Fiat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Fiat Brava ) Kontrolka ciśnienia oleju, gaśnięcie samochodu.



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Brava ) Silnik iskrowy-układ zapłonowy-układ zasilania-układ napędowy i wydechowy.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lew993

Czytelnik



Dołączył: 19 Kwi 2016
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Przemyśl
Posiadane auto: Fiat Brava 1.6 16v
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 19 Kwi 2016, 22:50
Temat postu:

Kontrolka ciśnienia oleju, gaśnięcie samochodu.


Witam, posiadam fiata brava 1.6 16v. Mój problem występuje w momencie gdy samochód stoi np w korku i operuje często gazem i sprzęgłem. Wtedy zaczyna mrugać kontrolka ciśnienia oleju i autko na gazie zaczyna chodzić na 3 cylindry. Gdy przełącze samochód na benzynę pracuje idealnie. Jednak gdy chce dalej jechać na LPG to pojawia się szarpanie, brak mocy aź w końcu samochód gaśnie co każde wciśnięcie sprzęgła. Na benzynie sytuacja wygląda podobnie z tym że zdarza się znacznie rzadziej a samochód działa równo jednak potrafi zgasnąć. Problem znika gdy przejade kilka km bez zatrzymywania się. Byłem u jednego mechanika który "naprawił" gaśniecie wywiercając dwie dziurki w przepustnicy... Jednak wtedy straciłem płynną jazdę w każdych okolicznościach. Po włoźeniu nowej przepustnicy problem gasniecia nadal aktualny. Odbyłem również wizytę u gazownika, który stwierdził źe gaz działa prawidłowo. Sugerował jedynie wymianę cewki zapłonowej. I to okazało się bezskuteczne. Ponad to wymieniłem świece, przewody, krokowy, czujnik położenia przepustnicy. I jeszcze jedno - tamten mechanik od wiercenia wspominał ze prawdopodobnie jest uszkodzony sterownik silnika, jednak po takiej "naprawie" ktora dokonał coś nie mogę mu uwierzyć.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Brava ) Silnik iskrowy-układ zapłonowy-układ zasilania-układ napędowy i wydechowy. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Fiat Brava »

Opinie o samochodach Fiat Brava - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Fiat Brava ) Silnik iskrowy-układ zapłonowy-układ zasilania-układ napędowy i wydechowy.


Fiat500L

36 000

2013r.

68 385 km

pomorskie

FiatTipo

47 900

2021r.

72 000 km

mazowieckie

FiatPanda

34 700

2015r.

220 000 km

mazowieckie

Fiat500

28 900

2015r.

157 250 km

lubelskie

FiatBravo

13 900

2009r.

230 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Mały Fan Klub    Seicento Fanklub    Barchetta Club Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System