Fiat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Fiat Brava ) problem z oświetleniem wskazników



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Brava ) Wnętrze nadwozia-klimatyzacja-konsola-nawiew
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lukaszbrawa

Debiutant



Dołączył: 31 Paź 2008
Posty: 15
Skąd jesteś (miejscowość / region): wielkopolska
Posiadane auto: Multipla 1,9 JTD 2001r. 110km.
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 08 Lis 2008, 09:03
Temat postu:

problem z oświetleniem wskazników


Mam taki problem,kupiłem brawe i wszytko jest ok,tylko mam problem, nie świeci wskazówka prędkościomierza, tak jak by się żarówka przepaliła.czy ktoś może wie czy to żarówka czy może coś innego,jak ten problem zlikwidować. ps.od poziomu paliwa i temperatury świecą się. a jeśli to żarówka to jak ją wymienić,jak si e zdejmuje zestaw wskazników.Dzięki
Powrót do góry
lukaszbrawa

Debiutant



Dołączył: 31 Paź 2008
Posty: 15
Skąd jesteś (miejscowość / region): wielkopolska
Posiadane auto: Multipla 1,9 JTD 2001r. 110km.
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 10 Lis 2008, 19:38
Temat postu:

Re: problem z zestawem wskazników


Już naprawione.
Powrót do góry
Szuryga

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 14 Gru 2008
Posty: 316
Skąd jesteś (miejscowość / region): Rzekuń
Posiadane auto: Brava SX 1,4 12v 96 + LPG,Peugeot 405 style 1,9 TDi
Piwa: 12/6
Wysłany: Nie 14 Gru 2008, 13:42
Temat postu:

Re: ( Fiat Brava ) problem z oświetleniem wskazników


Hej u mnie też nie świeci podswietlenie wskaznika temperatury jak to zarówke tam wymienic ? a Ty jak to naprawiłeś.
Powrót do góry
orzeszek1916

Stały Bywalec



Dołączył: 11 Lip 2008
Posty: 104
Skąd jesteś (miejscowość / region): Olkusz
Posiadane auto: Fiat Bravo 1,2 16V - 2000 r.
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 15 Gru 2008, 00:13
Temat postu:

Re: ( Fiat Brava ) problem z oświetleniem wskazników


Tu masz wszystko opisane http://fiat.auto.com.pl/forum/viewtopic.php?t=7826 Cool
Powrót do góry
gadu-gadu
Szuryga

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 14 Gru 2008
Posty: 316
Skąd jesteś (miejscowość / region): Rzekuń
Posiadane auto: Brava SX 1,4 12v 96 + LPG,Peugeot 405 style 1,9 TDi
Piwa: 12/6
Wysłany: Pon 15 Gru 2008, 15:16
Temat postu:

Re: ( Fiat Brava ) problem z oświetleniem wskazników


witam akurat ten link co mi podałes to dotyczy podświetlenia tych wszystkich przełączników od nawiewu i innych a wskaznik temperatury jest tam gdzie licznik tak wiec przez odkrecenie tego i tak sie nie dobiore do licznika Twisted Evil
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Pon 15 Gru 2008, 15:16
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
orzeszek1916

Stały Bywalec



Dołączył: 11 Lip 2008
Posty: 104
Skąd jesteś (miejscowość / region): Olkusz
Posiadane auto: Fiat Bravo 1,2 16V - 2000 r.
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 15 Gru 2008, 15:33
Temat postu:

Re: ( Fiat Brava ) problem z oświetleniem wskazników


Myślałem, że chodzi Ci o podświetlenie samego przycisku http://i35.tinypic.com/1evq6a.jpg.
Poszukaj na forum, bo coś mi się kojarzy, że to tez było.
Powrót do góry
gadu-gadu
Szuryga

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 14 Gru 2008
Posty: 316
Skąd jesteś (miejscowość / region): Rzekuń
Posiadane auto: Brava SX 1,4 12v 96 + LPG,Peugeot 405 style 1,9 TDi
Piwa: 12/6
Wysłany: Pon 15 Gru 2008, 22:03
Temat postu:

Re: ( Fiat Brava ) problem z oświetleniem wskazników


Spoko kolego sympatyczny nic sie nie stało dzieki za odp na moje mytanie ale znalazłem już odp jeden koles kiedys opisywał ale jak to czytałem to sie troche uśmiałem cytuje:

bardzo prosto ale musisz miec taki mały imbusik. a więc opuszczasz kierownicę na sam dół odkręcasz te dwie śrubeczki , tyllko uważaj żebyś nie porysował plastiku tego od kierownicy, potem u gury masz trzy śrubeczki też odkręc potem tam gdzie masz bezpieczniki musisz tą maskownicę po lewej stronie odkęcić i najlepiej jak się położysz i poświecisz do góry tam gdzie te bezpieczniki bo tam gdzie nawiew jest to jest jeden wkręt który musisz odkęcić jak to wszystko poodkręcasz musisz przy nawiewie u góry wcisnąć śrubokrent bo tam zatrzask jest i trzeba użyć stosunkowo duzo siły żeby to wyjąc jak już to powyciągasz i uda ci się to wyjąc to odepnij kabelki przy regulacji świateł góra duł złap ją poalcami ściśnij i pociągnij to wyskoczy , potem musisz cały plastik trochę zgiąc tak abys nie porysował plastiku od kierownicy i wyjąc go potem w lewo dasz rady napewno. potem tylko 4 srubki od zegarków i jesteśmy w domu:) żeby wyjąć kostki od zegarów musisz je lekko przycisnąć po środku i podważyc i za kable ciągnąć do góry wtedy wylezą . potem jak już będziesz miał wszystko na wieżchu masz 3 niebieskie plastiki od żarówek złap je obcęgami i przekręć w lewo albo prawo już niepamiętam jak to wyjmiesz to z tego jeszcze powyciagaj żaróweczki i nie sfrajeruj się tak jak ja i nie kupuj żaróweczek po 7 złoty z tym plastikiem tylko same żaroweczki za złotówkę kupisz w każdym sklepie z częsciami (wybaczcie za błędy ortograficzne )
Powrót do góry
Szuryga

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 14 Gru 2008
Posty: 316
Skąd jesteś (miejscowość / region): Rzekuń
Posiadane auto: Brava SX 1,4 12v 96 + LPG,Peugeot 405 style 1,9 TDi
Piwa: 12/6
Wysłany: Sob 03 Sty 2009, 15:04
Temat postu:

Re: ( Fiat Brava ) problem z oświetleniem wskazników


Witam dzis wyjełem licznik w fiacie brava bo miałem popalonych pare żarówek od kontrolek z wyjeciem licznika wszystko ok łatwo poszło z wymiano zaróweczek tez spoko po zamontowaniu licznika wszystkich plastików które musiałem zdjac i przekręceniu stacyjki pozapalały sie kontrolik ale niepakazał mi sie przebieg kilometrów przejechanych ani dziennych ? co to sie mogło stac kostki pozakładałem jak były.Jak odłaczałem kostki to nadmienie ze nie odłaczyłem akumulatora. no i teraz nie działa co tu zrobic zeby to znowu działało? Aha wszystkie wskazówki działaja od obrotomierza od paliwa od temeratury tylko nie działa od predkosci i nie ma przebiegu ! POMOCY
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Brava ) Wnętrze nadwozia-klimatyzacja-konsola-nawiew Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Fiat Brava »

Opinie o samochodach Fiat Brava - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Fiat Brava ) Wnętrze nadwozia-klimatyzacja-konsola-nawiew


FiatUno

7 777

1997r.

60 000 km

śląskie

Fiat500x

59 900

2016r.

100 670 km

warmińsko-mazurskie

FiatSedici

23 900

2010r.

137 000 km

małopolskie

FiatTipo

48 900

2021r.

66 000 km

mazowieckie

FiatTipo

49 900

2021r.

69 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Mały Fan Klub    Seicento Fanklub    Barchetta Club Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System