Fiat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Fiat Palio & Fiat Siena ) Palio II 2004 1.2 8v LPG zamek centralni i kilka informacji



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Palio & Fiat Siena ) Nadwozie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ART29

Czytelnik



Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 8
Skąd jesteś (miejscowość / region): Bytom
Posiadane auto: Palio weekend 1.2 60 km 2004r
Piwa: 0/2
Wysłany: Wto 30 Cze 2015, 23:01
Temat postu:

Palio II 2004 1.2 8v LPG zamek centralni i kilka informacji


Witam kolegów mam pytanie odnośnie zamka centralnego itp . Kupiłem Palio Wekkend II 2004 wersja golas Confused
Chciałbym założyć do niego alarm i centralny zamek i ot problem gdzie dzwonie to słyszę ze nikt nie chce się podjąć montażu albo walą mi cenę 650 zł Crying or Very sad ale sobie załatwić oryginalne zamki centralne z tego modelu. W związku z tym możne ktoś poleci mi jakaś aukcje ze sprawdzonymi centralnymi lub link do instrukcji montażu lub ma na sprzedaż komplet zamków do 4 drzwi. Jeszcze jedno pytanie ostatnio szukałem uszczelki pod pokrywę wszystko wskazywało ze ma 4 śruby lecz było 6 i tu pan w aso tez miał problem po VIN tez wyskoczyło 4 śruby .Po czasie znalazł ale nie chciał nic powiedzieć jakich części mam szukać może mnie ktoś pokierować w tym kierunku jak znaleźć numer silnika i skrzyni na korpusach by wiedzieć co kupić do tej jednostki Dodam ze wyje mi skrzynia i nie jest to buczenie na wstępie włożyłem juz około 800 zł na wymiany podzespołów .i planuje skrzynię wymienić .Jestem nowy na forum i dla tego prosiłbym o wyrozumiałość i pomoc .Pozdrawiam i Czekam na jakieś konkrety od znawców . Za wszelką pomoc dziękuje już dziś .

Przeniesiono. Pkt 8 RF.
Keram
Powrót do góry
ART29

Czytelnik



Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 8
Skąd jesteś (miejscowość / region): Bytom
Posiadane auto: Palio weekend 1.2 60 km 2004r
Piwa: 0/2
Wysłany: Sro 01 Lip 2015, 00:51
Temat postu:

Re: ( Fiat Palio & Fiat Siena ) Palio II 2004 1.2 8v LPG zamek centralni i kilka informacji


Dzieki ze ktos zajrzał i ustawił to w dobrym dziale Smile jeszce mam problem z nawigacją tutaj ale ....
Powrót do góry
darofiat

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 20 Lis 2010
Posty: 432
Skąd jesteś (miejscowość / region): Rybnik/Śląskie
Posiadane auto: Teraz:Fiat 263 Diablo 2013 1.4Tjet+LPG_KIA SOUL 1.6+LPG były:Punto I Punto II FL ,GRANDE Punto, Linea,Palio,DOBLO IFL,PEUGEOT 307 SW FL,OPEL Kadett Opel Insignia,Chevrolet Captiva,Citroen ZX
Piwa: 23/2
Wysłany: Sro 01 Lip 2015, 06:15
Temat postu:

Re: ( Fiat Palio & Fiat Siena ) Palio II 2004 1.2 8v LPG zamek centralni i kilka informacji


Bo montaż zamka centralnego to trochę czasochłonna czynność.Jeżeli chcesz żeby central działał jak w orginale to możę sie wiązać to u ciebie z wymianą BodyComputer-a na wersje z obsługą centralnego a co za tym idzie kodowaniem ponownym kluczyków i konfiguracji samochodu itd.Musisz także rozciągnąć po całym samochodzie innstalację do centralnego,jest z tym trochę roboty.Odradzam Ci montaż uniwersalnych siłowników bo są z nimi same kłopoty do dzwi tylko dedykowane silniczki do kaset lub całe kasety z silniczkami i stykami od centralnego.
_________________
Elektronika samochodowa i wszystko co z nią związane na PW:)
Powrót do góry
mustang1

Junior admin


Dołączył: 28 Wrz 2009
Posty: 7756
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wielkopolska
Posiadane auto: Jeep Wrangler rubicon
Piwa: 335/31
Wysłany: Sro 01 Lip 2015, 15:31
Temat postu:

Re: ( Fiat Palio & Fiat Siena ) Palio II 2004 1.2 8v LPG zamek centralni i kilka informacji


darofiat usuń to IMMO OFF,DPF OFF,EGR OFF,DAWKI STARTOWE...
_________________

śmierć jeździ szybko, jedź szybciej to Cię nie dogoni
Powrót do góry
ART29

Czytelnik



Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 8
Skąd jesteś (miejscowość / region): Bytom
Posiadane auto: Palio weekend 1.2 60 km 2004r
Piwa: 0/2
Wysłany: Sro 01 Lip 2015, 19:33
Temat postu:

Re: ( Fiat Palio & Fiat Siena ) Palio II 2004 1.2 8v LPG zamek centralni i kilka informacji


darofiat
a jakie sa ceny takiego kodowania i zmiany tego typu żeczy ??Mam jeden kluczyk z immo i drugi ale bez immo jaki koszt dopasowania 2 inno ??
A czy ktoś moze mi coś powiedzieć o silniku i skrzyni gdzie znaleźć numery bo jutro biorę się za osłonę przegubu i przy okazji bym sobie spisał numery
A tu zdjęcie silnika moze ktos juz bedzie wiedział http://zapodaj.net/96700bcaee9bb.jpg.html
Jakis problem mam z wstawieniem obrazka Mad
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Sro 01 Lip 2015, 19:33
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
darofiat

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 20 Lis 2010
Posty: 432
Skąd jesteś (miejscowość / region): Rybnik/Śląskie
Posiadane auto: Teraz:Fiat 263 Diablo 2013 1.4Tjet+LPG_KIA SOUL 1.6+LPG były:Punto I Punto II FL ,GRANDE Punto, Linea,Palio,DOBLO IFL,PEUGEOT 307 SW FL,OPEL Kadett Opel Insignia,Chevrolet Captiva,Citroen ZX
Piwa: 23/2
Wysłany: Czw 02 Lip 2015, 06:06
Temat postu:

Re: ( Fiat Palio & Fiat Siena ) Palio II 2004 1.2 8v LPG zamek centralni i kilka informacji


Nr skrzyni masz miedzy wybierakiem zmiany biegów a mechanizmem różnicowym wytłoczony na obudowie.Co do kluczyka mogę dorobić ale potrzebuje BodyComputer do tej operacji.Wiecej informacji na PW.
_________________
Elektronika samochodowa i wszystko co z nią związane na PW:)
Powrót do góry
Wystawiono 1 piw(a)
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Palio & Fiat Siena ) Nadwozie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Fiat Palio & Fiat Siena ) Nadwozie


FiatPunto Evo

19 999

2010r.

194 000 km

warmińsko-mazurskie

FiatPanda

34 800

2016r.

65 000 km

śląskie

FiatPunto Evo

14 990

2010r.

141 000 km

wielkopolskie

FiatPunto 2012

9 800

2012r.

218 000 km

pomorskie

FiatSedici

23 900

2010r.

137 000 km

małopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Mały Fan Klub    Seicento Fanklub    Barchetta Club Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System