Fiat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Fiat Palio & Fiat Siena ) Palio II 2004 1.2 8v LPG zamek centralni i kilka informacji



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Palio & Fiat Siena ) Nadwozie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ART29

Czytelnik



Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 8
Skąd jesteś (miejscowość / region): Bytom
Posiadane auto: Palio weekend 1.2 60 km 2004r
Piwa: 0/2
Wysłany: Wto 30 Cze 2015, 23:01
Temat postu:

Palio II 2004 1.2 8v LPG zamek centralni i kilka informacji


Witam kolegów mam pytanie odnośnie zamka centralnego itp . Kupiłem Palio Wekkend II 2004 wersja golas Confused
Chciałbym założyć do niego alarm i centralny zamek i ot problem gdzie dzwonie to słyszę ze nikt nie chce się podjąć montażu albo walą mi cenę 650 zł Crying or Very sad ale sobie załatwić oryginalne zamki centralne z tego modelu. W związku z tym możne ktoś poleci mi jakaś aukcje ze sprawdzonymi centralnymi lub link do instrukcji montażu lub ma na sprzedaż komplet zamków do 4 drzwi. Jeszcze jedno pytanie ostatnio szukałem uszczelki pod pokrywę wszystko wskazywało ze ma 4 śruby lecz było 6 i tu pan w aso tez miał problem po VIN tez wyskoczyło 4 śruby .Po czasie znalazł ale nie chciał nic powiedzieć jakich części mam szukać może mnie ktoś pokierować w tym kierunku jak znaleźć numer silnika i skrzyni na korpusach by wiedzieć co kupić do tej jednostki Dodam ze wyje mi skrzynia i nie jest to buczenie na wstępie włożyłem juz około 800 zł na wymiany podzespołów .i planuje skrzynię wymienić .Jestem nowy na forum i dla tego prosiłbym o wyrozumiałość i pomoc .Pozdrawiam i Czekam na jakieś konkrety od znawców . Za wszelką pomoc dziękuje już dziś .

Przeniesiono. Pkt 8 RF.
Keram
Powrót do góry
ART29

Czytelnik



Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 8
Skąd jesteś (miejscowość / region): Bytom
Posiadane auto: Palio weekend 1.2 60 km 2004r
Piwa: 0/2
Wysłany: Sro 01 Lip 2015, 00:51
Temat postu:

Re: ( Fiat Palio & Fiat Siena ) Palio II 2004 1.2 8v LPG zamek centralni i kilka informacji


Dzieki ze ktos zajrzał i ustawił to w dobrym dziale Smile jeszce mam problem z nawigacją tutaj ale ....
Powrót do góry
darofiat

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 20 Lis 2010
Posty: 432
Skąd jesteś (miejscowość / region): Rybnik/Śląskie
Posiadane auto: Teraz:Fiat 263 Diablo 2013 1.4Tjet+LPG_KIA SOUL 1.6+LPG były:Punto I Punto II FL ,GRANDE Punto, Linea,Palio,DOBLO IFL,PEUGEOT 307 SW FL,OPEL Kadett Opel Insignia,Chevrolet Captiva,Citroen ZX
Piwa: 23/2
Wysłany: Sro 01 Lip 2015, 06:15
Temat postu:

Re: ( Fiat Palio & Fiat Siena ) Palio II 2004 1.2 8v LPG zamek centralni i kilka informacji


Bo montaż zamka centralnego to trochę czasochłonna czynność.Jeżeli chcesz żeby central działał jak w orginale to możę sie wiązać to u ciebie z wymianą BodyComputer-a na wersje z obsługą centralnego a co za tym idzie kodowaniem ponownym kluczyków i konfiguracji samochodu itd.Musisz także rozciągnąć po całym samochodzie innstalację do centralnego,jest z tym trochę roboty.Odradzam Ci montaż uniwersalnych siłowników bo są z nimi same kłopoty do dzwi tylko dedykowane silniczki do kaset lub całe kasety z silniczkami i stykami od centralnego.
_________________
Elektronika samochodowa i wszystko co z nią związane na PW:)
Powrót do góry
mustang1

Junior admin


Dołączył: 28 Wrz 2009
Posty: 7756
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wielkopolska
Posiadane auto: Jeep Wrangler rubicon
Piwa: 335/31
Wysłany: Sro 01 Lip 2015, 15:31
Temat postu:

Re: ( Fiat Palio & Fiat Siena ) Palio II 2004 1.2 8v LPG zamek centralni i kilka informacji


darofiat usuń to IMMO OFF,DPF OFF,EGR OFF,DAWKI STARTOWE...
_________________

śmierć jeździ szybko, jedź szybciej to Cię nie dogoni
Powrót do góry
ART29

Czytelnik



Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 8
Skąd jesteś (miejscowość / region): Bytom
Posiadane auto: Palio weekend 1.2 60 km 2004r
Piwa: 0/2
Wysłany: Sro 01 Lip 2015, 19:33
Temat postu:

Re: ( Fiat Palio & Fiat Siena ) Palio II 2004 1.2 8v LPG zamek centralni i kilka informacji


darofiat
a jakie sa ceny takiego kodowania i zmiany tego typu żeczy ??Mam jeden kluczyk z immo i drugi ale bez immo jaki koszt dopasowania 2 inno ??
A czy ktoś moze mi coś powiedzieć o silniku i skrzyni gdzie znaleźć numery bo jutro biorę się za osłonę przegubu i przy okazji bym sobie spisał numery
A tu zdjęcie silnika moze ktos juz bedzie wiedział http://zapodaj.net/96700bcaee9bb.jpg.html
Jakis problem mam z wstawieniem obrazka Mad
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Sro 01 Lip 2015, 19:33
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
darofiat

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 20 Lis 2010
Posty: 432
Skąd jesteś (miejscowość / region): Rybnik/Śląskie
Posiadane auto: Teraz:Fiat 263 Diablo 2013 1.4Tjet+LPG_KIA SOUL 1.6+LPG były:Punto I Punto II FL ,GRANDE Punto, Linea,Palio,DOBLO IFL,PEUGEOT 307 SW FL,OPEL Kadett Opel Insignia,Chevrolet Captiva,Citroen ZX
Piwa: 23/2
Wysłany: Czw 02 Lip 2015, 06:06
Temat postu:

Re: ( Fiat Palio & Fiat Siena ) Palio II 2004 1.2 8v LPG zamek centralni i kilka informacji


Nr skrzyni masz miedzy wybierakiem zmiany biegów a mechanizmem różnicowym wytłoczony na obudowie.Co do kluczyka mogę dorobić ale potrzebuje BodyComputer do tej operacji.Wiecej informacji na PW.
_________________
Elektronika samochodowa i wszystko co z nią związane na PW:)
Powrót do góry
Wystawiono 1 piw(a)
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Palio & Fiat Siena ) Nadwozie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Fiat Palio & Fiat Siena ) Nadwozie


FiatTipo

49 900

2021r.

69 000 km

mazowieckie

FiatCroma

23 700

2009r.

160 000 km

śląskie

FiatScudo

34 900

2009r.

306 683 km

mazowieckie

Fiat500L

31 900

2015r.

146 000 km

mazowieckie

FiatQubo

16 900

2009r.

262 000 km

kujawsko-pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Mały Fan Klub    Seicento Fanklub    Barchetta Club Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System