Fiat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Fiat Seicento ) Stuki w przednim zawieszeniu



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Seicento ) Zawieszenie-układ hamulcowy-układ kierowniczy-układ jezdny.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jacekszczesny

Auto Maniak



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 657
Skąd jesteś (miejscowość / region): Pisz
Posiadane auto: seicento 1.1 MPI 19000
Piwa: 42/7
Wysłany: Pią 18 Lip 2014, 16:39
Temat postu:

Stuki w przednim zawieszeniu


Witam mam taki problem padł mi amortyzator więc zakupiłem nowe firmy FAG zamontowałem wymienione łożyska amortyzatorów górne mocowanie .Samochód zaczął ściągać w prawo wiec ASO sprawdzenie kątów i regulacja zbieżności była rozbieżność. Auto prawie nic nie ściąga ale czasami bardzo delikatnie w prawo a czasami w lewo ale naprawdę delikatnie. I wyskoczył następny problem Stuki w zawieszeniu z lewej strony czasami jakby na środku i przenoszące się na prawo. Generalnie lewa strona Więc ASO nie ma żadnych luzów podejrzewają maglownicę i półośki bo mają luz między skrzynią a przegubem zewnętrznym ale nie są pewni . Test amorów bardzo słaby 52 i 49 czy to może być wina amorów? Stuki występują jak zawieszenie zaczyna podskakiwać na nierównościach i to nie zawsze metaliczne stuki a czasami jakby coś pękało Czy ktoś miał coś podobnego??
_________________
Cieszę się że mogłem pomóc.
Powrót do góry
free10

Auto Maniak



Dołączył: 17 Mar 2009
Posty: 607
Skąd jesteś (miejscowość / region): Mysłowice
Posiadane auto: Daewoo tico 97r/było cc900 i uno
Piwa: 57/8
Wysłany: Sob 19 Lip 2014, 11:56
Temat postu:

Re: ( Fiat Seicento ) Stuki w przednim zawieszeniu


Skoro nowe amory mają słabą skuteczność to pozostaje reklamacja.Do do stuków sprawdzane były wahacze??Czasami na nierównościach stuka maglownica jak jest już zużyta miałam tak w UNO.
_________________
POSTAW PIWO ZA POMOC!!!!
Powrót do góry
gadu-gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Seicento ) Zawieszenie-układ hamulcowy-układ kierowniczy-układ jezdny. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Fiat Seicento ) Zawieszenie-układ hamulcowy-układ kierowniczy-układ jezdny.


FiatDoblo

41 900

2015r.

85 000 km

mazowieckie

Fiat500L

31 900

2015r.

146 000 km

mazowieckie

FiatFreemont

58 900

2013r.

150 000 km

mazowieckie

FiatTipo

48 900

2021r.

66 000 km

mazowieckie

Fiat500

28 900

2015r.

157 250 km

lubelskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Mały Fan Klub    Seicento Fanklub    Barchetta Club Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System