Fiat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Fiat Ulysse ) Co wybrac ?



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Ulysse ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tamashii

Czytelnik



Dołączył: 22 Paź 2014
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): RUDA ŚLĄSKA
Posiadane auto: KANGOO
Piwa: 0/2
Wysłany: Sob 29 Lis 2014, 19:37
Temat postu:

Co wybrac ?


Witam, mam dylematy z wyborem vanika nastawilem sie na fiata ulysses badz blizniacze 807 albo phedre . Ale ostatnim czasy zaczla mi chodzic po glowie mazda MPV, chce samchodzik z rocznikow 2000/2004 z maualna skrzynia biegow w bezynie by pozniej go zagazowac pojemnosc 2000cm3 ... mozecie doradzic czy wybrac cos z koncernu PSA czy japonca ?pozdrawiam[/img][/u]
_________________
Kiedy Mistrz Ungo spytał: "Czym jest to,
Co przyszło?" - tańczyłem z radości.
Choć pojąłem od razu,
Jestem jak pogrzebany za życia.

ZUIGAN (X w.)
Powrót do góry
filipeburwin

Debiutant



Dołączył: 16 Lip 2012
Posty: 13
Skąd jesteś (miejscowość / region): Gdynia
Posiadane auto: Peugeot 308 SW 2009
Piwa: 3/0
Wysłany: Sob 29 Lis 2014, 21:00
Temat postu:

Re: ( Fiat Ulysse ) Co wybrac ?


Sam nie mam Fiata, ale znajomi mają Ulissesa i sobie chwalą. O dziwo jest bezawaryjny i przestronny, chwalą dużą ilość schowków ( co oczywiście nie jest najważniejsze, ale dla niektórych może być istotne). Spalanie podobno okej, jakoś 8-9 litrów na sto. Osobiście do japońszczyzny nie mam zaufania, za delikatne mi się wydają, a i naprawy ponoć często są nieopłacalne, raczej stawiałbym na fiata, ale oczywiście najlepiej samemu przetestować.
Powrót do góry
Wystawiono 1 piw(a)
dociekliwy

Auto Maniak



Dołączył: 06 Gru 2009
Posty: 1512
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kraków
Posiadane auto: Gr.C4Picasso 1,6HDi, Freelander 1.8; Ulysse2,0; Idea 1,4
Piwa: 103/3
Wysłany: Nie 30 Lis 2014, 10:11
Temat postu:

Re: ( Fiat Ulysse ) Co wybrac ?


Cytat:
dylematy z wyborem vanika nastawilem sie na fiata ulysses badz blizniacze 807 albo phedre . Ale ostatnim czasy zaczla mi chodzic po glowie mazda MPV, chce samchodzik z rocznikow 2000/2004 z maualna skrzynia biegow w bezynie by pozniej go zagazowac pojemnosc 2000cm3 ...


obejrzyj po kilka aut eurovana nawet starszej generacji do 2001r i jak porównasz stan blachy do Mazdy
choćby z 2005r to nie bedziesz się zastanawiał , nawet przed francuskimi Fiatami Laughing pokłonisz głowę
to dobry wybór, na częsci nie bedziesz czekał aż przylecą,
silnikom sekwencyjny gaz nie szkodzi, ale wymiana rozrządu w 16v silnikach bywa kłopotliwa/kosztowna
ale komfort i możliwości jazdy wynagrodzi kilkakrotnie
to są auta wygodne osobowe z wytrzymałoćia dostawczaka
Powrót do góry
Wystawiono 1 piw(a)
tamashii

Czytelnik



Dołączył: 22 Paź 2014
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): RUDA ŚLĄSKA
Posiadane auto: KANGOO
Piwa: 0/2
Wysłany: Nie 30 Lis 2014, 20:40
Temat postu:

Re: ( Fiat Ulysse ) Co wybrac ?


dociekliwy napisał:
Cytat:
dylematy z wyborem vanika nastawilem sie na fiata ulysses badz blizniacze 807 albo phedre . Ale ostatnim czasy zaczla mi chodzic po glowie mazda MPV, chce samchodzik z rocznikow 2000/2004 z maualna skrzynia biegow w bezynie by pozniej go zagazowac pojemnosc 2000cm3 ...


obejrzyj po kilka aut eurovana nawet starszej generacji do 2001r i jak porównasz stan blachy do Mazdy
choćby z 2005r to nie bedziesz się zastanawiał , nawet przed francuskimi Fiatami Laughing pokłonisz głowę
to dobry wybór, na częsci nie bedziesz czekał aż przylecą,
silnikom sekwencyjny gaz nie szkodzi, ale wymiana rozrządu w 16v silnikach bywa kłopotliwa/kosztowna
ale komfort i możliwości jazdy wynagrodzi kilkakrotnie
to są auta wygodne osobowe z wytrzymałoćia dostawczaka


no własnie mi chodzi o rodzinne auto z "wytrzymałościa dostawczaka " kolo mnie jeden gosciu ma starszego uniska pierwszej generacji i przysnaje ze jest calkiem fajny jak na staruszka Smile co do japońszczyzny to nigdy niemiałem auta z poza europy a głowe przed fiacikiem chyle bo bardzo miło wspominam moje pierwsze SC 1.1 Musze tu cos poszukać w okolicy by się przejechać .....
_________________
Kiedy Mistrz Ungo spytał: "Czym jest to,
Co przyszło?" - tańczyłem z radości.
Choć pojąłem od razu,
Jestem jak pogrzebany za życia.

ZUIGAN (X w.)
Powrót do góry
marek2401

Czytelnik



Dołączył: 27 Maj 2021
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 27 Maj 2021, 10:20
Temat postu:

Re: ( Fiat Ulysse ) Co wybrac ?


Obecnie korzystam z fiata punto 2001 1.9 jtd i jestem zadowolony. Mam lekki problem z akumulatorem jednak to kwestia tylko błędów w samochodzie. Innych awarii silnikowych nigdy nie było.
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Czw 27 Maj 2021, 10:20
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Ulysse ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Fiat Ulysse »

Opinie o samochodach Fiat Ulysse - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Fiat Ulysse ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników


FiatTipo

48 900

2021r.

66 000 km

mazowieckie

FiatCroma

23 700

2009r.

160 000 km

śląskie

FiatTipo

35 300

2018r.

189 611 km

podkarpackie

Fiat500x

64 900

2019r.

55 000 km

mazowieckie

Fiat500L

31 900

2015r.

146 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Mały Fan Klub    Seicento Fanklub    Barchetta Club Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System