Fiat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Fiat Croma ) Nigdy więcej Fiata! Croma zagraża bezpieczeństwu.


Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Croma ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bezli†osny

Stały Bywalec



Dołączył: 11 Gru 2012
Posty: 128
Skąd jesteś (miejscowość / region): UE
Posiadane auto: Fiat Seicento 1.1, Peugeot 206
Piwa: 8/6
Wysłany: Sob 15 Cze 2013, 21:26
Temat postu:

Re: ( Fiat Croma ) Nigdy więcej Fiata! Croma zagraża bezpieczeństwu.


Ludzie, nie tłumaczcie już. Czy nie widzicie, że trafił się sfrustrowany człowiek, nie umiejący cieszyć się życiem? Za ofiarę wziął Fiata i wyżywa się na nim za swoje życiowe niepowodzenia. Szkoda słów, bo do niego i tak nic nie dotrze. Z ofiary nie zrezygnuje, bo to doprowadziłoby do jego autodestrukcji Sad
Powrót do góry
petarda

Auto Maniak



Dołączył: 28 Lut 2011
Posty: 1360
Skąd jesteś (miejscowość / region): Gdańsk
Posiadane auto: Fiat Bravo 1,9 16V
Piwa: 57/9
Wysłany: Nie 16 Cze 2013, 01:22
Temat postu:

Re: ( Fiat Croma ) Nigdy więcej Fiata! Croma zagraża bezpieczeństwu.


No cóż, jeśli komuś roi się w głowie że forum odwiedzają pracownicy Fiata i w ramach obowiązków służbowych lub z uwielbienia dla pracodawcy budują renomę marki to nie dziwię się że urywa lusterko albo myśli że ma zawieszenie z Poloneza Rolling Eyes
Jak się ma jaśniepańskie wymagania to trzeba kupić Rolls Royce.
Nie wiem jak w Cromie ale w moim Stilo tzw plastyki nie trzeszczą i jestem zadowolony z mojego samochodu.
Nie mam w nim DPF rujnującego portfel, rozrządu wymagającego wyjmowania silnika, body kompa wymagającego kosmicznie drogiego softu i innych wydumanych wynalazków.
Mam w nim jedną z najlepszych konstrukcji silnika z osiągami dającymi sporo przyjemności z jazdy.
Sam go serwisuję czyli płace wyłącznie za części.
Poprawiałem tyle fuszerek po mechanikach że nie nie muszę być skromny, zawsze tak robiłem i moje samochody nie zawodziły.
Przynajmniej nie jestem lewusem co zepsuje wszystko a wie jedynie jak odkręcić korek paliwa.
_________________
|
Jak opuścić kopary biedakom?
Zajechać na stację limuzyną BMW 745 full wypas, wysiąść z gracją...
... i zatankować gazu za 50 zeta Smile)
full lans Smile)
|
Powrót do góry
bezli†osny

Stały Bywalec



Dołączył: 11 Gru 2012
Posty: 128
Skąd jesteś (miejscowość / region): UE
Posiadane auto: Fiat Seicento 1.1, Peugeot 206
Piwa: 8/6
Wysłany: Nie 16 Cze 2013, 09:39
Temat postu:

Re: ( Fiat Croma ) Nigdy więcej Fiata! Croma zagraża bezpieczeństwu.


petarda napisał:
No cóż, jeśli komuś roi się w głowie że forum odwiedzają pracownicy Fiata

Pewnie miał na myśli - użytkownicy - ale ma ubogie słownictwo i źle dobrał słowo Laughing
Powrót do góry
BelferMJZ

Czytelnik



Dołączył: 22 Lis 2011
Posty: 5
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań
Posiadane auto: Opel Zafira B
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 16 Cze 2013, 10:30
Temat postu:

Tylko nie Fiat Croma


Witam, z racji zajmowania się skrzyniami, miałem przyjemność po naprawie skrzyni jechać Fiatem Cromom z identycznym silnikiem 1.9 CDTI jak w mojej Zafirze, koszmar, czułem się jak bym siedział na silniku i miał wąączony odkurzacz. Zapraszam z okolicy Poznania do przejaszczki moją Zafirą i porównania ! pozdrawiam Mirosław
_________________
Pkt 22 RF.
Powrót do góry
komunikator tlen - status
bezli†osny

Stały Bywalec



Dołączył: 11 Gru 2012
Posty: 128
Skąd jesteś (miejscowość / region): UE
Posiadane auto: Fiat Seicento 1.1, Peugeot 206
Piwa: 8/6
Wysłany: Nie 16 Cze 2013, 11:01
Temat postu:

Re: ( Fiat Croma ) Nigdy więcej Fiata! Croma zagraża bezpieczeństwu.


No ale co ty tu robisz ze swoją Zafirą? To jest forum Fiata a nie Opla. Przyszedłeś się wyżyć? To jasne, że dla ciebie Opel będzie górą, a nie Fiat. Dla mnie Peugeot to boskie auto, bo mam m. in. 206, no ale Fiata w żadnym wypadku nie przekreślam. Mam Fiata już 12 lat. Jest pewny i niezawodny. Przejechałem nim ponad 180 tysięcy i lata nadal z miasta do miasta, jak pszczółka Maja z kwiatka na kwiatek.

Ostatnio zmieniony przez bezli†osny dnia Nie 16 Cze 2013, 21:36, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Nie 16 Cze 2013, 11:01
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
bezli†osny

Stały Bywalec



Dołączył: 11 Gru 2012
Posty: 128
Skąd jesteś (miejscowość / region): UE
Posiadane auto: Fiat Seicento 1.1, Peugeot 206
Piwa: 8/6
Wysłany: Nie 16 Cze 2013, 11:04
Temat postu:

Re: Tylko nie Fiat Croma


BelferMJZ napisał:
miałem przyjemność po naprawie skrzyni jechać Fiatem Cromom

Jaka naprawa, taka jazda..


Ostatnio zmieniony przez bezli†osny dnia Nie 16 Cze 2013, 21:37, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
bezli†osny

Stały Bywalec



Dołączył: 11 Gru 2012
Posty: 128
Skąd jesteś (miejscowość / region): UE
Posiadane auto: Fiat Seicento 1.1, Peugeot 206
Piwa: 8/6
Wysłany: Nie 16 Cze 2013, 11:06
Temat postu:

Re: Tylko nie Fiat Croma


BelferMJZ napisał:
przejaszczki

Shocked Shocked Shocked
Powrót do góry
jacoslav

Czytelnik



Dołączył: 13 Cze 2013
Posty: 8
Skąd jesteś (miejscowość / region): Zgorzelec
Posiadane auto: Fiat Croma 1.9 120km. 2008r.
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 17 Cze 2013, 11:30
Temat postu:

Re: ( Fiat Croma ) Nigdy więcej Fiata! Croma zagraża bezpieczeństwu.


petarda napisał:
Sam go serwisuję czyli płace wyłącznie za części.

SAM SERWISUJE SWOJEGO FIATA Very Happy Very Happy Very Happy ...
No tak to jest Polska a to jest forum Fiata:)
Pralki i telewizory też sam serwisujesz?

Dziękuje za komentarze i o więcej nie proszę.
Widzę że nie tylko Fiat i jego serwis siedzą głęboko w PRL-u. Jego użytkownicy jak za czasów 126p nadal przesiadują dniami i nocami w garażach:) Pewnie na weekendy odpoczywacie na działce bo tak taniej?Smile

...a ja głupi uwierzyłem że Fiat to normalne auto użytkowe i leje się do niego tylko paliwo i jeździ na przeglądy. Ale ze mnie frajer i na dodatek jaśniepan:)
Powrót do góry
bezli†osny

Stały Bywalec



Dołączył: 11 Gru 2012
Posty: 128
Skąd jesteś (miejscowość / region): UE
Posiadane auto: Fiat Seicento 1.1, Peugeot 206
Piwa: 8/6
Wysłany: Wto 18 Cze 2013, 21:44
Temat postu:

Re: ( Fiat Croma ) Nigdy więcej Fiata! Croma zagraża bezpieczeństwu.


jacoslav napisał:
SAM SERWISUJE SWOJEGO FIATA Very Happy Very Happy Very Happy ...
No tak to jest Polska a to jest forum Fiata:)
Pralki i telewizory też sam serwisujesz?

Dziękuje za komentarze i o więcej nie proszę.
Widzę że nie tylko Fiat i jego serwis siedzą głęboko w PRL-u. Jego użytkownicy jak za czasów 126p nadal przesiadują dniami i nocami w garażach:)

Głupi jesteś, jacoslav, wali ci na mózg jakaś zaraza, p*******sz, jak pacjent psychiatryka, przeczytaj szczegółowo pierwszy z brzegu link i sam się przekonaj, że samodzielne serwisowanie to najpożyteczniejsza umiejętność i idź do lekarza na wszelki wypadek, ok? amen
http://www.206club.net/showthread.php?t=90738
Powrót do góry
jacoslav

Czytelnik



Dołączył: 13 Cze 2013
Posty: 8
Skąd jesteś (miejscowość / region): Zgorzelec
Posiadane auto: Fiat Croma 1.9 120km. 2008r.
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 18 Cze 2013, 23:36
Temat postu:

Re: ( Fiat Croma ) Nigdy więcej Fiata! Croma zagraża bezpieczeństwu.


[quote="bezli†osny"]
jacoslav napisał:
SAM SERWISUJE SWOJEGO FIATA Very Happy Very Happy Very Happy ...
Głupi jesteś, jacoslav, wali ci na mózg jakaś zaraza, p*******sz, jak pacjent psychiatryka, przeczytaj szczegółowo pierwszy z brzegu link i sam się przekonaj, że samodzielne serwisowanie to najpożyteczniejsza umiejętność i idź do lekarza na wszelki wypadek, ok? amen
http://www.206club.net/showthread.php?t=90738


Very Happy To tak ku przestrodze... zanim kupisz Fiata pomyśl = możesz znaleźć się w gronie takich indywiduów jak ten powyżej... a to już kliniczny przypadek...

Pozdrawiam prawdziwych fanów motoryzacji, UPS to nie to forum... uciekam
Powrót do góry
bezli†osny

Stały Bywalec



Dołączył: 11 Gru 2012
Posty: 128
Skąd jesteś (miejscowość / region): UE
Posiadane auto: Fiat Seicento 1.1, Peugeot 206
Piwa: 8/6
Wysłany: Sro 19 Cze 2013, 21:54
Temat postu:

Re: ( Fiat Croma ) Nigdy więcej Fiata! Croma zagraża bezpieczeństwu.


jacoslav napisał:
a to już kliniczny przypadek

Twój jednak beznadziejny i nieuleczalny, niestety... Dorze, że cię zabrali, przynajmniej nic już nie wymyślisz i nastanie błogi spokój Wink
Powrót do góry
adammo

Czytelnik



Dołączył: 20 Cze 2013
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wrocław
Posiadane auto: Honda Accord
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 20 Cze 2013, 20:47
Temat postu:

Re: ( Fiat Croma ) Nigdy więcej Fiata! Croma zagraża bezpieczeństwu.


[quote="bezli†osny"Twój jednak beznadziejny i nieuleczalny, niestety... Dorze, że cię zabrali, przynajmniej nic już nie wymyślisz i nastanie błogi spokój Wink[/quote]

Szanowni forumowicze czy "bezlitosny" to facet czy babka? Jak jeździ seicento to chyba babka no nie? W takim razie powinno być "bezlitosna"? Normalny facet by głupio w czymś takim wyglądałSmile
Powrót do góry
bezli†osny

Stały Bywalec



Dołączył: 11 Gru 2012
Posty: 128
Skąd jesteś (miejscowość / region): UE
Posiadane auto: Fiat Seicento 1.1, Peugeot 206
Piwa: 8/6
Wysłany: Pią 21 Cze 2013, 22:26
Temat postu:

Re: ( Fiat Croma ) Nigdy więcej Fiata! Croma zagraża bezpieczeństwu.


adammo napisał:
Szanowni forumowicze czy "bezlitosny" to facet czy babka?

Spieszę wyjaśnić - jestem transwestytą Laughing
Powrót do góry
bezli†osny

Stały Bywalec



Dołączył: 11 Gru 2012
Posty: 128
Skąd jesteś (miejscowość / region): UE
Posiadane auto: Fiat Seicento 1.1, Peugeot 206
Piwa: 8/6
Wysłany: Pią 21 Cze 2013, 22:40
Temat postu:

Re: ( Fiat Croma ) Nigdy więcej Fiata! Croma zagraża bezpieczeństwu.


adammo napisał:
Normalny facet by głupio w czymś takim wyglądałSmile

Dla mnie głupio wygląda ktoś, kto kupi sobie dużego ale używanego, starego szrota i rozpiera go duma, jaki to on mężczyzna i wielki kierowca. A moje obecne oba autka są prosto z salonu, nikt przede mną nie puszczał bąków w ich fotele Wink poza tym seicento użytkuje inny, dużo młodszy członek rodziny, nie ja... Very Happy ty adammo z tą swoją hondą idź na forum hondy, bo tu niczego się nie dowiesz. Widzę, że wskoczyłeś tu 20 czerwca, czyli wczoraj i od razu przechodzisz do ataku, a to skłania mnie do podejrzeń, że masz jeszcze jedno konto o nazwie, jacoslav, lub działasz w porozumieniu z jacoslav.. W każdym razie coś tu nie tak z wami. Zakłada się konto na forum, atakuje Fiata i znika..
Powrót do góry
belfer_40

Debiutant



Dołączył: 03 Wrz 2011
Posty: 24
Skąd jesteś (miejscowość / region): wielkopolska
Posiadane auto: Fiat Croma 1.9 JTD 8V 120KM z 2006r , Fiat Punto 1.2 2004r. , Peugeot 307 1.6HDI 90KM 2006r
Piwa: 0/1
Wysłany: Nie 30 Cze 2013, 21:49
Temat postu:

Re: Nigdy więcej Fiata! Croma zagraża bezpieczeństwu.


jacoslav napisał:
Witam. Od kliku miesięcy jestem użytkownikiem Fiata Cromy z 2008 roku. Auto kupione w Polsce, od I właściciela, bezwypadkowe (rzetelnie sprawdzone w serwisie), serwisowane z niewielkim przebiegiem 58.000 km. Wersja 1.9 jtd 120 KM. No i ta niska cena:) Mimo że kilkanaście lat temu po doświadczeniach z UNO, Cinqueciento i 126p:) obiecałem sobie że nigdy więcej nie kupię sobie Fiata teraz zmieniłem swoje zdanie. Od tego czasu pojawiło się wiele przychylnych publikacji na temat Fiata, na forach użytkownicy chwalą swoje fiaciki, a Croma to takie niedoceniane auto. Rodzina się powiększyła, i niezawodna Toyota Corolla 1.4 z 2003r. (benzyna) przestała nam już wystarczać.... Za niewiele większą kwotę kupiliśmy sobie "luksusowego" Fiata. Świetny, silnik, wysoki komfort i pełno bajerów... Niestety radość trwała krótko. Przymykałem oko na takie niedociągnięcia jak trzeszczące plastiki, zawieszenie a'la Polonez Caro, to że osłona lewarka wyskakiwała z mocowania podczas wrzucania wstecznego, to że lusterko wsteczne spadło mi raz na kolana... taki urok włoskiej motoryzacji. Żarty się skończyły podczas powrotu z tegorocznego rodzinnego wypadu nad morze... W trakcie wyjazdu z obwodnicy Zielonej Góry na ostrym zakręcie przestało działać wspomaganie kierownicy!!! Auta nie dało się w żaden sposób opanować i gdyby nie fakt że awaria trwała tylko ułamek sekundy nasza podróż mogłaby się skończyć na przydrożnym drzewie. Jechałem z żoną w 8 m-cu ciąży i 3 letnim dzieckiem. Nie będę rozwijał tego tematu, wnioski Państwo wyciągnijcie sami. I z góry dziękuje za komentarze zagorzałych "fanów marki" typu kup sobie wieśwagena... Raz że jeździłem Japończykiem to nawet jeżeli miałbym jeździć niemieckim "szrotem" to z dwojga złego wolę awaryjny silnik niż zagrożenie bezpieczeństwa mojej rodziny. Kontrolka awarii wspomagania włączyła się dopiero teraz, tydzień po opisanej sytuacji, tym razem na parkingu przestało działać wspomaganie. Widzę że awaria wspomagania w tych autach to nieodosobniony przypadek. Także tym razem naprawdę nigdy więcej Fiata!!! wolę nudną i przewidywalną Toyotę lub innego Japończyka. Bezpieczeństwo ponad wszystko.


Widzę że ktoś nie do końca poznał zalety samochodu, a skupił się tylko na wadach, które u niego wystąpiły. To prawda że Croma to nie idealny samochód i można mu zarzucić kilka rzeczy np. wspomaganie które daje słabe wyczucie drogi, zawieszenie które jest zbyt miękkie i słabo prowadzące auto na nierównej drodze (jak dla mnie), brak schowków na drobiazgi. Natomiast bzdurą jest kiepska jakość wykończenia czy też trzeszczące elementy wyposażenia (poza kratkami nawiewu przy szybkim schładzaniu wnętrza w upalne dni i odwrotnie). Zakres regulacji uważam za wystarczający (wysoka pozycja za kierownicą to dla mnie zaleta) a auto służy mi do bardzo wygodnego przemieszczania się z jednego punktu do drugiego w błogiej ciszy przy muzyce, tu duży plus za sprzęt audio. Moje auto ma 7 lat, przejechane 143 tyś. km i przez ponad dwa lata nigdy mnie nie zawiodło. W tej cenie (mówię o używanych) żaden samochód w tej klasie nie zaoferuje większego komfortu i lepszego wyposażenia. Większość specjalistów z branży motoryzacyjnej się ze mną zgodzi że jest to najlepszy samochód fiata w ostatnim dwudziestoleciu. Może miałeś pecha, może jesteś życiowym nieudacznikiem, ofiarą losu i stąd twoje problemy sam sobie odpowiedz na to pytanie ja natomiast przy następnym kupnie auta rozważę ponowny zakup tego modelu choć myślę też o innych (chciałbym kupić coś w benzynie i Croma nie jest tu najlepszym wyborem). A w kwestii bezpieczeństwa to auta Renault uzyskały jako pierwsze najwyższy poziom bezpieczeństwa a nie jopończyki "ćwoku" ale zaraz powiesz że siedzenie cię w dupę uwierało i te auta to zwykły złom.

Pozdrawiam wszystkich zadowolonych posiadaczy Fiata Cromy
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Croma ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3
Ogłoszenia sprzedaży - Fiat Croma »

Opinie o samochodach Fiat Croma - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Fiat Croma ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników


Fiat500x

86 900

2020r.

41 000 km

mazowieckie

Fiat500x

59 900

2016r.

100 670 km

warmińsko-mazurskie

Fiat500

49 900

2017r.

81 830 km

kujawsko-pomorskie

FiatPunto Evo

15 900

2011r.

208 000 km

wielkopolskie

Fiat500

31 900

2014r.

142 990 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Mały Fan Klub    Seicento Fanklub    Barchetta Club Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System