Fiat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Fiat Marea ) 1.9 TD 100 ciężko odpala na zimnym



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Marea ) Silnik Diesel-układ zasilania-układ napędowy i wydechowy.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ZiXo

Czytelnik



Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Krempachy
Posiadane auto: Fiat Marea Weekend 1.9 TD 100 1997
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 24 Sty 2016, 06:49
Temat postu:

1.9 TD 100 ciężko odpala na zimnym


Witam wszystkich serdecznie Wink Mam oto taki problem z moją maryśką, czy to jest -5 C czy -21 C autko nie chce odpalić za chiny ludowe dopiero "PLAK" pomaga, ostatnio wymieniałem świece żarowe zakupione na allegro firmy "MAXGEAR". Na starych świecach co tylko trzy grzały lepiej paliła niż na nowych. Po odpaleniu wskazówka obrotów wariuje, raz działa raz skacze z 1000 obrotów na 2000/2500 a obroty silnika są rzędu 1000, kontrolka świec żarowych podczas jazdy miga. Przed tem tylko migała po odpaleniu przez paręnaście sekund. Jestem właścicielem tej maryski od lipca 2015 i po jakimś 2 tyg. użytkowania zaświeciła mi się marchewka pod czas jazdy, nie zaobserwowałem spadku mocy itp. I nie wiem czy to jest problem ale strasznie klekocze na zimnym silniku później to ustaje, kopci na czarno przy odpaleniu na zimny zadyma jak bym stertę opon palił tylko że na biało , jak się rozgrzeje silniczek później czarny dym. Dodam że jak jest silnik ciepły trzeba ze 3/4 sek pokręcić żeby odpalił. Dzięki za pomoc Smile
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Marea ) Silnik Diesel-układ zasilania-układ napędowy i wydechowy. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Fiat Marea »

Opinie o samochodach Fiat Marea - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Fiat Marea ) Silnik Diesel-układ zasilania-układ napędowy i wydechowy.


FiatCroma

11 900

2007r.

255 000 km

łódzkie

FiatPanda

7 777

2004r.

164 800 km

śląskie

Fiat500x

89 800

2020r.

41 000 km

mazowieckie

FiatTipo

35 300

2018r.

189 611 km

podkarpackie

Fiat500

29 777

2013r.

86 000 km

pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Mały Fan Klub    Seicento Fanklub    Barchetta Club Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System