Fiat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Fiat Stilo ) Stilo 5D, 1,6, 2003, Kraków



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Stilo ) Decyzje zakupowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bulaa90

Debiutant



Dołączył: 25 Lip 2014
Posty: 11
Skąd jesteś (miejscowość / region): Rzeszów
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 25 Lip 2014, 22:20
Temat postu:

Stilo 5D, 1,6, 2003, Kraków


http://otomoto.pl/fiat-stilo-C32803433.html
Witam. Prosiłbym o ocene tego auta. Cena jest atrakcyjna jak na to wyposazenie, przebieg tez. Tylko wlasnie... czy przebieg moze by oryginalny, tego nie wiem... no i ... juz trzeci wlasciciel ??? jak myslicie, czego tak czesto zmienia wlasciciela ten samochod ? awaryjny ? i kazdy ma go szybko dosc ? Moze ktos zna ten samochodzik ? ogladal go kiedys ? warty uwagi ?? (proszę o opinię użytkowników Smile każda uwaga sie przyda przy ewentualnym ogladaniu samochodu Smile
pozdrawiam
Powrót do góry
piohol

Auto Maniak



Dołączył: 09 Paź 2011
Posty: 2023
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kępno, Wielkopolska
Posiadane auto: Punto Evo
Piwa: 248/2
Wysłany: Sob 26 Lip 2014, 11:10
Temat postu:

Re: Stilo 5D, 1,6, 2003, Kraków


Wolisz opis "Niemiec płakał jak go sprzedawał".
Jedź obejrzyj zweryfikuj swoje oczekiwania z rzeczywistością.
Ja jak sprzedawałem swoje samochody nie ukrywałem usterek samochodu a wręcz je wskazywałem. Jak klient chce kupić samochód to i tak kupi go nawet ze wskazanymi wadami a jak szuka ideału to niech idzie do salonu. Z doświadczenia nawet samochody z salonu mają wady jednak sprzedawca nam o tym nie powie.
_________________
Jeżeli pomogłem postaw piwo
Pozdrawiam Piotr


Ostatnio zmieniony przez piohol dnia Nie 27 Lip 2014, 00:12, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Dobra Marka

Stały Bywalec



Dołączył: 11 Lis 2011
Posty: 134
Skąd jesteś (miejscowość / region): Działdowo
Posiadane auto: Fiat Marea 1.6 16V sedan
Piwa: 7/7
Wysłany: Sob 26 Lip 2014, 12:41
Temat postu:

Re: ( Fiat Stilo ) Stilo 5D, 1,6, 2003, Kraków


Piohol ma rację.
Stilony ogólnie lubiły mieć trochę elektryki która z czasem psikusa robiła,jest tego w necie trochę.Odpowiedz sobie sam na pytanie 110000 tyś przy trzecim właścicielu????
Motorek 1.6 szału nie ma dupy nie urywa,ogólnie samochodzik jak na rodzinę 4 osobową to można ponarzekać na bagażnik bo mały.Blachy ogólnie dobrze zakonserwowane przed przyjaciółką,jeśli nie miał spotkania ze słoniem oczywiście.Spytać kiedy rozrząd robiony,ogólnie samemu ruszyć na oględziny jak Piohol napomknął.Sprawdzić czy wszystko działa w środku,pobawić się przyciskami,czy klima działa,szyby,czy buda ma ten sam odcień lakieru,sprawdzić miernikiem jak jest, szpary czy się zgadzają,czy szyby w jednym roczniku,jak z oponami,czy kierownica nie wytarta do granic możliwości przy przebiegu (110000 ),czy fotele nie powycierane i takie tam.Jak masz możliwość to na stację podjechać.Jak dla mnie samochodzik do dokładnego obejrzenia,fajnie się nim jeździ.Poszukaj w necie o stilonie bo jest tego ogrom tak samo jak na Forum.Pozdrawiam i szerokości. Smile
Powrót do góry
gadu-gadu
bulaa90

Debiutant



Dołączył: 25 Lip 2014
Posty: 11
Skąd jesteś (miejscowość / region): Rzeszów
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 26 Lip 2014, 14:45
Temat postu:

Re: ( Fiat Stilo ) Stilo 5D, 1,6, 2003, Kraków


powiem tak, rozrzad robiony w 2009 jak kupowal, czyli przy przebiegu ok 55 000 km, opony lato zima w podobnym stanie, ok 5 mm. Wszystko sprawne podobno. Oryginalny lakier oprocz spotkania parkingowego, wymieniony tylny zderzak i troszke lewego tylnego błotnika robionego w ASO na OC sprawcy. Chodzi o to ze mam ok 200 km, i chce posluchac rad czy jest warto tyle km gnac po to zeby zobaczyc jeden samochod ... Zawieszenie itd w stanie zadowalajacym, nie wymagajacego naprawy poki co.
Powrót do góry
Dobra Marka

Stały Bywalec



Dołączył: 11 Lis 2011
Posty: 134
Skąd jesteś (miejscowość / region): Działdowo
Posiadane auto: Fiat Marea 1.6 16V sedan
Piwa: 7/7
Wysłany: Sob 26 Lip 2014, 20:08
Temat postu:

Re: ( Fiat Stilo ) Stilo 5D, 1,6, 2003, Kraków


Zobacz rozrząd robiony przy 55tyś, teraz ma 110,czyli w najbliższym czasie do roboty,nie patrz na książkę że co 120tyś max.jak dla mnie to 60 tyś lub 5 lat.Opony też szału nie robią,chyba że masz kasy więcej na wkład własny.Nie słuchaj co Gada gość bo to różnie bywa,ogólnie samochodzik ok jak nic nie ukrywa to plus dla niego.Czasami trzeba trochę pozwiedzać żeby coś dobrego kupić. Smile Szerokości.
Powrót do góry
gadu-gadu
Reklama








Wysłany: Sob 26 Lip 2014, 20:08
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Stilo ) Decyzje zakupowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Fiat Stilo »

Opinie o samochodach Fiat Stilo - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Fiat Stilo ) Decyzje zakupowe


FiatPanda

8 900

2011r.

219 000 km

pomorskie

FiatQubo

16 900

2009r.

262 000 km

kujawsko-pomorskie

FiatScudo

34 900

2009r.

306 683 km

mazowieckie

FiatIdea

7 500

2004r.

188 000 km

mazowieckie

Fiat500x

59 900

2016r.

100 670 km

warmińsko-mazurskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Mały Fan Klub    Seicento Fanklub    Barchetta Club Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System