Fiat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Fiat Stilo ) Fiat Stilo 1.9, 140 km 2004 - Chęć zakupu proszę o opinie



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Stilo ) Decyzje zakupowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wumakudu

Czytelnik



Dołączył: 11 Maj 2016
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Stalowa Wola
Posiadane auto: Fiat Bravo 2
Piwa: 0/1
Wysłany: Sro 11 Maj 2016, 17:54
Temat postu:

Fiat Stilo 1.9, 140 km 2004 - Chęć zakupu proszę o opinie


Hej, jestem na zakupie mojego pierwszego auta, w związku z tym że do tej pory nie potrzebowałem swojego własnego samochodu (26 lat), studia, duże miasto oraz możliwość użyczenia (raz na pół roku) w razie potrzeby samochodu od Taty. Aktualnie praca i cieszenie się z naszego skromnego życia w pięknym kraju, czyli Polską. Posiadamy Fiata 126p od nowości rocznik 90 i chciał bym moja przygodę zacząć od właśnie tej marki, a maluszka odstawić definitywnie do garażu i wyrusza nim tylko gdy będzie okazja. Stan igła wieczorem zrobię kilka fotek i zaprezentuje cacuszko. Przechodząc do konkretów myślę o zakupie Fiata Stilo w wersji 3D coupe z silnikiem JTD 1.8 ew 1.9. Znalazłem ogłoszenie której już od jakiegoś czasu wisi na olx i prosił bym o jakieś uwagi na temat jego stanu (to co wam wpadnie w Oko) i to ono bym mógł dopytać oraz cenę za taki samochód czy jest atrakcyjna i do jakiej kwoty można by było walczyć.

Podaję adres
http://olx.pl/oferta/fiat-stilo-stilo-140km-skora-CID5-IDeUmZW.html

Przepraszam za ew błędy pisze z telefonu i może zmienić słowa sam później to poprawię jeśli jakieś się poprawia a w dodatku natchnienie znalazłem przed wizytą u dentysty, właśnie siedzę na fotelu. Trzymajcie kciuki jadę bez znieczulenia Wink
Z góry dziękuję za odpowiedzi i pomoc.
Powrót do góry
jareq08

Auto Maniak



Dołączył: 08 Lut 2010
Posty: 1526
Skąd jesteś (miejscowość / region): swiętokrzyskie
Posiadane auto: panda, stilo, bravo, 500X-same diesle
Piwa: 97/3
Wysłany: Pią 13 Maj 2016, 22:21
Temat postu:

Re: ( Fiat Stilo ) Fiat Stilo 1.9, 140 km 2004 - Chęć zakupu proszę o opinie


Odpusc sobie to auto! Bo się wpie...sz na cacy.Na pierwsze auto daruj sobie takie "wypasy". Jesli już stilo . to wez lepiej 1,9 8V, trochę slabszy ,ale bezpieczniejszy motor, bo bez słynnych klap w kolektorze ssacym.(szczególy w necie) Generalnie auta są ok, sam mam dwie sztuki . Były też Grande Punto z tym motorem, może cos z tej marki, tez zwinne autko.Powodzenia. Wink
_________________
Nie ma jak fiat, ciagle jest ...robota!
Powrót do góry
Wystawiono 1 piw(a)
Wumakudu

Czytelnik



Dołączył: 11 Maj 2016
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Stalowa Wola
Posiadane auto: Fiat Bravo 2
Piwa: 0/1
Wysłany: Sro 18 Maj 2016, 18:23
Temat postu:

Re: ( Fiat Stilo ) Fiat Stilo 1.9, 140 km 2004 - Chęć zakupu proszę o opinie


Dziękuję ci za odpowiedz, zgadzam się z Twoją opinią. W ogóle to odpuszczam sobie silnik diesla, bo po kilku wykładach starszych kolegów, w których wszyscy jednomyślnie stwierdzili żeby się nie pchać w ropę, bo to się aktualnie nie opłaca, a naprawa jest dużo dużo droższa przy używanych samochodach. I tu niestety muszę pożegnać się z STILO bo jedyna jednostka benzynowa tego modelu która daje radę to 1.2 (zbyt słaba jak dla mnie), reszta dość awaryjna (z tego co wyczytałem w "fachowych" wywodach/artykułach tęgich głów).
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Stilo ) Decyzje zakupowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Fiat Stilo »

Opinie o samochodach Fiat Stilo - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Fiat Stilo ) Decyzje zakupowe


FiatSeicento

7 000

2000r.

70 000 km

śląskie

Fiat500

29 777

2013r.

86 000 km

pomorskie

FiatTipo

46 900

2021r.

72 000 km

mazowieckie

FiatPanda

43 900

2021r.

24 000 km

wielkopolskie

FiatPanda

22 900

2008r.

169 000 km

wielkopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Mały Fan Klub    Seicento Fanklub    Barchetta Club Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System