Fiat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Fiat Bravo ) Czujnik ABS POMOCY!!!



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Bravo ) Zawieszenie-uklad hamulcowy-układ kierowniczy-układ jezdny.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jazgot

Czytelnik



Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 4


Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 19 Sie 2008, 09:41
Temat postu:

Czujnik ABS POMOCY!!!


Witam,

Niedawno kupilem Bravo 1.6 z 1997 roku i nie bylo juz czujnika ABS tylniego prawego, koles wyciagnol bo niby padl i twierdzil ze nie moze znalezc, kupilem na allegro czujnik niby na tyl ale nie pasuje oto zdjecie:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f34b132d23fa3a98.html
ta wtyczka zaznaczona powinna byc odwrotna, czy ktos wie gdzie taki czujnik mozna kupic, albo chociaz info jaki numer lub co kolwiek.

Prosze o pomoc! dzieki Smile
Powrót do góry
shakalos

Auto Maniak



Dołączył: 26 Lis 2007
Posty: 841
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań
Posiadane auto: Seat Leon 1.6 TD CR
Piwa: 2/0
Wysłany: Wto 19 Sie 2008, 10:47
Temat postu:

Re: ( Fiat Bravo ) Czujnik ABS POMOCY!!!


kolego a skad jestes?? <Smile taki czujnik kupisz w serwisie fiata Smile jak rowniez w hurtowni z czesciami fiata Smile - czas oczekiwania dluzszy chyba ze na sklepie maja Wink to od reki Smile nie wiem co sa za dane potrzebne poza rodzajem silnika ale jak nie znajdziesz to moge dzis albo w czwartek podejsc sie zapytac ile to kosztuje ale nie sadze zeby z dostepnoscia czesci do fiata byl problem ... albo cos koles z partolil...
Powrót do góry
gadu-gadu
jazgot

Czytelnik



Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 4


Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 19 Sie 2008, 10:55
Temat postu:

Re: ( Fiat Bravo ) Czujnik ABS POMOCY!!!


no tylko skąd mam być pewny ze jak zamowie to znowu nie bedzie taki ja mam, widzialem na necie w sklepie taki sam czujnik a niby byl do Bravo od 95 do 01 a bylem w sklepie z czesciamy to nie potrafili okreslic jaka wtyczka bedzie
Powrót do góry
shakalos

Auto Maniak



Dołączył: 26 Lis 2007
Posty: 841
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań
Posiadane auto: Seat Leon 1.6 TD CR
Piwa: 2/0
Wysłany: Wto 19 Sie 2008, 11:02
Temat postu:

Re: ( Fiat Bravo ) Czujnik ABS POMOCY!!!


No czlowieku ale jak moze byc inna wtyczka no kurde... chcesz czesc do swojego auta z danym numere to musi pasowac Smile jak nie oddajesz ale nie moze byc ze nie pasuje Smile no chyba ze masz zmienione co nie co i moze masz czujnik od marei :> kurde jak bys byl z poznania to dal bym ci namiary do sklepu gdzie nie ma takich paranoji dajesz czesc taka jaka masz i szukaja takiej samej... a jak kupujesz w ciemno to wymieniasz - dla tego takich rzeczy na allegro nie kupuje... < : )
Powrót do góry
gadu-gadu
KiMCIO
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 23 Lis 2007
Posty: 753
Skąd jesteś (miejscowość / region): Myślibórz
Posiadane auto: Renault Megane Grandtour 1,5 DCi
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 19 Sie 2008, 15:16
Temat postu:

Re: ( Fiat Bravo ) Czujnik ABS POMOCY!!!


dokładnie ja tak samo robiłem...3 pary kabli WN wymieniłem bo mi nie pasowały Smile ja części staram się na miejscu kupować, bo zawsze można oddać, wymienić itd.

Poza tym kto cie nakręcił na auto z niedziałajacym ABS Smile tak właśnie kończą się oszczędności na zakupie auta...
_________________
Powrót do góry
gadu-gadu
Reklama








Wysłany: Wto 19 Sie 2008, 15:16
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
jazgot

Czytelnik



Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 4


Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 19 Sie 2008, 15:21
Temat postu:

Re: ( Fiat Bravo ) Czujnik ABS POMOCY!!!


zawsze cos jest do roboty, ogladalem 6 bravek i z tego to ta byla najciekawsza, w sumie to tylko ABS nie hula. Jak zrobie jakies foty to dam wam do oceny, autko naprawde ladniutkie.
Powrót do góry
KiMCIO
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 23 Lis 2007
Posty: 753
Skąd jesteś (miejscowość / region): Myślibórz
Posiadane auto: Renault Megane Grandtour 1,5 DCi
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 19 Sie 2008, 15:26
Temat postu:

Re: ( Fiat Bravo ) Czujnik ABS POMOCY!!!


trzeba było moja obejrzeć...wszystko hula Smile
_________________
Powrót do góry
gadu-gadu
shakalos

Auto Maniak



Dołączył: 26 Lis 2007
Posty: 841
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań
Posiadane auto: Seat Leon 1.6 TD CR
Piwa: 2/0
Wysłany: Wto 19 Sie 2008, 16:09
Temat postu:

Re: ( Fiat Bravo ) Czujnik ABS POMOCY!!!


Hmmm powiem ci tak nie patrzy sie na wyglad zew... bo jezdzisz w srodku ziom ... co z tego ze z zew. bedzie cud miod a w srodku ruina a silnik trychina... jak narazie bawisz sie tylko z absem... ale skoro ten abs sie rozwalil to cos musialo byc powodem... i skoro klient ciebie tak ladnie wkrecil to hmm... a nie ukrywam jezeli auto ma abs i on nie dziala to hmmm nie sadze zeby przeglad zaliczylo... dla mnie to jest nierasadne kupowac auto gdzie klient jeszcze mowi ze to nie dziala... po to jest to w wyposazeniu dodatkowym zeby dzialalo do cholipki jassnej...
Powrót do góry
gadu-gadu
jazgot

Czytelnik



Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 4


Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 19 Sie 2008, 16:50
Temat postu:

Re: ( Fiat Bravo ) Czujnik ABS POMOCY!!!


No ja juz kupywalem kilka aut i jeszcze nie widzialem takiego co nic nie bylo do roboty, moja bravka bylem na kompie i na przegladzie i wszystko gra. miernikiem lakieru tez mierzylem i bite nie bylo, bylem tez u znajomego mechanika i tez powiedzial ze jak na fiata to w super stanie, wiec tylko abs zrobic i git. silnik jest zywy, beemki nawet IS bez problemu bierze Smile pozdr
Apropo czujnikow ABS to w serwisie mowia za co 60 tys sa do wymiany...
Powrót do góry
KiMCIO
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 23 Lis 2007
Posty: 753
Skąd jesteś (miejscowość / region): Myślibórz
Posiadane auto: Renault Megane Grandtour 1,5 DCi
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 19 Sie 2008, 20:55
Temat postu:

Re: ( Fiat Bravo ) Czujnik ABS POMOCY!!!


co to za mechanik ze powiedzial jak na fiata...kolejny wymieniacz i wielbiciel szajswagena ?? omijaj takich wymieniaczy z daleka..poszukaj mechanika...


pozdro
_________________
Powrót do góry
gadu-gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Bravo ) Zawieszenie-uklad hamulcowy-układ kierowniczy-układ jezdny. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Fiat Bravo »

Opinie o samochodach Fiat Bravo - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Fiat Bravo ) Zawieszenie-uklad hamulcowy-układ kierowniczy-układ jezdny.


FiatCroma

8 990

2007r.

199 430 km

pomorskie

FiatPanda

9 999

2005r.

242 000 km

warmińsko-mazurskie

Fiat500

52 900

2019r.

32 000 km

kujawsko-pomorskie

FiatGrande Punto

19 900

2012r.

147 134 km

łódzkie

FiatTipo

48 900

2021r.

67 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Mały Fan Klub    Seicento Fanklub    Barchetta Club Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System