Fiat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Fiat Seicento ) Seicento - jak kto dba tak ma



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Seicento ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
saimon500

Czytelnik



Dołączył: 11 Lip 2008
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Pomorze
Posiadane auto: Fiat seicento 899cm3 99'
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 11 Lip 2008, 14:51
Temat postu:

Seicento - jak kto dba tak ma


W sumie seicento to nie limuzyna ale w mieście sprawdza się idealnie części kosztują grosze i samemu można proste rzeczy zrobić. Piękne jest to że za 1tyś pln mozna zrobić remont zawieszenia +hamulce nie to co w najnowszych wielowahaczowych zawieszeniach gdzie za tysiaka można naprawić zawieszenie jednego koła i to nie zawsze. Kupując swojego poszukałem odpowiednio wyglądającego autka i odpowiednio taniego , w koszta bowiem wkalkulowałem pewne naprawy (między innymi zawieszenie o którym piszę wcześniej) i opłaciło się mam nowe zawieszenie zmieniłem płyny termostat, uszczelki w silniku i jest fajnie
sejka można polubić jeśli nie zgrywamy się na twardzieli z BMW czy innych (z całym szacunkiem dla zacnej bawarskiej firmy)
P.S. Wymieniajcie termostaty bo paliwo idzie w górę mój -0,8l na 100km
pozdrawiam.
_________________
docelowo Albea lub punto mkIII
Powrót do góry
sejoo

Stały Bywalec



Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 123
Skąd jesteś (miejscowość / region): poznań-WLKP
Posiadane auto: Seicento 1.1 03r,93tys.
Piwa: 0/1
Wysłany: Sro 18 Lut 2009, 15:51
Temat postu:

kto dba tak ma


Witam!
Kazdy powinnien dbac o swoje 4 kułka
Powrót do góry
Seybr

Czytelnik



Dołączył: 08 Lip 2009
Posty: 6
Skąd jesteś (miejscowość / region): Stany
Posiadane auto: Seicento
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 08 Lip 2009, 18:02
Temat postu:

Re: ( Fiat Seicento ) Seicento - jak kto dba tak ma


Tak, każdy powinien dbać. Ja dbam o jego stan techniczny, lakier porysowany, ale jak mówię ile ma lat to ludzie karpia od Golfów łapią. Zero rdzy, żadnych tam nadkoli żartych czy progów. Części tanie, teraz czeka mnie wymiana łożysk w alternatorze. Szkoda kupować nowy, czas też na wymianę klocków i tarcz. Mechanik mówił mi iż jeszcze mogę spokojnie szaleć. Jednak tak na wszelki wypadek zrobię to. Bezpieczeństwo aktywne, bierne w moim Tajfunie tak czy siak jest małe, to po co jeszcze pogarszać je. Przyznam się iż o wiele mniej czasu, spędza on w warsztacie niż nie jeden VW Golf 3.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Seicento ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Fiat Seicento ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników


FiatPunto

4 200

2005r.

223 000 km

mazowieckie

FiatTipo

37 900

2016r.

190 000 km

śląskie

Fiat500

52 900

2019r.

32 000 km

kujawsko-pomorskie

Fiat500x

59 900

2016r.

100 670 km

warmińsko-mazurskie

FiatTipo

48 900

2021r.

67 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Mały Fan Klub    Seicento Fanklub    Barchetta Club Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System