Fiat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Fiat Palio & Fiat Siena ) Fiat palio kontrolka poduszki + interface



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Palio & Fiat Siena ) Elektryka/Elektronika/Komunikaty.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
venom08

Czytelnik



Dołączył: 21 Lip 2013
Posty: 9
Skąd jesteś (miejscowość / region): Oświęcim
Posiadane auto: Fiat Palio 1.2 2000r
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 25 Mar 2015, 14:07
Temat postu:

Fiat palio kontrolka poduszki + interface


Witam, czy ktoś jest w stanie jednoznacznie powiedzieć czy takim kablem http://allegro.pl/interfejs-fiat-alfa-lancia-vag-kkl-usb-2-w-1-pl-i5132920213.html + przejściówką na 3 pin będe mógł usunąć błąd poduszki? Wiem że podobne tematy pojawiały sie już kilka razy, ale w żadnym z nich nikt ostatecznie nie napisał czy i jak mu się udało usunąć ten błąd, i często podawane były sprzeczne informacje - jedni pisali że dany interface zadziała, inni że nie itp. Będe wdzięczny za pomoc, i jeśli ten interfejs z linku nie zadziała to prosiłbym o podanie jaki konkretnie ma być i jakim programem, najlepiej jakby wypowiedział się ktoś komu udało się to zrobić.
Powrót do góry
kobramir

Auto Maniak



Dołączył: 28 Maj 2011
Posty: 887
Skąd jesteś (miejscowość / region): Bielsko-Biała
Posiadane auto: Brava Grande Tipo
Piwa: 107/0
Wysłany: Sro 25 Mar 2015, 19:42
Temat postu:

Re: ( Fiat Palio & Fiat Siena ) Fiat palio kontrolka poduszki + interface


Jeżeli awaria została usunięta to usuniesz tym kablem na 99% wyświetlany błąd . Różne anomalia się zdarzają więc ten 1% musisz wziąć pod uwagę.
W Palio zdarzają się różne przypadki więc musisz to zaakceptować.
Teoria to jedno praktyka drugie.
http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://www.multiecuscan.net/&prev=/search%3Fq%3Dmultiecuscan%26client%3Dopera%26hs%3Dvxy
_________________
NIE PIJĘ BO JEŻDŻĘ ALE ZA POMOC PIWKO PRZYJMĘ
Powrót do góry
venom08

Czytelnik



Dołączył: 21 Lip 2013
Posty: 9
Skąd jesteś (miejscowość / region): Oświęcim
Posiadane auto: Fiat Palio 1.2 2000r
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 25 Mar 2015, 21:33
Temat postu:

Re: ( Fiat Palio & Fiat Siena ) Fiat palio kontrolka poduszki + interface


Błąd powstał ze "standardowej" przyczyny tj. włączyłem zapłon a niezauważyłem że jedna wtyczka do zegarów jest odpięta (i akurat to musiała być ta...) Czyli podsumowując ten kabel+przejściówka i FiatECUScan powinien dać radę. Napisałem jeszcze do sprzedawcy, czekam na odpowiedź.
Powrót do góry
darofiat

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 20 Lis 2010
Posty: 432
Skąd jesteś (miejscowość / region): Rybnik/Śląskie
Posiadane auto: Teraz:Fiat 263 Diablo 2013 1.4Tjet+LPG_KIA SOUL 1.6+LPG były:Punto I Punto II FL ,GRANDE Punto, Linea,Palio,DOBLO IFL,PEUGEOT 307 SW FL,OPEL Kadett Opel Insignia,Chevrolet Captiva,Citroen ZX
Piwa: 23/2
Wysłany: Sob 28 Mar 2015, 08:57
Temat postu:

Re: ( Fiat Palio & Fiat Siena ) Fiat palio kontrolka poduszki + interface


Tym fejsem Pplus adapter 3 PIN bez problemu skasujesz błąd poduchy tylko pamietaj że przełącznik musi być ustawiony na 7,
_________________
Elektronika samochodowa i wszystko co z nią związane na PW:)
Powrót do góry
grześko

Debiutant



Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 47
Skąd jesteś (miejscowość / region): Tomaszów Mazowiecki
Posiadane auto: Fiat Punto 2012 1,2 (2012)
Piwa: 3/1
Wysłany: Czw 21 Maj 2015, 23:03
Temat postu:

Re: ( Fiat Palio & Fiat Siena ) Fiat palio kontrolka poduszki + interface


Witam i mam pytanie do venom8. Czy skasowałeś błąd poduszki? Ja niedawno też miałem z tym problem. Chciałem przestawić kierownicę i zdjąłem poduszkę. Wtedy zaświeciła mi się lampka no i sama nie chciała zgasnąć. Na szczęście mam kabel (K-line / VAGCOM), przejściówkę na 3 piny oraz Multiecuscana. Bez problemu błąd usunąłem. Trzeba tylko wybrać odpowiedni sterownik poduszki, choć można przeskanować i program sam poda nazwę sterownika. Fiatecuscan też chyba da radę, bo łączy się ze sterownikiem ale na przykład nie połączy się ze sterownikiem silnika sieny 1,2, bo wśród wielu sterowników nie ma tam sterownika do silnika 1,2. W ogóle zresztą ani Fiatecuscan ani Multiecuscan nie podaje żadnej wersji sieny.
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Czw 21 Maj 2015, 23:03
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
darofiat

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 20 Lis 2010
Posty: 432
Skąd jesteś (miejscowość / region): Rybnik/Śląskie
Posiadane auto: Teraz:Fiat 263 Diablo 2013 1.4Tjet+LPG_KIA SOUL 1.6+LPG były:Punto I Punto II FL ,GRANDE Punto, Linea,Palio,DOBLO IFL,PEUGEOT 307 SW FL,OPEL Kadett Opel Insignia,Chevrolet Captiva,Citroen ZX
Piwa: 23/2
Wysłany: Pią 22 Maj 2015, 06:15
Temat postu:

Re: ( Fiat Palio & Fiat Siena ) Fiat palio kontrolka poduszki + interface


Diagnoze komputera silnika(IAW18F.xx) w Sienie 1.2 wykonasz tylko programem IAW ECU SCAN lub IAW SCAN 2 plus Vag KLL i przejściówka 3 pin.
_________________
Elektronika samochodowa i wszystko co z nią związane na PW:)
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Palio & Fiat Siena ) Elektryka/Elektronika/Komunikaty. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Fiat Palio & Fiat Siena ) Elektryka/Elektronika/Komunikaty.


FiatGrande Punto

19 500

2012r.

147 134 km

łódzkie

FiatDoblo

21 900

2010r.

290 000 km

mazowieckie

Fiat500

49 900

2017r.

81 830 km

kujawsko-pomorskie

FiatPunto Evo

15 900

2011r.

208 000 km

wielkopolskie

Fiat500x

86 900

2020r.

41 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Mały Fan Klub    Seicento Fanklub    Barchetta Club Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System