Fiat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Fiat Ulysse ) Co wybrac ?



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Ulysse ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tamashii

Czytelnik



Dołączył: 22 Paź 2014
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): RUDA ŚLĄSKA
Posiadane auto: KANGOO
Piwa: 0/2
Wysłany: Sob 29 Lis 2014, 19:37
Temat postu:

Co wybrac ?


Witam, mam dylematy z wyborem vanika nastawilem sie na fiata ulysses badz blizniacze 807 albo phedre . Ale ostatnim czasy zaczla mi chodzic po glowie mazda MPV, chce samchodzik z rocznikow 2000/2004 z maualna skrzynia biegow w bezynie by pozniej go zagazowac pojemnosc 2000cm3 ... mozecie doradzic czy wybrac cos z koncernu PSA czy japonca ?pozdrawiam[/img][/u]
_________________
Kiedy Mistrz Ungo spytał: "Czym jest to,
Co przyszło?" - tańczyłem z radości.
Choć pojąłem od razu,
Jestem jak pogrzebany za życia.

ZUIGAN (X w.)
Powrót do góry
filipeburwin

Debiutant



Dołączył: 16 Lip 2012
Posty: 13
Skąd jesteś (miejscowość / region): Gdynia
Posiadane auto: Peugeot 308 SW 2009
Piwa: 3/0
Wysłany: Sob 29 Lis 2014, 21:00
Temat postu:

Re: ( Fiat Ulysse ) Co wybrac ?


Sam nie mam Fiata, ale znajomi mają Ulissesa i sobie chwalą. O dziwo jest bezawaryjny i przestronny, chwalą dużą ilość schowków ( co oczywiście nie jest najważniejsze, ale dla niektórych może być istotne). Spalanie podobno okej, jakoś 8-9 litrów na sto. Osobiście do japońszczyzny nie mam zaufania, za delikatne mi się wydają, a i naprawy ponoć często są nieopłacalne, raczej stawiałbym na fiata, ale oczywiście najlepiej samemu przetestować.
Powrót do góry
Wystawiono 1 piw(a)
dociekliwy

Auto Maniak



Dołączył: 06 Gru 2009
Posty: 1512
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kraków
Posiadane auto: Gr.C4Picasso 1,6HDi, Freelander 1.8; Ulysse2,0; Idea 1,4
Piwa: 103/3
Wysłany: Nie 30 Lis 2014, 10:11
Temat postu:

Re: ( Fiat Ulysse ) Co wybrac ?


Cytat:
dylematy z wyborem vanika nastawilem sie na fiata ulysses badz blizniacze 807 albo phedre . Ale ostatnim czasy zaczla mi chodzic po glowie mazda MPV, chce samchodzik z rocznikow 2000/2004 z maualna skrzynia biegow w bezynie by pozniej go zagazowac pojemnosc 2000cm3 ...


obejrzyj po kilka aut eurovana nawet starszej generacji do 2001r i jak porównasz stan blachy do Mazdy
choćby z 2005r to nie bedziesz się zastanawiał , nawet przed francuskimi Fiatami Laughing pokłonisz głowę
to dobry wybór, na częsci nie bedziesz czekał aż przylecą,
silnikom sekwencyjny gaz nie szkodzi, ale wymiana rozrządu w 16v silnikach bywa kłopotliwa/kosztowna
ale komfort i możliwości jazdy wynagrodzi kilkakrotnie
to są auta wygodne osobowe z wytrzymałoćia dostawczaka
Powrót do góry
Wystawiono 1 piw(a)
tamashii

Czytelnik



Dołączył: 22 Paź 2014
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): RUDA ŚLĄSKA
Posiadane auto: KANGOO
Piwa: 0/2
Wysłany: Nie 30 Lis 2014, 20:40
Temat postu:

Re: ( Fiat Ulysse ) Co wybrac ?


dociekliwy napisał:
Cytat:
dylematy z wyborem vanika nastawilem sie na fiata ulysses badz blizniacze 807 albo phedre . Ale ostatnim czasy zaczla mi chodzic po glowie mazda MPV, chce samchodzik z rocznikow 2000/2004 z maualna skrzynia biegow w bezynie by pozniej go zagazowac pojemnosc 2000cm3 ...


obejrzyj po kilka aut eurovana nawet starszej generacji do 2001r i jak porównasz stan blachy do Mazdy
choćby z 2005r to nie bedziesz się zastanawiał , nawet przed francuskimi Fiatami Laughing pokłonisz głowę
to dobry wybór, na częsci nie bedziesz czekał aż przylecą,
silnikom sekwencyjny gaz nie szkodzi, ale wymiana rozrządu w 16v silnikach bywa kłopotliwa/kosztowna
ale komfort i możliwości jazdy wynagrodzi kilkakrotnie
to są auta wygodne osobowe z wytrzymałoćia dostawczaka


no własnie mi chodzi o rodzinne auto z "wytrzymałościa dostawczaka " kolo mnie jeden gosciu ma starszego uniska pierwszej generacji i przysnaje ze jest calkiem fajny jak na staruszka Smile co do japońszczyzny to nigdy niemiałem auta z poza europy a głowe przed fiacikiem chyle bo bardzo miło wspominam moje pierwsze SC 1.1 Musze tu cos poszukać w okolicy by się przejechać .....
_________________
Kiedy Mistrz Ungo spytał: "Czym jest to,
Co przyszło?" - tańczyłem z radości.
Choć pojąłem od razu,
Jestem jak pogrzebany za życia.

ZUIGAN (X w.)
Powrót do góry
marek2401

Czytelnik



Dołączył: 27 Maj 2021
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 27 Maj 2021, 10:20
Temat postu:

Re: ( Fiat Ulysse ) Co wybrac ?


Obecnie korzystam z fiata punto 2001 1.9 jtd i jestem zadowolony. Mam lekki problem z akumulatorem jednak to kwestia tylko błędów w samochodzie. Innych awarii silnikowych nigdy nie było.
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Czw 27 Maj 2021, 10:20
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Ulysse ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Fiat Ulysse »

Opinie o samochodach Fiat Ulysse - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Fiat Ulysse ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników


Fiat500

28 900

2015r.

157 250 km

lubelskie

FiatPunto

4 200

2005r.

223 000 km

mazowieckie

Fiat500x

59 900

2016r.

100 670 km

warmińsko-mazurskie

FiatTipo

48 900

2021r.

66 000 km

mazowieckie

FiatPunto 2012

9 800

2012r.

218 000 km

pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Mały Fan Klub    Seicento Fanklub    Barchetta Club Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System