiem nie miałem. Nie mam pojecia jak u niego z blachą, jakie ma spalanie , co sie najczesciej wali, które silniki najlepsze w danym modelu , i wg ktore najlepsze.

Myślałem tez o bravo. Jak ktos z was ma takie autko i z chęcią podzieli się swoimi inforlacjami to bede niezmiernie wdzięczny SmileSmile


Aaaa i jeszcze jedno. LPG, czy benzyniaka ?
Zawsze byłem anty LPG bo na gaz to sa kuchenki ale każdego kiedyś dociśnie kryzys z pieniędzmii oszczędza na czym tylko się da Wink
Powrót do góry
gadu-gadu
nadamus
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 1887
Skąd jesteś (miejscowość / region): białystok
Posiadane auto: chevrolet aveo T255 i hultaj atos
Piwa: 137/4
Wysłany: Sro 27 Cze 2012, 20:28
Temat postu:

Re: ( Fiat Grande Punto ) Jakiego Fiata ?


po 1- po cio zakładasz dwa takie same tematy? regulamin się kłania Wink
w tej cenie trudno bedzie cos znaleść- szczegolnie rocznik 2000 i młodsze. ten rocznik to już punto II i na dodatek bedzie trochę sfatygowane Wink jeżeli już to szukaj tylko w benzynie - na gazie ma już trochę kilometrow i na pewno glowica bedzie do remontu Wink lepiej poszukaj starszego punto I (tylko aby podloga byla cala) niż nowszy model Wink dobrze zachowany punciak I bedzie w cenie ok 4000zl + z tysiąc na ewentualne naprawy i wymiany (rozrząd, plyny itp)
_________________
Wszystkie błędy stylistyczne i ortograficzne są zamierzone- jakiekolwiek powielanie ich i rozpowszechnianie bez mojej zgody jest zabronione! Nie udzielam rad telefonicznie.
Powrót do góry
Fishu8

Czytelnik



Dołączył: 27 Cze 2012
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole
Posiadane auto: tico
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 28 Cze 2012, 16:51
Temat postu:

Re: ( Fiat Grande Punto ) Jakiego Fiata ?


No wieć tak;
Szukam auta takiego aby mało paliło i było w miare tanie w utrzymaniuu. Nie chce juz niczego tak małego jak tico. Chcce troszke wiiększe autko.

Może wiecej kasy będzie na auto ale nie dużo mysle ze do 7 tyś to juz naprawde maxxx .
Nie wiem czy to wg dobry pomysł ze chce coś w fiacie. Chevrolet też podobno jest tani w utrzymaniu. Moze tam szukać ?
Duzo osób jest przeciwko tej marce bo niby to szajs. Ja tam nie mam takiej oponi o fiacie a z tego co słyszałem jest dośc tani w utrzymaniu.

Chciałbym żeby spalanie samochodu było w granicach 6l . Nie chce jakiegoś smoka ktory będzie wpieprzał z 8l .


Bravo mi się bardzo podoba z wyglądu Wink
Powrót do góry
gadu-gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Grande Punto ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Fiat Grande Punto »

Opinie o samochodach Fiat Grande Punto - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Fiat Grande Punto ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników


FiatPanda

19 990

2006r.

237 561 km

pomorskie

Fiat500x

89 800

2020r.

41 000 km

mazowieckie

FiatGrande Punto

19 900

2012r.

147 134 km

łódzkie

FiatFreemont

58 900

2013r.

150 000 km

mazowieckie

FiatTipo

49 900

2021r.

69 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Mały Fan Klub    Seicento Fanklub    Barchetta Club Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System