Fiat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Fiat Uno ) Problem z odpalaniem auta



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Uno ) Elektryka/Elektronika
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marcin3340

Czytelnik



Dołączył: 08 Gru 2013
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Czyżew
Posiadane auto: Fiat uno 1.0 fire
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 08 Gru 2013, 23:10
Temat postu:

Problem z odpalaniem auta


Po wymianie rozrusznika który już skończył swój żywot auto często nie chce zakręcić przez ok. 30 sekund max minutę po tym jak rano chce je odpalić potem odpala bez problemu aczkolwiek nie zawszę tak się dzieje (zdarza się że odpala bez żadnych problemów),aku był wymieniany niecały miesiąc temu po tym jak poprzedni odmówił posłuszeństwa, rozrusznik był wymieniany może z dwa miesiące temu i odkąd jest ten nowy (jak zapewniał mechanik a jak na razie nie mam powodów żeby zarzucać mu kłamstwo), auto ma już swoje lata (99 r.) i miało już swoje humory w kwestii elektryki. Jakiś czas temu typowałem immobilizer jako przyczynę problemu ale mimo wyłączenia immo (przy użyciu przełącznika) ale mimo wszystko problem nadal występuje. I tu moje pytanie jaka może być przyczyna tego stanu rzeczy ? Temperatura (jak to w zimie jest troszkę na minusie ale nie wiem czy ma to aż taki wpływ na działanie elektryki w aucie), jakieś problemy z przewodami czy może coś jeszcze innego ?
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Uno ) Elektryka/Elektronika Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Fiat Uno »

Opinie o samochodach Fiat Uno - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Fiat Uno ) Elektryka/Elektronika


FiatUno

7 777

1997r.

60 000 km

śląskie

Fiat500x

89 800

2020r.

41 000 km

mazowieckie

FiatBravo

13 900

2009r.

230 000 km

śląskie

Fiat500x

55 900

2017r.

99 000 km

kujawsko-pomorskie

FiatTipo

66 300

2021r.

36 781 km

podkarpackie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Mały Fan Klub    Seicento Fanklub    Barchetta Club Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System