Fiat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Fiat Panda ) Jakość tworzyw sztucznych w Pandzie



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Panda ) Wnętrze nadwozia-klimatyzacja-konsola-nawiew
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kazik

Debiutant



Dołączył: 02 Lis 2006
Posty: 22
Skąd jesteś (miejscowość / region): choszczno
Posiadane auto: renault trafik 1,9 2003
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 24 Wrz 2008, 21:24
Temat postu:

Jakość tworzyw sztucznych w Pandzie


Witam. Mam takie pytanie czy znacie jakiś sposób na zabezpieczenie plastików wewnątrz kabiny przed niepotrzebnym porysowaniem. Stosuję tzw. kokpit w sprayu, ale to niewiele daje. Swoja drogą trzeba powiedzieć, że jakość plastików użytych w Pandzie jest nie tyle, co słabej jakości, lecz powiedziałbym skandaliczna. Przecież ten samochód jak na swoja klasę wcale taki tani nie jest. Fiat powinien się bardziej postarać w tej materii jak nie chce stracić klientów.
Powrót do góry
michal_99

Dyskutant



Dołączył: 03 Wrz 2008
Posty: 79
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kielce
Posiadane auto: Fiat Panda 1.1 LPG 2004r.
Piwa: 2/1
Wysłany: Czw 25 Wrz 2008, 15:12
Temat postu:

Re: ( Fiat Panda ) Jakość tworzyw sztucznych w Pandzie


Ja osobiscie nie uwazam ze Panda ma bardzo kiepskie plastiki. Wcale nie szanuje tego samochodu, czasami robi nawet za ciezarowke. Wystarczy ze odkurze, przeczyszcze wszystko i wyglada bardzo ladnie i nie widac rys. Sa jakies tam drobne oczywiscie np w okolicach radia albo poleczce ale nie przesadzajmy... Mam tez inne samochody w firmie i wg mnie sa tu lepsze plastiki niz np w Vito. Mankamentem jest oczywiscie trudnosc z czyszczeniem ich. Ale moja ogolna ocena jest dosc dobra Smile
Powrót do góry
endi_1980

Dyskutant



Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 70
Skąd jesteś (miejscowość / region): Katowice
Posiadane auto: Fiat Panda 1.2 rok 2005
Piwa: 1/0
Wysłany: Nie 28 Wrz 2008, 18:43
Temat postu:

Moim zdaniem


Moim zdaniem jakość plastiku w Pandzie jest skandalicznie niska. Montując radio wystarczy zahaczyc paznokciem i juz jest zadra na ramce gdzie montuje się radio. Nawet przy ściąganiu Panela półka łatwo się rysuje. Nie mówie juz o tym ze poszycie drzwi łatwo się rysuje, a także okolice stacyjki. TRAGEDIA !!!
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Panda ) Wnętrze nadwozia-klimatyzacja-konsola-nawiew Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Fiat Panda »

Opinie o samochodach Fiat Panda - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Fiat Panda ) Wnętrze nadwozia-klimatyzacja-konsola-nawiew


FiatTipo

35 300

2018r.

189 611 km

podkarpackie

FiatQubo

16 900

2009r.

262 000 km

kujawsko-pomorskie

FiatPanda

36 700

2015r.

220 000 km

mazowieckie

FiatGrande Punto

15 900

2009r.

147 000 km

śląskie

FiatPanda

7 777

2004r.

164 800 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Mały Fan Klub    Seicento Fanklub    Barchetta Club Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System