Fiat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Fiat Ducato ) Naprawa skrzyni ducato



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Ducato ) Silnik Diesel-układ zasilania-układ napędowy i wydechowy.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
allk

Debiutant



Dołączył: 07 Lip 2008
Posty: 37


Piwa: 2/0
Wysłany: Czw 02 Paź 2008, 15:17
Temat postu:

Naprawa skrzyni ducato


Witam
Czy ktoś wie gdzie można w miarę tanio naprawić skrzynię do ducato 2,8D 1999r. Wskoczył mi wsteczny bieg i nie chce wyjść a dźwignia pozwalana wkładanie biegów do przodu , albo miejsce gdzie można dostać części zamienne. Bo w serwisie są przybijające ceny. Chodzi mi przede wszystkim o wybierak biegów. Najlepiej w okolicy Warszawy
Powrót do góry
KMYK

Stały Bywalec



Dołączył: 13 Kwi 2008
Posty: 210
Skąd jesteś (miejscowość / region): KIELCE
Posiadane auto: FIAT STILO 1.6 16v 2002r Opel Astra III 1.7 CDTI Golf V 1.9 TDI (wszystko sie tak samo psuje- to tylko kwestia gustu)
Piwa: 2/1
Wysłany: Czw 02 Paź 2008, 15:48
Temat postu:

Re: ( Fiat Ducato ) Naprawa skrzyni ducato


Moge ci kolego podpowiedziec ze w Suchedniowie (trasa Radom Kielce ok 130 km o WA-wy) jest warsztat który w świetny sposób zajmuje sie skrzyniami biegów Mozna u nich kupic skrzynie po kapitalnym remoncie naprawic swoja skrzynie albo oddac stara i dopłacic do nowej
W razie czego jak dojezdzasz do Radomia od strony Wa-wy po prawej stronie przed salonem Forda jest niezły szrot (umiarkowane ceny) na którym możesz nabyc urzywaną skrzynie do swojego auta Very Happy
_________________
KMYK
Powrót do góry
allk

Debiutant



Dołączył: 07 Lip 2008
Posty: 37


Piwa: 2/0
Wysłany: Nie 05 Paź 2008, 11:04
Temat postu:

Re: ( Fiat Ducato ) Naprawa skrzyni ducato


Dzięki chyba się tam wybiorę
Powrót do góry
KMYK

Stały Bywalec



Dołączył: 13 Kwi 2008
Posty: 210
Skąd jesteś (miejscowość / region): KIELCE
Posiadane auto: FIAT STILO 1.6 16v 2002r Opel Astra III 1.7 CDTI Golf V 1.9 TDI (wszystko sie tak samo psuje- to tylko kwestia gustu)
Piwa: 2/1
Wysłany: Nie 05 Paź 2008, 18:09
Temat postu:

Re: ( Fiat Ducato ) Naprawa skrzyni ducato


Ten warsztat w suchedniowie jadac w strone kielc jest jakies 600 metrów po prawej stronie mijając stacje Orlenu To jest w domu prywatnym ale wystarczy tam w okolicy zapytac i ludzie powiedza który to dom
Ja wizualnie wiem gdzie to jest bo pare rzeczy juz u nich robiłem M.in skrzynie do Ducato/boxer Vivaro i inne ale nie jestem w stanie ci poweidziec jaki tam jest numer domu
To jest przy główniej trasie przelotowej wiec na pewno trafisz
Powodzenia Wink Wink Wink
_________________
KMYK
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Ducato ) Silnik Diesel-układ zasilania-układ napędowy i wydechowy. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Fiat Ducato »

Opinie o samochodach Fiat Ducato - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Fiat Ducato ) Silnik Diesel-układ zasilania-układ napędowy i wydechowy.


FiatTipo

41 900

2018r.

56 000 km

mazowieckie

Fiat500

31 900

2014r.

142 990 km

śląskie

FiatCroma

23 700

2009r.

160 000 km

śląskie

FiatQubo

16 900

2009r.

262 000 km

kujawsko-pomorskie

FiatPunto

4 200

2005r.

223 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Mały Fan Klub    Seicento Fanklub    Barchetta Club Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System