Fiat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Fiat Bravo ) Kontrolka Fiat Code raz gaśnie innym razem nie ...



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Bravo ) Elektryka/Elektronika/Komunikaty.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Patryczek18

Dyskutant



Dołączył: 12 Lut 2010
Posty: 53
Skąd jesteś (miejscowość / region): Żuromin
Posiadane auto: Fiat Bravo 1.6 16v
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 29 Lip 2015, 22:20
Temat postu:

Kontrolka Fiat Code raz gaśnie innym razem nie ...


Witam... Mam problem dotyczący kontrolki Fiat Code ... po przekręceniu stacyjki raz ona gaśnie raz nie...( ale częściej nie gaśnie). Bravo normalnie odpala nawet przy palącej się kontrolce ... Ale jest taki dziwny myk z tego względu że problem ten pojawił się od momentu po którym zachciało mi się mieć w aucie pamięć radia CD. W kostce radia CD podmieniłem kabel zasilający (12V tzw sztywne,czyli stałe 12V), z kabelkiem pomarańczowo czarnym. Po przekręceniu stacyjki radio pamięć posiada, ALE nie zgasł kluczyk CODE :/ po kilku wyjęciach klucza ze stacyjki nadal problem istniał. Odłączyłem minusową klemę z aku i po kilku odczekanych minutach kluczyk CODE zgasł ale tylko na kilka przekręceń kluczyka..... ogarnęła mnie niewiedza i postanowiłem spytać kogoś bardziej doświadczonego gdzie problem może tkwić.... teraz to jest taka kombinacja już, za 3,4 razą Code zgaśnie ale chciałbym żeby problem ten został rozwiązany i kluczyk gasł za każdą razą jak do tej pory .... i oczywiście bez wycinania imo... Proszę o rady ...
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Bravo ) Elektryka/Elektronika/Komunikaty. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Fiat Bravo »

Opinie o samochodach Fiat Bravo - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Fiat Bravo ) Elektryka/Elektronika/Komunikaty.


FiatTipo

35 300

2018r.

189 611 km

podkarpackie

FiatQubo

16 900

2009r.

262 000 km

kujawsko-pomorskie

FiatCroma

8 990

2007r.

199 430 km

pomorskie

Fiat500L

36 000

2013r.

68 385 km

pomorskie

Fiat500x

89 800

2020r.

41 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Mały Fan Klub    Seicento Fanklub    Barchetta Club Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System